Tenisový svátek v londýnském Wimbledonu skončil. Nejprestižnější grandslamový turnaj má své vítěze, tím posledním se stal italský tenista Jannik Sinner, který porazil ve čtyřech setech španělského rivala Carlose Alcaraze. V zápase, který sledoval španělský král i členové britské královské rodiny, od druhého setu dominoval Sinner. Byl lepší na podání i na returnu, hrál rychleji i přesněji. A ačkoliv se Alcaraz snažil do posledního míčku, na svého soupeře tentokrát nestačil. Sinner tak oplatil Alcarazovi porážku z French Open.
Ale pojďme k naší tenisové tipovačce. Ta byla snad ještě napínavější než mužské finále. Dvě třetiny tipovačky byl v čele pan Tomáš Novák. Posledních pět dní vedla paní Alžběta Müllerová, ale až tipy na finálový zápas rozhodly o tom, že vítězkou tenisové tipovačky se stala paní Jitka Chodorová. Zde je pořadí prvních třech soutěžících:
Jitka Chodorová - 171 bodů
Alžběta Müllerová - 167 bodů
Tomáš Novák - 164 bodů
Pořadí na dalších místech najdete zde.
Gratulujeme těmto třem vítězům, kterým pošleme knižní ceny. A gratulaci posíláme i všem dalším soutěžícím, kteří vydrželi tipovat na tenisové zápasy až do konce.
Tak zase někdy příště. Sportu a tipovačce portálu i60 zdar!