Rozjedeme "Domov Důchodců Doma"

Rozjedeme "Domov Důchodců Doma"

24. 5. 2013
Autor: Pavel Tomeš
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Horynova, roz.Steinsbergová
Milá Olinko, týká se to i nás, co máme dobré styky s rodinou. jednoho dne přestaneme vyrážet do ulic a pak, i kdyby nás děti navštěvovaly denně, je člověk nejmíň 10 hodin sám. Na něco nedosáhne, na něco si nemůže vzpomenout a vůbec, ve společnosti je to veselejší, i když je to třeba spojeno s nějakým nedorozuměním. Tomu projektu fandím.
Olga Štolbová
Mně se tahle myšlenka líbí,i když se mě vlastně netýká, Mám rodinu se kterou dobře vycházím,ale líbilo by se mi být s podobně starými lidmi,s podobnými zájmy. Ale soužití by možná občas stálo velké sebezapření.
Jana Šenbergerová
Skvělý projekt pro ty, kteří nikoho nemají, nebo tzv. nechtějí být na obtíž, nebo jen nechtejí přežívat v garzonce někde na sídlišti. Takové společné bydlení může mít ale také docela závažná úskalí, sejdou-li se "nekompatibilní" spolubydlící.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden

Minulý týden proběhl filmový festival ve francouzském Cannes. Nejen tento festival, ale vůbec světový film, to bude téma kvízu tohoto týdne.