Přehled posledních diskuzních příspěvků

Vtipy Vladimíra Renčína, 2. výběr

Olga Štolbová 27.5. 20:52
Mirku, díky - tyhle ještě neznám...***

Jarní fotopříběh: U vody

Olga Štolbová 27.5. 18:25
Jarmilo, krása, volám s Tebou hurá. Rána a večery u vody skoro závidím, ale lovec nejsem, ty krásné ryby bych raději nechala v jejich domově.

Lena

Zuzana Pivcová 27.5. 13:19
Inko, vedle fyzické podoby máte s Míšou i podobné psaní. To není výtka, naopak, zvláštní umocnění schopností. :-)

Dýchavičnost může souviset s věkem, ale i vážnou nemocí

Dagmar Bartušková 27.5. 08:04
Nic proti tomu, statistika tohoto onemocnění je alarmující. Ale jak docílit nevdechování škodlivin ve městech - prevence CHOPN bod 3? Zákaz kouření v barech a kavárnách - no comment. Plošné zákazy nejsou k ničemu. Ministerstva už připravila tolik zákonů...

Lituji

Lidmila Nejedlá 27.5. 07:40
Krásné...vskutku je čeho litovat, leč je to marné, marné, marné. Žijme přítomností, Zuzko.

Šmejdům zvoní hrana, policii pomohou senioři

Květoslava HOUDKOVÁ 27.5. 04:38
Jezdila jsem na "výlety"/akce už od doby, kdy začaly (r.2000). Brzo jsem poznala pravý účel a včas se dobře proškolila. Znalosti jsem pak měla "vždy s sebou" = v hlavě a v krajním příp. uměla použít. Když prodejci zjistili, že znám přísluš.§ Občans.zákoníku, měla jsem do konce akce klid! (Bohužel, seniory více zajímá kdejaký drb, než by se včas poučili! = pak naletí a stěžují si! - a dokud toto potrvá, "Šmejdi" budou žít dál.)

Co takhle dát si Senát?

Marie Novotná 26.5. 20:10
Tak tohle jsem opravsdu nevěděla,že by se dalo jít do Senátu ,,jen tak".Díky za tyto informace.

Oldřich a Vojtěch

Lidmila Nejedlá 26.5. 20:01
Mili, je hezké, jak vzpomínáš na mládí.

Vítejte na zámku s mistrem pravěku Zdeňkem Burianem

Jana Šenbergerová 26.5. 19:15
Mou oblíbenou knížkou byl Hrdina Nik od Ed. Štorcha. Z. Burian byl skvělý ilustrátor, i když ho historici moc nebrali.

Sliby se mají plnit aneb Týden ve společnosti policie

Zoja Sedláčková 26.5. 18:45
To muselo být, Olinko, hodně fajn. Dík za článek a mám radost, že sis užila tak pěkný týden.

Můj věrný přítel Filip

Jana Šenbergerová 26.5. 18:27
Květko, to je vtipné. Ať vám co nejdéle bez problémů slouží. Já tomu našemu říkám PeC. Někdy se u PeCe pořádně zapotím.

Nedělní ráno

Olga Štolbová 26.5. 13:27
Jíťo moc hezké. *** Nedělní rána bývala krásná, ale to jsem ještě chodila do práce. Teď už mám všechna rána nedělní a občas také s příchutí lenosti, ale jsem pokaždé ráda, že jsem se probudila.

Z mého života (1.díl): Poděkování babičce

Eva Mužíková 26.5. 12:58
No vida, další příběh ze života. Libore, jen tak dát, už se těším na pokračování

Ach, ty tradiční britské hospody

Hana Rypáčková 26.5. 09:15
Mě se líbí anglický venkov.Kostel,fara, škola a pub hned u sebe.Tak je mi líto,že se jim nedaří.I nás jeden už není pub, /byl vždy hojně navštěvován v době Dudáckého festivalu/,ale jen restaurace U kalicha s pivnicí.Ale vypadá dost stejně.Náš městský pivovar s novou radnicí má taky nahnuto....

Jarní fotopříběh: Kvítí Českého středohoří

Zdenka Žichovská 25.5. 23:06
Alenko, taková vycházka by se mi také líbila. U nás teď kvete Vstavač májový na kopci kousek za panelákem. Dovolím si jen něco málo upřesnit. Kapka rosy je na Kontryhelu, šťavel je ta kytička schovaná pod názvem šťovík. A ten výhled z Radobýlu je úžasný.

Srnčí hřbet z jablek

Dana Kolářová 25.5. 20:05
...Aneb vychlazená jablíčka s pudinkem když se jablečné záviny přejedly a chceme zpracovat poslední jablka ze sklepa. Dobrou chuť.

I v Česku existuje malé Švýcarsko

Zuzana Pivcová 25.5. 19:15
Ačkoliv jezdím kolem tak jednou do roka vlakem do Německa, v Hřensku jsem byla jen jednou, a to v dětství na výletě. Cesta podél Labe je nádherná, dřív se mi zdálo, že na německé straně jsou hezčí skály než u nás, ale teď už to vnímám jako jednolitou krajinu. A turisté ve vlaku taky vždycky zírají.

Velká láska dokáže přenášet i mosty

Zuzana Pivcová 25.5. 15:38
To je dobře, že jednou zvítězila úcta k minulosti. Jako tehdy, když přemístili kostel v Mostě. Vltavotýnský železný most je Národní technická památka, ale když se začalo hovořit o propojení evropských řek, tak se zvažovalo, co s ním, je poměrně nízký. Veškeré návrhy se setkaly s nesouhlasem občanů. Nadzvednout pilíře, přemístit jinam, udělat zvedací prostředek. Most je jedinečný, na svém místě a je z něj nejlepší pohled na panoráma Týna s kostelem. Zatím se nic neděje, tak nevím.

Lom

Jana Drobňáková 25.5. 12:03
Pani Michaela, ste správna psychologička. Smutné. Tak to dopadne, keď každý vidí len seba. Martin ale urobil to isté, čo jeho rodičia. Kolík štafety teraz drží v ruke jeho dcéra. Aj ona bude túžiť po kompletnej rodine...

Jablečné osvěžení

Hana Rypáčková 25.5. 08:07
Jabloně dobře odkvetly, jablíčka jistě budou i na toto mlsání.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.