Kdo pojede na relaxační pobyt do hotelu Rubín? Ten, kdo se přihlásí!
FOTO: Rubín

Kdo pojede na relaxační pobyt do hotelu Rubín? Ten, kdo se přihlásí!

31. 5. 2016

Paní Jitka Chodorová se s 13 hlasy stala vítězkou soutěže Kde domov můj, když jedním hlasem čtenářů porazila druhou soutěžící, paní Hanu Rypáčkovou. Třetí místo v soutěži se šesti hlasy obsadila paní Lenka Hudečková.

Vítězka získává poukaz na čtyřdenní relaxační pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Rubín ve slovenských Dudincích, kterou do soutěže redakci věnovala cestovní kancelář Czech holidays.

Díky příspěvkům soutěžících čtenářů jsme se mohli seznámit s krásnými místy České republiky. V tom soutěž splnila svůj cíl.

Bohužel, průběh hlasování se příliš nepovedl. Po chybě redakce soutěž znevážily komentáře některých hlasujících, a proto jsme se rozhodli, že tento způsob rozhodování soutěží již opakovat nebudeme. Soutěže budou rozhodovat hlasy členů redakce či Redakční rady, anebo los. Případně budou hlasy rozdělovat mezi sebe pouze čtenáři, kteří se aktivně zúčastní soutěže.

 

Konečné hlasy u jednoltivých příspěvků jsou zde: 

Zdeněk Horenský: Koryčany - město, které stojí za to navštívit (1 hlas)
Drahomíra Stínilová: Kde domov můj: Praha nebo Radotín? (0 hlasů)
Anna Čípová: Kde domov můj: Kam se ráda vracím (3 hlasy)
Jitka Chodorová: Kde domov můj: Obec Vrčeň a okolí (13 hlasů)
Libuše Hvězdová: Kde domov můj: Chrudim (1 hlas)
Hana Šimková: Kde domov můj: Kde jsem žila, žila jsem ráda (0 hasů)
Jitka Mošovská: Kde domov můj: Písek (0 hlasů)
Zdenka Jírová: Kde domov můj: Lipany (0 hasů)
Michaela Přibová: Kde domov můj: Orlík (0 hasů)
Lenka Hudečková: Kde domov můj: Západní Čechy (6 hlasů)
Elena Valeriánová: Kde domov můj: Zlatohorsko - kraj pokladů (1 hlas)
Ladislav Vesecký: Kde domov můj: Zlaté Hory (1 hlas)
Ludmila RÁBLOVÁ:Kde domov můj: Nový Bor (0 hlasů)
Dana Kolářová: Kde domov můj: Melodie domova (0 hlasů)
Hana Rypáčková: Kde domov můj: Strakonice (12 hlasů)
Jana Boušová: Kde domov můj: Dolní Lukavice (0 hlasů)
Helenka Červenka: Soutěž: Zvu vás do Maryšky (2 hasy)

 

 

 

 

 

Soutěž - Kde domov můj
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.7 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Mošovská
Díky, díky, díky. Znáte ten rébus? P + P - R. (No přeci: Pa a Pusu bez Rámusu.
Dagmar Bartušková
Jitko, moc Ti ten pobyt přeji. Jsem ráda, že jsi se přihlásila. Udělala bych totéž, pokud bych nějaký svůj článek uveřejnila, ale nejde mi to přes tbl. Nesnáším nějaká doporučování jiných, mnohdy jsou to prázdná gesta, a dělá to zbytečnė zlou krev. Já jdu také ráda do jámy lvové! Užívám si to, a tak si to užij a jinde - i Ty! Ája
Eva Balúchová
Jitko,jsem ráda,že zrovna ty pojedeš do termálů.Moc si to užij.
Alena Tollarová
Jitko, ráda jsem si tu přečetla, že jsi se přihlásila o výhru. Přeji Ti, aby sis pobyt pěkně užila a podáš nám pak o Dudincích zprávu, ano?
Elena Valeriánová
Paní Jitko, krásně si pobyt užijte.
Redakce i60
Dobrý den, paní Mošovská, prosím pošlete nám na adresu i60@i60.cz váš telefon. Bude vás kontaktovat přímo cestovní kancelář, která vám poskytne další informace. Díky a tímto můžeme soutěž uzavřít.
ivana kosťunová
Gratuluji vám k moudrému rozhodnutí a přeji příjemný pobyt v lázních
Lenka Hudečková
Jitko, jsem moc ráda, že jste se přihlásila o výhru. Tak si Dudince moc a moc užijte. :-)
Jitka Chodorová
Paní Jitko, jsem moc ráda, že jste se přihlásila, už jsem si připadala jako nějaký vývrhel, že jsem si dovolila se výhry zříci. Dokonce i na L/N, pisatelku sice chápu, ale vidí to z jiného úhlu pohledu, než já, a nemá cenu se pořád dokola omlouvat, i když ještě jednou děkuji za všechny hlasy, které jsem dostala, se srdce a s úlevou vám přeji krásný pobyt v Duduncích, kde si to jistě užijete lépe než já. Moc děkuji, váš článek byl jeden z nejlepších, do Písku často jezdíme, možná tam pojedeme právě dnes, nebo zítra.Mějte se krásně. JCh
Jitka Mošovská
Blahopřeji vítězce Jitce Chodorové. Děkuji redakci za možnost přiblížení města Písek čtenářům (1 hlas od Naděždy Špásové). Přihlašuji se na tento pobyt v Dudincích.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...