Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jeli jsme jen o pár hodin dříve. Pak přišla železniční katastrofa

Hana Rypáčková 23.6. 18:46
Velmi smutné...Před několika lety se srazil vlak a osobním autem u Vodňan.Dozvídali jsme se o tom od sousedů.Prý jen jedna mrtvá žena...Nevěnovali jsme tomu patřičnou pozornost, dokud jsme se nedozvěděli, že to byla blízká osoba. Nejlepší životní kamarádka mé sestry. To s námi otřáslo...Proč ona? Asi to tak bývá.

Bajka o hojnosti

Olga Štolbová 23.6. 08:49
Moc hezká a hlavně poučná bajka. Milá redakce, tohle potřebuje nutně zveřejnit, třeba se některým čtoucím v hlavě trochu rozsvítí...*****

Zrání

Zuzana Pivcová 23.6. 07:21
Jste umělec ve všech oborech. A Vaše láska k životu se zračí ve všem, co napíšete i vyfotografujete.

Módní repete na Cecilii

Eva Mužíková 22.6. 20:36
Teda Jani... to byla nádherná akce, úsměvy, šatičky, klobouky.... sedla jsem si doslova na prd.....el:))))

Po stopách Jana Amose Komenského

Alena Vávrová 22.6. 18:29
V Čechách je hezky. Všude je hezky. Když má člověk oči k vidění a chce vidět všecko to hezké, co ho naplňuje. Když má rád lidi. A když k tomu má ještě boty toulavý a touhu poznávat - historii i cokoliv nového. Přeju hodně čtenářů ;-).

Do Karlových Varů přijede Richard Gere

Jana Slavíková 22.6. 17:27
Barťák s Gerem na jednom místě - nepřekonatelné množství charmu a charisma. Že bych se do těch Varů vypravila taky? :-))

Moderní lednička ušetří několik tisíc korun ročně

Jan Blahoslav 22.6. 13:57
Shodou okolností jsem právě u Datartu předloni zakoupil novou lednici, rozdíl v tichosti, spotřebě i komfortu je oproti staré dobré Calexce neskutečný.

Moje květinové království

VANDA Blaškovič 22.6. 11:55
Evko, to je krásné! Betrice, kdy mne to konečně také naučíš?? Myslím to YouTube..ach jo, to jsem dřevo..:) fakt jsi šikula!!!

Obloha nabídne unikátní jev, léto začíná v neděli

Zdenka Žichovská 22.6. 10:05
Byla to chvilka, trojici Měsíc, Venuši a Jupiter jsem viděla, bylo asi 10 minut po 22 hodině. Mezi mraky se na chvíli vytvořilo "okno" a já se docela náhodou podívala z okna. Snad během minuty měsíc opět ukryl mrak a svítily jen Venuše a Jupiter.

Mary Kay: Broskvová sada Saténové ruce

Miluše Převrátilová 22.6. 09:00
Krémů na ruce není nikdy dost a tento třífázový systém "broskovové sady" bude jistě účinný. Díky za tip :-)

Co je to láska?

Zuzana Pivcová 22.6. 07:11
Široká definice je moc pěkná, včetně toho závěru.

Krásné léto s magazínem i60: reportáže, soutěže, zábava!

Alena Tollarová 21.6. 19:27
Blahopřeji výhercům. Placku mám na batohu. Přijeďte v sobotu nebo v neděli 27. - 28. 6. do Roudnice na letiště na Memorial Air Show, bude na co koukat na nebi i na zemi :)

Zacvičte si v Praze jógu: Pozdrav slunci

VANDA Blaškovič 21.6. 18:04
Dobrý večer! Je zde ostrov Hvar a 18.hod. I my začínáme cvičit Pozdrav slunci! Ať žije léto a jóga...:))

Chlupatý kaktus mám tak rád(a)

Alena Vávrová 21.6. 12:56
Můj zeť je mimo jiné i kaktusář a zrovna co chvíli koukám z okna, jestli mu již jeden exemplář nerozkvetl, abych to zvěčnila. Kvete jen 24 h a on má pracovní víkend. Pěstuje i mrazuvzdorné opuncie. Jsou to vskutku krásné květy a rozmanité tvary i barvy.

Když noci sládnou

Zuzana Pivcová 21.6. 10:32
Já jsem také z těch, které ty noci a pak rána v básni dost "berou". Moc hezké.

Výlet za žabožrouty aneb Paříž trochu jinak

Hana Rypáčková 21.6. 08:30
Zajímavé postřehy z dovolené. Takových věcí jsem si nikdy nepovšimla...

Výstava v Lucerně ukazuje dílo Leonarda da Vinciho

Zdenka Jírová 21.6. 00:31
Leonardo da Vinci byl člověk, který významně předběhl svou dobu. Je zajímaví, že se občas v dějinách podobně nadaný jedinec vyskytne a bohužel, své nápady nemůže realizovat a většinou je za své výzkumy i trestán. Někdy přemýšlím, kde by lidstvo bylo, kdyby se např. Leonardovy vynálezy mohli realizovat už v jeho době? Je to zajímavé přemýšlení.

Diskriminace kvůli věku: "Připadala jsem si na pohovoru jako kráva..."

Hana Rypáčková 20.6. 21:38
Samé žaloby.Asi to nevyřeší.Zaměstnavatel žaluje zaměstnankyni, že se neohlásila těhotenství a neoprávněně čerpala finance, diskriminace podle pleti, věku a čeho všeho..Taky kvóty jsou k ničemu. Pouze dohoda.Na kvalifikovanou práci, kde je třeba vykázat dobré znalosti si nakonec vyberou raději staršího, ale spolehlivého člověka.Když ne -jejich škoda.

Copánky - bezva účes na léto pro holčičky

Eva Mužíková 20.6. 18:38
Třeba POJMY se také pletou.. a mně určitě při ukazování směru se plete levá a pravá ruka:)))... Vando, mám sice vlasatou vnučku, ale asi bych jí tuto krásu nedopřála. Mám obavy, že to není pro vlasy dobré ... ale třeba se mýlím je to ale na pohled zvláštní. Připomíná mi to účesy některých atletek z exotických zemí....

Nejproblémovější dovolená? V Řecku! Nejvíce stížností? Špína!

Květoslava HOUDKOVÁ 20.6. 16:25
Potěšilo mne: V září jedu do Itálie,se senior.organizací. Jezdí tam každoročně, prý nejčistší oblast. Ubytování v mobilheimech, což si ráda vyzkouším. ( Být mladší a vyhrát, tak bych si jeden malý koupila a každý rok umístila na jiné krásné místo. Jejda, to by se mi líbilo - bohužel už je to jenom sen). Tak věřím, že nic z Itálie reklamovat nebudu. Polopenzi budu mít českou (abych nedopadla jako Kelišová), ale samozřejmě něco italského si dám také.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.