Přehled posledních diskuzních příspěvků

Kuvajt: země, kde turisté nejsou příliš vítáni

Alena Tollarová 29.5. 13:04
Se zájmem jsem si přečetla další skvělou reportáž a prohlédla fotografie, tentokrát z Kuvajtu. Upřímně mohu říct, že jsem ráda, že z kuvajtského vězení není :) Hodně zdaru na dalších cestách.

Do stovky: Křivoklátsko

Eva Mužíková 29.5. 12:53
Hani, díky za nový pohled. Pohrála jsi s fotkami, jsou rozličné. Jako bych tam s Tebou byla.

Jak to asi chodí na "onom světě"?

Jana Šenbergerová 29.5. 08:50
Vidím, že I nespavost může mít něco do sebe a tleskám. ? Doufám, že se zobrazí palec nahoru.

S dobrými přáteli je radost se zase sejít

Jana Šenbergerová 29.5. 08:48
Soni, zdravé jádro se nezapře, obzvláště když je ze Světce. I tobě děkuji, žes mi umožnila aspoň takto s vámi "pobýt".

Vzpomínka na páternoster

Daniela Řeřichová 29.5. 06:35
Páternoster, jinak oběžný výtah, lze najít dnes ve veřejně přístupném paláci YMCA Na Poříčí. Tato téměř stoletá stavba, na níž se podílel architekt Eduard Hnilička a Stanislav Bechyně (palác Lucerna) představovala již v době vzniku technologicky mimořádnou konstrukci.

Setkání Roztoky u Křivoklátu 2024 - díl 1.

Zuzana Pivcová 28.5. 18:15
Jsi bezvadná bystrá vypravěčka a máš krásné fotky. Moc se mi líbí i ten mlok.

Nespavost trápí mnoho lidí. Z léčení poruch spánku se stal výnosný byznys

Věra Ježková 28.5. 16:23
S nespavostí se obracím na lékaře už řadu let. Před spaním se musím najíst, aby mě nebolel žaludek. Nekoukám do mobilu, ale do tabletu.

Nedělní odpoledne

Jan Zelenka 28.5. 09:36
Pohodová procházka a příjemné fotky.

Víkend na mlýně

Zuzana Pivcová 27.5. 19:02
Moc hezké a milé. To je něco jiného, než pan "mlynář", Pražák Ladislava Smoljaka ve filmu Na samotě u lesa. A přeji i tomu rezavému kocourkovi, aby se u Vás usadil.

Cestování se psem v létě!

Zuzana Pivcová 27.5. 18:47
Se zvířátky jsme jezdily autem dlouho, napřed s fenkou Lesanou, ta se vždy těšila, ovšem v autě z rozčilení nevydržela ležet, pak s kočkami v přenoskách. Žádné z koček se jízda nelíbila a nelíbí. Nejhorší je horko a slunce. No a klimatizace, ta zase zapřičiní nachlazení, jako u lidí. No, na mysli mám samozřejmě jen kratší cesty u nás.

Fotografie vypráví: Valdemossa

Marie Seitlová 27.5. 17:12
Při pobytu na Mallorce jsme si s kamarádkami zajely také do města Valdemossa, kde pobývali Sandová s Chopinem. Je to krásné město.

Počty

Jana Šenbergerová 27.5. 09:33
Nádherně vyjádřeno, že všechno je nic a nic je všechno! Zcela podle posledních vědeckých výzkumů i dávných filosofických pohledů na vesmír. Tao ...

Tentokrát to bylo na Křivoklátsku

Dagmar Vargová 27.5. 09:17
Paní Aničko, děkuji za parádní vyprávění a úžasné fotky! Jsem ráda, že aspoň takto jsem mohla "být s Vámi". Ta atmosféra setkání, zážitky, šťastné obličeje,... báječné a určitě nezapomenutelné :-).

Můj pes a kočka jsou prostě nejvíc! Láska ke zvířatům láme v Česku rekordy

Hana Rypáčková 27.5. 07:41
Není pes jako pes. Vychovaný pes leží pod stolem, malý mnohdy v tašce. Pokud pes loudí u stolu a motá se personálu pod nohama, nemá tam co dělat. Mám psa jako parťáka a při cestování kam pes nesmí, nechodím. Hodně je teď omezení i na trasách v NP.

Hokejové zlato je doma, Češi porazili Švýcary! A jak dopadla naše tipovačka?

Marie Měchurová 26.5. 23:08
Gratuluju vítězům a našim skvělým hochům, kteří pro nás vybojovali zlaté medaile!!

Skvělá seniorská parta

Anna Potůčková 26.5. 11:32
Honzo nemělo to chybu a za všechno Ti patří moc velký dík. Za organizaci, za odvozy tam , kde jsme pohybově nebo dýchacími potížemi nezvládali, za vytvoření skvělé nálady, za soutěže a za veškerou Tvoji starost o nás o všechny, aby nám nic nechybělo. Opět další nádherné vzpomínky na jedno ze setkáních.

FEJETON: Jak jsme potkali nubry a bobtrie

Zdeněk Hart 26.5. 10:57
Skvělý příběh. Jak krásně se doplňuje stáří a mládí. Nezapomenutelné zážitky s vnoučaty. Díky.

Můj první seniorský den aneb nepracovat a brát plat je naprosto úžasný pocit

Olga Škopánová 26.5. 08:59
Já bych se bez práce asi zbláznila je to můj hnací motor a důvod proč každý den vstát upravit se a něco dělat.

Můj narozeninový den

Dagmar Vargová 25.5. 16:26
Krásně prožitý narozeninový den a moc pěkné vyprávění. Přeji Vám hodně zdraví a ještě spoustu podobných příjemných zážitků :-).

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.