Přehled posledních diskuzních příspěvků

Nabídka

Nina Šachová 2.8. 07:10
Tak tohle je, panečku, jiná káva. Jen houšť a větší kapky.

26 hodin bez tebe

Zuzana Pivcová 1.8. 15:25
Tak to jste mě. Růženko, dostala už podruhé za sebou. Napřed s rakví a teď s nemocným miláčkem, než mi zapálilo, o čem píšete. No, já jsem si dávala před dvoutýdenní dovolenou předsevzetí, že na internet ani nekouknu, pak jsem ale kvůli i60 táhla notebook s sebou. Bylo to od Vás vtipně zkoncipováno!

Proměny nejen všedního dne

Jiří Libánský 1.8. 12:37
Moc hezky jste vytvořila romantickou atmosféru a nakonec do ní zasadila hezkou chvíli s milovaným člověkem. Povedené. Jen jsem se zaškobrtl při čtení na neběžném slovním obratu "bere ono" a musel se zastavit abych si uvědomil smysl věty. Myslím, že třeba "den bere si ho ku pomoci" by víc odpovídalo současnému jazyku. Možná je to krajová záležitost. Báseň se mi líbí. Romantiku já rád. :-)

Co je to štěstí?

Zuzana Pivcová 1.8. 08:27
Ahoj, Nino, to asi hodně bolelo. Ale pomíjivé je všechno, i štěstí, i bolest. A každý z nás je opravdu hodně osobním strůjcem všeho, co bylo, je a bude. Buď ráda, že jsi to tenkrát nebyla Ty, ta s vosím pasem a motýlími křídly řas.

Atentát na sovětské pionýry v Artěku

Věra Sehnalová 1.8. 00:12
Pane Mendlíku,upřímně Vám gratuluji k výhře a těším se na další hezké a vtipné počteníčko. Věřím že z vašich povídek by byla pěkná kniha.

Proměna II

Nina Šachová 31.7. 19:41
Jako vždy: hlubokomyslné. Tak to já cítím.

Opustíš-li...

Nina Šachová 31.7. 19:38
Tak takovouhle líbivou lyriku čteme všechny rády, že? Ta se vám povedla.

Zajímavosti o Turecku

Zuzana Pivcová 30.7. 19:51
Hani, mám moc ráda tyto údaje, porovnávám něco s tím, co nám říkala průvodkyně na Kypru. Díky.

Opravdový ráj v Českém Ráji

Zuzana Pivcová 29.7. 11:28
Můj krásný Český ráj a k tomu zážitek, kterému já plně věřím.

Motýli a růže

Zuzana Pivcová 29.7. 11:24
Některé obraty i slovní spojení máte mimořádně pěkné, celkově je to velmi hezké, jen ten Mácha je sice zajímavý nápad, ale nesedí tam. Tedy mně nesedí, Jitko. Já ale nejsem měřítkem hodnoty.

Pobyťák v Šilu na Krku

Zuzana Pivcová 29.7. 10:25
Pokud ten Vilda jste Vy, tak Vám to moc nezávidím. Já sice většinou jezdím sama, ale pár zájezdů už jsem také zažila a nekdy stačí jeden protiva, většinou typu"vše zná, vše už viděl, všechno je blbé", a dovede pěkně otrávit. Je pravda, že na druhou stranu se občas najde i nemožný vedoucí, což jsem já zažila při prodlouženém víkendu v Římě. Tak jsem ale nereptala a šla jsem si po svém.

Slunce

Zuzana Pivcová 28.7. 21:30
Hezké líčení a Hančin známý humor, dobrá kombinace.

Moře

Vendula Jirásková 28.7. 21:27
Jituško,ještě mnoho a mnoho dalších krásných chvil,strávených u moře.Už se na Vás těší !

Buď můj

Vendula Jirásková 28.7. 21:22
Jůůů Zuzanko,romantika, ta je nejkrásnější. Romantický večer přeji

Život je docela fajn

Zuzana Pivcová 28.7. 18:29
Šok to, Rúženko, byl v prvním momentě i pro mě, než jsem začala pořádně číst. Ano, říká se, že takový člověk bude dlouho živ. A Vy máte k tomu svůj hezký život, neskonale milou povahu a bylinky po babičce. Tak vzhůru do dalších veselostí, milé Třeštiprdlo!

Úsměv

Hana Procházková 27.7. 18:23
Ať ho nikdy neztratíš, Vendulko! Pěkné.

Letmé potkání se studentskou láskou

Hana Procházková 27.7. 15:44
... a vzpomínky nám zůstanou, krásné a něžné

Obyčejná česká dovolená

Růžena Antlová 27.7. 07:41
Tak tak dětem opravdu taková dovolená zůstane ve vzpomínkách víc než ta od moře .

Zůstáváš ve mně

Jitka Chodorová 26.7. 22:52
Nino,opravdu moc pěkné,děkuji

Dialog s láskou

Jitka Chodorová 26.7. 22:50
Zuzanko,jedním slovem,nádhera,díky

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.