
Mámo, díky!
20. 6. 2012
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Dagmar Bartušková
18.9.2015 07:45
Paní Nino, poslední věta mě rozplakala. Ani já už nikdy nezavolám to krásné slůvko "Mámo"! A nikdy, nikdy se s tím nesmířím!
Zuzana Pivcová
18.9.2015 07:16
Tuhle 3 roky starou vzpomínku si, Nino, pamatuji, pamatuji si všechno od Tebe. Škoda, že se mezi námi neobjevuješ.
Alena Várošová
17.9.2015 21:08
Pěkná vzpomínka na mámu.Važme si ji,dokud jí máme a já jsem na to hrdá,že mám mámu,která je soběstačná a žije,je stále mezi lidmi,nepřežívá a to je důležité.
Naděžda Špásová
17.9.2015 18:27
Tak nevím, jestli mám reagovat, ale musím napsat, že je to moc dojemné. Doufám, že si jednou moje děti řeknou to samé. Alespoň se o to smažíme.
Nina Šachová
13.7.2012 18:19
Váž si toho, Vendulko, že máš ještě maminku a snášej jí modré s nebe, odpouštěj jí její výtky, protože až jednou nebude, všechno pochopíš.
Tereza Faltysová
25.6.2012 21:42
Tak tohle je hodně osobní a hodně smutný, až mě to dojalo. Babička tu sice už není, ale když na ní myslím, mám takový dojem, že je jen někde daleko a že nemůže přijet. Všechno o nás ví, co děláme, jak se máme, my na ní koukáme ve filmech v televizi... dokud na ní budeme myslet, bude tady s námi :-)
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden
Minulý týden proběhl filmový festival ve francouzském Cannes. Nejen tento festival, ale vůbec světový film, to bude téma kvízu tohoto týdne.
AKTUÁLNÍ ANKETA
Jak jste na tom s cizími jazyky? Domluvíte se v zahraničí?
Ano, bez problémů se domluvím, jsem poměrně dobře jazykově vybaven(a)
Mám průměrné jazykové znalosti, ale domluvím se
Nevím, neměl(a) jsem možnost si to ověřit
Spíše ne, domluvím se jen "rukama nohama"
Ne, cizí jazyky neumím, ale snažím se učit
Ne, nedomluvím se a učit se ani nechci