Krásno

Krásno

21. 9. 2014

Chtěla jsem navštívit
Krásno,
jenže mi nebylo jasno,
kde vlastně Krásno je.

Vzkázali mi to přátelé.
Krásno je teď přesně
pro
Tebe!

Vše je tam krásné,
vládne tam klid.
Láska a naděje
mají tam svůj
byt.

Nikdo tam nikomu
neškodí,
všichni se radují.

Pomohl mi internet.
Krásno je přece
na dohled!

Kolem se prostírá
slavkovský
les,
přesto to není žádná
ves.

S pohádkou chodí
se tam spát
a každý tam žije
rád.

Už se tam vidím,
s milými lidmi,
zítra, pozítří
a lépe,
ještě dnes!

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Myslím,že všude,kde je člověku dobře,je zároveň i krásně.A platí to i naopak.Důležité je se správně naladit a vnímat.
Zuzana Pivcová
Je to takové zdánlivě až skoro dětské pohrávání s fantazií i se slovy, ale ve skutečnosti je v tom hluboká touha po něčem, co Vám schází. Nevím, kudy vede cesta do Krásna. Spíš si myslím, že ho má každý ukryté v sobě, záleží pouze na tom, jak je za různých životních okolností schopen ho vnímat. Díky, Vladko.
Jitka Chodorová
V Krásnu musí být krásně,díky Vladko!!!
Olga Štolbová
Vladko - krásné. Já jsem v Krásnu nikdy nebyla, ale určitě si krásno můžeme udělat sami kdykoliv a kdekoliv, a někdy to dá docela zabrat. ***
Jana Šenbergerová
Nevím, jak je v Krásnu, ale krásno mohu kdekoliv. Ta růže s vašimi verši hezky ladí, protože je opravdu krásná, jak už růže bývají.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...