Přehled posledních diskuzních příspěvků

Stala jsem se pamětnicí

Irena Mertová 24.5. 10:12
Pro mne vzpomínky, odtud jsme s prarodiči vyráželi v létě na chatu na Vysočinu a jen s dědou na výlety, táhli kufry - tehdy nebyly kufry na kolečkách...

Litomyšl, famózní Lázně ducha a vyhlášené lavičky k tomu.

Jana Šenbergerová 24.5. 08:06
Tak to bylo velké a fotoreportáž také. Díky za přiblížení pro mě oblíbeného, ale vzdáleného města.

Ztráty a nálezy na íčkařském srazu

Dana Straková 23.5. 15:51
Přeji všem účastníkům hodně dobré zábavy a už žádné další bloudění❤️

Rabštejn nad Střelou

Naděžda Špásová 23.5. 13:56
Tam to znám, jezdilo se tam na čundr.

Vonící jaro

Zuzana Pivcová 23.5. 11:35
Myslím, že příroda si vždy poradí. Řada lidí by si z ní mohla vzít příklad. Ale Ty jsi, Haničko, bojovnice.

Autobusový den na Letenské pláni

Helena Votíková 23.5. 08:53
V sobotu bylo více akcí, tuto jsme už bohužel nestihli. Ale byli jsme na přechozí v Letňanech. Je to fajn si takhle zavzpomínat ...

Lásky a nelásky

Jana Jurečková 22.5. 10:44
Krásné časy, když jsme byli mladí. Škoda, že nelze vrátit čas. Já taky chodila s vojákem, naslibovali jsme si, že se vezmeme. Ale vztah nevydržel, škoda. Měla jsem kamarádku, seznámila se s chlapcem a od 16 let spolu chodili, pak se vzali a jsou spolu dodnes. Tomu říkám zlatá láska a jenom tiše závidím. Díky za nahlédnutí do vzpomínek.

Růžová barva se pro starší dámy nehodí? Nesmysl, třeba v kombinaci s bílou působí velmi svěže

Jana Šenbergerová 22.5. 08:34
Můj vztah k růžové se vyhrotil hodně dávno, když jsem pod vlivem řady odborníka rozhodla, že ložnice bude vymalována růžově. Prý to vzbuzuje něžnost. Jak u koho. Při prvním spatření jsem dostala záchvat zuřivosti při představě, že se na to budu muset koukat, kdykoli otevřu oči. Jediný kousek oblečení této barvy jsem měla jen proto, že jsem ho koupila své dceři. Ta usoudila, ať ho tedy nosím sama, když se mi líbí. Barvu jsem tehdy neřešila, zaujal mě materiál a zajímavý střih. Dnes už ji vnímám jinak. Rozjasní tvář. To není pro seniorku k zahození.

Malá šumavská toulka

Anna Čípová 22.5. 06:44
Danielko, děkuji za krásné pohlazení na duši. Nádhera vyjádřena slovem i obrazem.

Fotografie vypráví aneb jak moje prababička a pradědeček žili

Marie Měchurová 21.5. 14:11
Některé osudy nejsou zrovna růžové. Na začátku minulého století umíralo hodně dětí. Hezká vzpomínka.

O radosti z práce a života

Alena Velková 21.5. 12:09
Občas mě přepadne nechuť dělat domácí práce, tak si říkám, že práce kvapná, málo platná, a že mi nejspíš neuteče, neboť to za mě stejně nikdo neudělá... takže ji začnu odsouvat, dokud nenastane ta správná konstelace hvězd... a potom to začne lítat jako na drátkách :-)

Neviditelní, průsvitní, zbyteční. Tak si připadají starší na trhu práce

Jindřich Berka 21.5. 11:02
Ano umělá inteligence bude pohroma. Bude to muset řešit stát, jinak budou opět revoluce. Lidé bez práce i "zlobí". Třeba to vyřeší "chléb a hry". Jindra

Tiše mi říká: Dost

Hana Šimková 21.5. 09:07
Zuzanko, tvoje básně mě hrozně dojímají.Jsou tak krásné, až srdce usedá.

Toskánský Manhattan

Helena Štěpánková 21.5. 08:05
Hezky jste popsal zajímavé místo v srdci Toskánska.

Láska se nedělí...

Jan Zelenka 21.5. 00:07
Hanko, moc hezké povídání. A svatá pravda.

Člověk míní život mění - Divadelní kalhoty

Marie Měchurová 20.5. 10:08
Život tropí hlouposti. Aspoň jste se od srdce zasmály, a vyřešily jste to k oboustranné spokojenosti.

Moje krajíce z odříkaného chleba

Jana Šenbergerová 20.5. 08:47
Pěkné čtení, a jistě nejen po ránu. Je tolik krásných míst, která jsem neviděla, a neméně těch, která jsem viděla a zapomněla. Teď se hlavně snažím odhalovat a vidět krásu těch, která mám denně na očích. Pořád je co objevovat. Daleko i blízko. Ať vás to stále těší. Mně udělal váš článek včetně krásných fotek také radost.

Výstava Horizonty v Galerii Kooperativy

Irena Mertová 19.5. 16:51
Tak jste mi připomenul, že jsme dlouho nebyly v Kooperativě na výstavě. Až mne přestane bolet Achillovka, s kamarádkou tam vyrazím...

Filmaře do bytu – hůl do ruky

ivana kosťunová 19.5. 10:34
Půvabný fejetonek- nojo, filmaři...

FEJETON: Sympózium baronů Prášilů

Jiří Dostal 19.5. 09:32
:-) Jasně, i spokojený život ve lži kryje spásná jistota, že pravda všechno překoná... :-)

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.