Přehled posledních diskuzních příspěvků

Bylinková sůl

Růžena Antlová 23.5. 07:15
dobrý nápad díky za něj ! Bylinky suším každý rok uchovávám je v uzavřených skleničkách nejvíc u nás frčí libeček ,ale pěstuji i spoustu dalších bylinek takže určitě vyzkouším !

Victor Hugo se stal francouzskou ikonou

Zdenka Jírová 22.5. 23:41
Oba zmińované romány na mne udělaly velký dojem, četla jsem je již v mladém věku a později je viděla i ve filmu. Mají velkou citovou hloubku. Autor znal dobře prostředí i těch nejchudších a opovrhovaných.

Výstava o Husovi ukazuje vzácné dobové rukopisy

Marie Novotná 22.5. 19:26
K šestistým oslavám jistě patří i stížný list.V knize Petra Čorneje a kolektivu autorů Stížný list české a moravské šlechty proti upálení Jana Husa 1415-2015 ,která je již ve výrobě a bude v prodeji asi do měsíce.Občanské sdružení Za záchranu rodného domu Jana Zrzavého v Okrouhlici zveřejní na svých stránkách a jistě oznámí její vydání.I Okrouhlice slaví 600 let a ve stížném listě je dochována první pečeť obce.

V Ivančicích začaly Slavnosti chřestu

Alena Vávrová 22.5. 17:50
Mňam, chřest! Letos jsem si ale ještě nekoupila.

Karel Šroubek, symbol noblesního hotelnictví

Elena Valeriánová 22.5. 12:28
Určitě si na tento článek vzpomenu, až budu po letech stát příští týden na Václaváku. Děkuji redakci.

Linecké řezy s jablky

Alena Vávrová 22.5. 10:22
Mílo, díky, to přišlo jako na zavolanou, potřebuji zpracovat zbylá jablka a štrůdl už se přejedl. Také nechám zahrádku chvíli "plavat", i když po dešti se nejlíp pleje ;-). Navíc musím hlídat toho psího mrňouse, bude "kam já, tam on", strká mi do všeho čumáček. Zatím jsme spolu uvařili játýrka :-).

Květen je měsíc zrození

Marie Novotná 22.5. 07:05
Pěkné jaro,hezký článek a krásné fotečky.

Italka z Janova

Zdenka Jírová 22.5. 00:26
Je to hezký příběh. Mně kdysi ve Španělsku taky ukradli peněženku, hlásila jsem to naší reference, zajistila mi náhradní stravenky do hotelu,které mi ukradli spolu s posledními penězi. Na policii jsme nebyli, prý je to zbytečné, nikdy je nechytí. Naštěstí jsem tam byla s přítelkyní, která mě na zbytek dovolené půjčila peníze. Na Španěly se ale nezlobím, u nás je to stejné.

Vítězka tipovačky Alena Vaníčková: Ze začátku jsem střílela od pasu!

Miroslav Štorch 21.5. 21:20
Hezký článek o sympatické vítězce tipování. Budeme se těšit na další tipovačky.

Na plotnu dejte dečku!

Hana Rypáčková 21.5. 18:03
Hezká akce.Dobrou chuť.My máme jinou tuto sobotu.K výročí upálení Mistra Jana Husa se v Hradu Strakonice uskuteční Husitská muzejní noc. 14:00 Bitva o hrad (hradní příkop) od 15:00 husitské ležení, taktika boje, střelncie na III. nádvoří, dílničky pro děti, středověké odívání,výstup na hradní věž Rumpál (muzejní expozice), písař 16:00 Bitva o hrad (hradní příkop) 18:00 vernisáž výstavy Žár pravdy nezhasí (Artwall) 19:00 začíná v kapitulní síni konzert historické skupiny Holba 23:00 uzavření hradních expozic Vstup Zdarma

Posvícení bylo vlastně posvěcení

Dagmar Bartušková 21.5. 15:38
Posvícení, jarmarky, masopusty a poutě mám ráda již od dětství. Je to pro mě takové vzrůšo - pohyb lidí, kejkle, kolotoče, vůně cukrové vaty, dřevěného uhlí a láčenek napěchovaných v sudu. Toto posvícení si příště nenechám utéct, vždyť ho mám - co by kamenem dohodil. Zuzko, takhle jsi mi ho alespoň trochu přiblížila. Díky.

Tip na novou vůni: Tenderly Promise

Miluše Hasenohrlová 21.5. 13:45
Ta musí nádherně vonět.Mám ráda parfémy a toaletní vody s květinovou vůní.

Tisícové pokušení

Zuzana Pivcová 21.5. 12:41
Na Tebe by mi, Liduško, ani jiná varianta rozhodnutí nešla. Jsi zkrátka Lady Sympatie.

Májová píseň

Zuzana Pivcová 21.5. 10:15
Mám ráda, když i z máje a lásky vzejde neotřelá báseň, kde jsou vlastní nezvyklé obraty, jako např. omamná kytice, daná do vázy jak vášnivá chvíle počátku flámu. Nebo déšť smáčející city. Touhy, oživlé, když přestane pršet. To jsou obraty stvořené pro silnou představivost, to se Ti povedlo.

Přehlídka historických modelů na záběrech Danuše Kubátové

Zuzana Pivcová 21.5. 07:31
Je to už pár týdnů, ale video mě moc potěšilo. A hlavní protagonistky přehlídky určitě ještě víc.

Kamarád Martin

Zuzana Pivcová 21.5. 07:29
Myslím, že proniknout do mužské psychiky není zcela jednoduché, ale tohle je moc dobře vypozorováno a podáno, Eleno, ta potřeba ukázat "Já ti ukážu".

Kde se vzala délková jednotka jeden metr?

Zdenka Jírová 21.5. 01:35
Je s podivem, že tak pokroková země, jako je USA, zamrzla ve svých starých mírách.V Anglii zase zvítězil pověstný konzervatismus.

Zatím jen na ukázku

Elena Valeriánová 20.5. 20:27
Krásná jako vždy. Citlivá. Já vždy říkám, že jediné na světě, co je pro všechny stejně spravedlivé je čas. A tak se tím netápím. Zuzko za sedm *******

Davidovy americké zkušenosti (5)

Zuzana Pivcová 20.5. 18:43
Davidovi tleskám a na dálku mu posílám pochvalu. Ten se neztratí!

Proč by měl jít hokejový trenér Růžička od válu

Miroslav Štorch 20.5. 16:20
Souhlasím s Vámi pane Horáčku, protože trenér Růžička je u vesla už delší dobu a nedaří se mu poskládat družstvo, které by dosáhlo lepších výsledků. Nemá to sice lehké, když mu mnoho hráčů z NHL a KHL odmítne, ale ten problém byl i v roce 2005 a 2010, kdy se naši stali mistry světa.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.