Brněnský život studentský

Brněnský život studentský

14. 7. 2013

Do Pavcu jsme chodívali
to den snad skoro každý,
zábavy si užívali
myslíc bude tak navždy.

Školu jsme lehce zanedbali,
na týden dvě tři kila,
zvláště když Speakers někde hráli
studovat fuška byla.

Večerní Brno svědkem je nám
byla to léta šťastná,
gentlemani jsme byli k ženám,
každá z nich byla krásná.

Že je to více než čtyřicet let,
nemůže čas nám vzíti,
Bohému, Roxy, ten brněnský svět,
kam chodili jsme píti.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Rábová
Moc se mi líbí.
Jana Šenbergerová
Už je to dávno, co v Ostravě jsem studovala, do Karkulky na Bílou paní s milým chodívala, však víc než na něj vzpomenu si na ni, vždyť oženil se s jinou paní. A v mléčném baru jsem koktejl jahodový milovala. a k němu sýrové chlebíčky, dobré jak buchty mojí babičky. Ostrava tehdy hodně černá byla, zelenou ZOO jsem si oblíbila. U vchodu růžové plameňáky ve svých vzpomínkách nosím taky. Dneska už tu se mnou není muž, který mi na koleji kytici pivoněk z lásky dal, prstýnky zlatými nás k sobě připoutal. Však ve vzpomínkách zůstává stejně, jako ta černá Ostrava. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale vaše vzpomínky vyvolaly ty moje, a já také vzpomínám ráda na staré časy, i když si stejně ráda užívám těch nových.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden

Dáte si i tento týden kvíz? Bude na téma: "hmyz"