Jak oživit vaše manželství?
Obnovte manželský slib

Jak oživit vaše manželství?
Obnovte manželský slib

29. 4. 2014

Máte pocit, že vaše manželství již není jako v začátku a hledáte způsob, jakým ho oživit? Nebo slavíte výročí a dochází vám inspirace, co darovat? Obnovení manželského slibu může být tím pravým řešením. Pokud dobře zvolíte místo, spojíte druhou svatbu, líbánky i dovolenou a ještě si odvezete nové zážitky. V atraktivních destinacích indického oceánu – Mauricius, Seychely či Maledivy – je totiž obřad inspirován tradičními rituály dané země. Dokládají to zkušenosti společnosti Exclusive Tours.

Křest kokosovým mlékem

Například ve Francouzské Polynésii budete spolu s partnerem během obřadu pokřtěni kokosovým mlékem a dostanete polynéská jména. Ozdobeni lokálními květinami se pak představíte svatebčanům se svými novými jmény. Dříve obřad probíhal na velké rohoži, kterou ženich symbolicky roztrhal a jednotlivé kousky rozdal dětem.  

Rýžový déšť hojnosti

Na Maledivách je tradicí při obřadu sesypat dvě barvy písku dohromady, což symbolizuje propojení vašich životů. Stvrzení a úctu ke svazku pak nebudete vyjadřovat polibkem na rty, jako je tomu u nás, ale navzájem si políbíte snubní prsteny. Aby se splnila vaše společná přání, sepíšete je na list papíru a následně vložíte do prázdné kokosové skořápky. Tu s partnerem vhodíte do oceánu. V závěru budete zasypáni rýžovým deštěm symbolizujícím bohatství a hojnost.

Pronájem celého ostrova

Obřady trvají průměrně hodinu a většina luxusních resortů povoluje maximálně jeden sňatek denně, proto je nutné datum řešit s předstihem. Večeře, která následuje po obřadu, může být uspořádána v soukromí ve dvou na pláži či se skupinkou svatebčanů. Samozřejmostí v průběhu svatebních příprav i samotného obřadu je nejen individuální plánování celého dne a osoba svatebního koordinátora, ale také asistence v podobě kadeřníka, vizážisty, fotografa či tlumočníka. Pro ty, kdo si chtějí užít klidné líbánky, se k ubytování nabízí varianta ostrovních resortů. Je možné si pronajmout vlastní hotelovou vilu nebo v případě větší skupiny svatebčanů rovnou celý ostrov.

manželství vztahy a sex
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Pavla Vítková
Obnovení manželského slibu zní atraktivně, ale může být ve skutečnosti jen prázdným gestem. každé manželství zažívá nejrůznější krize. Já jsem před pěti lety byla ve velké krizi, kdy jsme tři roky s manželem chodioli kolem sebe, jako bychom se ani neznali. Neměli jsme žádné velké spory, nehádali jsme, ale bylo to šedivé období. Říkal jsem si dost, musím něco udělat. Koupila jsem letenky do Mexika, přinutila manžela., aby si vzal 3 týdny volno a prožili jsme nejen nádhernou dovolenou, ale náš vztah najednou dostal jiskru, prostě jsme se po třiceti letech zase zamilovali a to nám trvá dodnes.
Hana Čadová
Nyní jsem si přečetla článek - Jak oživit manželství a obnovit manželský slib. 28. 4. 2014 slavíme s manželem 42 výročí sňatku. Když nyní prohlížeme svatební fotky, tak si říkáme jak vše uteklo. Mně bylo 21 r. a ženichovi 22 r. Svatbu jsme měli na radnici a také v kostele. Vychovali jsme 2 děti, máme 3 vnoučata. Nyní jsme v důchodu, ale jsme stále aktivní senioři kteří nesedí doma. Všem mladým manželům přeji, aby jejich manželství vydrželo také hodně dlouho.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 23. týden

Máte rádi kávu? Pijete ji denně? A co o ní víte? To odhalí kvíz tohoto týdne.