Přehled posledních diskuzních příspěvků

VPDSP - Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti

Růžena Antlová 25.7. 15:53
tyhle stavy důvěrně znám právě ráno jsem o tom psala.

Vzkaz pro moji lásku

Zuzana Pivcová 25.7. 13:52
Moc pěkné, Jitko, je dobře, že jste se tu takhle najednou vynořila.

Vyznání lásky na naprosto nevhodném místě

Nina Šachová 25.7. 08:05
Tak to byl supr start do nového rána po přečtení Vašeho Vyznání. Mám dobrou náladu a hurá do práce. Díky.

Polemik a moucha

Jiří Libánský 24.7. 23:39
Supéééér! :-) Moc jsem se pobavil. Díky za to. Skvělá polemika.

Kouzlo lásky

Jiří Libánský 24.7. 23:32
Je to mile prostinké vyznání lásky k lásce. Takováhle básnička nezmění člověku radikálně vnímání světa. Ale opravdu potěší. Spolehlivě. Zahodíme předsudky, obavy, zodpovědnost a další zábrany a hurá za láskou. :-) Ještě někdo váhá?

Dovolená

Jiří Libánský 24.7. 23:11
Trochu něco jako Cimrmanovo hledání absolutního verše (naše staré hodiny bijí čtyři hodiny). Ale to hezká myšlenka. Volno, které každý pociťuje a prožívá jinak. Četl jsem váši Dovolenou před padesáti lety. Celkem dobře píšete. Myslím, že právě na toto téma "vnímání důchodového volna " byste mohla vytvořit zajímavý článek. Hlavně by v něm mohl být víc rozvinut Váš vlastní pohled. Určitě by se to dobře četlo.

Mé léto s Angličanem aneb Prý mě čeká život v přepychu

Jiří Libánský 24.7. 22:12
Hezký příběh. Že ale čuměl, nafoukanec jeden anglickej na českou lady. :-)

Česnečka, polévka zdraví

Pavla Hamerská 24.7. 19:33
Prima recept. Česnečku miluju.

Polož si hlavu svou

Jitka Chodorová 24.7. 19:31
Nino,moc pěkné,opravdu,díky

Jáhly s jablky: exploze vitaminů

Pavla Hamerská 24.7. 19:30
Velmi zajímavý recept a je to moc dobré - a zdravé! Díky za fajn nápad, Jiřinko.

Já zůstávám

Jitka Chodorová 24.7. 17:38
Dost dobré a pravdivé

Sen o moři

Zuzana Pivcová 24.7. 16:24
Moc pěkné a je dobře, že nejsme všichni "stejná krevní skupina".

Veršované počasí

Hana Procházková 24.7. 14:21
Když odejdeš do důchodu má to jednu nevýhodu. Dovolená lesk svůj ztratí. Nedivte se, milí zlatí, dovolenou máte stále, z práce volno neustále - třistapětašedesát dní v roce v létě, v zimě , na vánoce . Můžete jít kamkoli, když vám nohy dovolí….

Dovolená před padesáti lety

Zuzana Pivcová 24.7. 09:24
Byla jsem v Gagře v roce 1972 a úplně mi učarovala (viz můj příspěvek Není moře jako moře). O to hůře jsem vnímala válku, která tam mezi Abcházci a Gruzíny zuřila na počátku 90. let. V Gagře jsem se tehdy spřátelila s Azou, inženýrkou z Tbilisi. Byla to krasavice, která pak byla jako delegátka nějakého sjezdu vyfocena na titulní straně časopisu Sovětská žena. Obě jsme rusky moc neuměly, ale psaly jsme si a rozuměly si dobře. Dokonce mám od ní dodnes keramickou soupravu ze závodu, kde pracovala.

Proměna

Jiří Libánský 24.7. 09:06
K tomu není co dodat. V zajímavém, rytmickém verši je srozumitelně a poeticky popsán pocit, který někdy zažil snad každý.

Čekání

Jiří Libánský 24.7. 09:00
Hezkých básní vám přibývá. Taky už by to dalo kvalitní knížku :-).

Ach ta krásná příroda, tam je prostě pohoda

Zuzana Pivcová 23.7. 13:42
Chalupa mi připadá můj rodný kraj, Český ráj. Ale to je jen ilustrační fotka. Nicméně i Vaše barvité líčení jakoby mě tam zavedlo. Kde máte tu kouzelnou chalupu, o které jste tak hezky vyprávěla, Vendulko?

Vzpomínka

Zuzana Pivcová 23.7. 13:34
Vzpomínky jako takové nemám moc ráda, ale toto od Vás, Jitko, je moc hezky řečeno.

Má lásko

Jiří Libánský 22.7. 19:06
Hodně řečeno několika málo hezkými slovy a jednoduchým veršem. Osobitý styl, který se Vám daří.

Husa z paneláku

Zuzana Pivcová 22.7. 18:20
Jo, Hani, to se mi líbí, moc pěkně, vtipně a s výborným postřehem napsané. A i když už jsem mnoho let člověk městský a na správném venkově jsem vlastně nikdy nežila, potvrzuje to mé povědomí o husách, že jsou mimořádně chytré, takže mě tak může klidně někdo nazvat! Díky za vyprávění.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.