Přehled posledních diskuzních příspěvků

Zdraví a léky ve Ville Pellé

Jana Šenbergerová 17.6. 19:47
Vítám mezi námi novou přispěvatelku. :-) Díky za další pohled na Fresh senior festival. S medem a citronem souhlasím, protože je ráda. Slivovici nerada, ale její léčebné účinky nepopírám.

Zlaté časy pro klíšťata? Ano, právě v těchto dnech!

Marie Seitlová 17.6. 19:41
V pondělí po hodinové práci na zahradě jsem objevila na stehně klíště. Vzpomněla jsem si na nový způsob, jak se ho zbavit. A opravdu se mi osvědčil. - Vatový tampon nebo kousek vaty mírně navlhčit, pak trošku namydlit a přiložit tou namydlenou stranou na klíště a několikrát zakroužit. Je úplně jedno na jakou stranu, moc netlačit - a klíště je za chvíli samo venku a živé. Zůstane přilepené na té vatičce.

Pestrý život statečné intelektuálky Jiřiny Šiklové

Zuzana Pivcová 17.6. 19:02
Obdivuji všestranně naplněný život paní Šiklové, o jejím působení za totality vím. Přeji stále takovou vitalitu jako dosud.

Lidé narození na jaře jsou prý zdravější

Zuzana Pivcová 17.6. 18:58
No, tak já jsem se narodila v dubnu a sestra v listopadu, stravovaly a hýbaly jsme se takřka stejně, a vždy jsem byla celkově nemocnější já, už jako dítě. Budu muset vědecký univerzitní tým požádat o přehodnocení výsledků výzkumu. :-)

Jak bojovat proti úpadku mysli? Určitě nejlépe vlastní aktivitou!

Eva Mužíková 17.6. 12:12
Ach jo, dobré rady, ale ač se snažím, jak se snažím mozek okysličovat, stále se objevují nějaké výpadky... zrovna před chvilkou jsem marně vzpomínala, co hledám v koupelně... došla jsem ta, to bylo správné, ale že chci přinést do kuchyně nový Jar, to mi došlo, až když jsem přišla zase zpět ke dřezu:))))))

Verše pro našeho úžasného Honzu Rašku

Olga Štolbová 17.6. 09:20
Náš milý úžasný Honzo a kmete, zdravím Tě a k Tvému významnému dni přeju nejen zdraví a pohodu, ale i ještě větší, širší a plnější ÍČKO a radost ze života a vůbec všechno nej, nej....O.♥

Fresh senior festival očima Dany Kolářové

Soňa Prachfeldová 17.6. 09:20
Dano díky, bezvadné přiblížení a modelkám to opravdu sluší, byla to zřejmě dost velká akce s širším záběrem a i60 reprezentuje opravdu skvěle.!

Nešťastný život divy Vítězslavy Kaprálové

Vladka Steinová 17.6. 06:49
Krásná a talentovaná Kaprálová prožila poslední léto r. 1938 s B.Martinů a se s vým otcem, skladatelem a dirigentem na vysočině v obci Tři Studně.Toto místo se později stalo nejsilnější vzpomínkou pro B.Martinů, když v cizině skládal kantátu Otvírání studánek.

Největší českou osobností je podle veřejnosti Karel IV.

Zdenka Jírová 17.6. 01:18
Docela zajímavá statistika, ale myslím, odráží smýšlení národa celkem přesně. I já bych se k podobnému hodnocení většinou připojila.

Na Staroměstské náměstí se vrátí Mariánský sloup

Zdenka Jírová 17.6. 01:09
Nejsem zastáncem vztyčení repliky. Pro většinu obyvatel naší země nemá žádný význam, nejsme katolická země jako např. Polsko. Staroměstské náměstí je perlou samo o sobě a repliky mu krásy nemusí dodávat.

Žluté lázně: nejlepší koupání v Praze

Zdenka Jírová 17.6. 01:03
O Žlutých lázních jsem četla v různých předválečných knihách jako o středisku letní zábavy Pražanů.Je dobře, že jsou zase oblíbeným místem a nezapadají v zapomenutí.

Waterloo po 200 letech vyhlíží svého Napoleona

Zdenka Jírová 17.6. 00:59
Podobný památník se lvem je u silnice Teplice _Ústí nad Labem na památku bitvy u Chlumce, kde bojovaly tři armády- rakouská, ruská a francouzská. Bitva také nedopadla pro Napoleona nejlépe. V blízkém lesíku jsou pochováni padlí všech tří armád na společném hřbitově.

Můj tip na dovolenou: Proč letět k moři do Tuniska?

Zuzana Pivcová 16.6. 21:00
Nepochybuji o tom, že většina lidí prožila v Tunisku hezkou dovolenou. Já jsem tam byla dvakrát. Právě proto, že se mi tam poprvé líbilo, jela jsem po 6 letech podruhé. Tentokrát jsem měla smůlu pomalu ve všem. Je pravda, že od té doby zase už uplynulo 15 let, ale takovou dovolenou už nikdy (viz Můj příběh/Zachránil mě osel aneb Jak nebylo jednoduché být cizinkou). Byla ale moje chyba, že jsem jela sama. Do arabského světa to není vhodné.

Kolotoč

Jana Šenbergerová 16.6. 19:16
Co já strávila času a utratila peněz na kolotoči! Jízda za korunu...Velký řetízkový kolotoč, to bylo moje. Jednou jsem to zkusila se svými malými dětmi, a celou jízdu jsem protrpěla a těšila se, kdy už to skončí. Jo, časy se mění a my s nimi. Ale jednou jsem ze zoufalství sedla s příšerně bolavou páteří do sedačky centrifugy. Měla jsem pocit, že mi vypadnou zuby, ale když jsem vystoupila, záda nebolela. Odstředivou silou se obratle dostaly na svá místa. Před týdnem byly kolotoče v Horách. Skoro nikdo tam nebyl. Inu, časy se změnily. Hezká vzpomínka na mládí.

Můj tip na dovolenou: Horská chata Lesanka

Eva Mužíková 16.6. 12:23
Maruško, pěně jste mne nalákala, nejen slovem, ale i fotečkami. Jak se tak na ně dívám, říkám si, že před lety, kdy byly naše děti malé, tolik upravených vesniček, turistických tras, dětských koutků bohužel nebylo. Je to opravdu dobře, že doba jde kupředu...

Jak je to s ořechy? Kdy je jíst a které tělu škodí?

Hana Rypáčková 16.6. 11:06
Poučila jsem se - víc mandlí, ostatní v pohodě, buráky nemusím a kešu jsou drahé. Namusím měnit své návyky.

Oslavme Den otců

Lidmila Nejedlá 15.6. 19:34
To je hezká oslava rodiny. Ženy se umí vzmužit, všechno zvládnou, všechno dělají... a proto druhé housle nehrají.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.