Přehled posledních diskuzních příspěvků

Řetězový most Stádlec – zachráněná unikátní kuriozita

Zdenka Soukupová 9.5. 12:39
Asi před třemi týdny jsem tam byla. Je opravdu krásný. Ale o historii jsem moc nevěděla. Tak děkuji, Dušane.

Člověk míní, život mění: covid

Dušan Brabec 9.5. 10:13
Ten obraz byl opravdu dobrý nápad.

Veselé a barevné. Kabelka nemusí být vždy jen černá

Marta Kucharovičová 9.5. 09:18
Kabelky sú zbytočne otravné a nepohodolné. V obchode nevie človek, kam by ju odložil. V reštaurácii často vidno, ako si ich dámy ukladajú pod sedadlo. Kabelka nepatrí na stôl, tak čo s ňou. Lepšia je kabelka na plece a úplne top je malý šik ruksačik. Moja dobrá babka kabelku nenosila. Mala asi štyri sukne a vreciek haba-kuk. Bolo vzrušujúce čakať, čo všetko z nich vyčarí. Lízanku, turecký med, rumbu, lentilky, sojovú tyčinku, sladké drievko, kofilu.....Ja obdarúvam svoje vnúčatá od perinky loptičkami, loptami, švihadlami-to sa do kabelky nehodí. Nenarodila som sa ale ako dáma-A!!!!- neľutujem. Je to iba môj názor.

Jak ulovit doktora

Jaromír Šiša 9.5. 07:51
Hezký, vtipný...doktor se vždycky hodí :-)

Alespoň jednou za život stanout na vrcholu Bezdězu

Jana Šenbergerová 9.5. 05:48
Po téměř puntičkářském popisu vašeho výletu cítím se v tak časných ranních hodinách stejně unavená, jako bych ho absolvovala sama. Vychutnala jsem si atmosféru, kterou jste zažili vy, ale i my, když jsme se pohybovali stejnými místy, když nám ještě nechyběly síly, abychom to v pohodě zvládli. Díky vám jsem teď byla poprvé až na Bezdězu a vybavily se mi z paměti jen samé hezké vzpomínky na tento kraj a lidi, se kterými se pojí.

Seniorské radosti: Moje nové i staré lásky

Marie Měchurová 8.5. 20:55
Jedna hvězdička se mi zase zatoulala. Omlouvám se. Jsem docela akční, ale Vy toho za jeden den zvládnete docela dost. Tak ať se v práci daří.

Příběh jedné fotografie

Alena Velková 8.5. 09:26
Je to pravda. Tehdy se fotografovalo vzácně a jen při výjimečných příležitostech. Jako například, když se můj dědeček ve čtyřech letech opařil, neběžela s ním prababička k doktorovi, ale k fotografovi, aby měla památku, co kdyby...

Náš prima výlet do Pelhřimova

Dagmar Vargová 8.5. 09:12
Moc hezký výlet a krásné fotky :-).

Ulehnu

Jana Jurečková 8.5. 08:38
Krásné, romantické. Děkuji.

Tak jsme to zvládli!

Věra Lišková 7.5. 10:05
Babička pomáhá na jedničku. Dcera by nevystudovala vysokou školu, problém byl v matematice, hned v prvním semestru, ale stačilo pár hodin doučování a už se chytla a školu zdárně dokončila. Dnes je možné doučování online, i s výběrem lektora podle sebe. Možná bude stačit pár hodin a vnuk se srovná, jsou to nejlépe investované peníze.

S nadějí na cestě za dobrodružstvím

Miloslava Richterová 6.5. 11:39
Přeji Vám hodně zdraví a samé pěkné vycházky bez potíží, fotografie jsou nádherné :-)

Můj seniorský den

Dušan Brabec 6.5. 10:22
Hezké čtení. A lenošení v seniorském věku je vedle aktivit rovněž důležité.

Kdo řídí můj život? Náhoda!

Dušan Brabec 6.5. 10:19
Ano, náhoda je mocná čarodějka a člověk by se k ní měl, pokud ji zaznamená, stavět pokorně a pozitivně. Článek se mně četl příjemně s asociací na moje vlastní životní náhody, a to nejen ve vztazích - manželka, děti, rozvod, druhá manželka, její úmrtí též v roce 2021, start života vdovce až po nalezení současné přítelkyně. Ostatně o náhodě z obecného pohledu jsem sem napsal článek (viz www.i60.cz/clanek/detail/33883/nahoda), který má aktuálně přes 6000 přečtení, a píseň Život je jen náhoda jsem zakomponoval do podobného článku (viz www.i60.cz/clanek/detail/33694/jak-jsem-se-stal-nahodou-soucasti-vernisaze-the-secret-gallery). Tak nejen vám, ale všem, přeji i nadále pokračování pozitivních náhod.

Šedesátníci a starší byli dříve opomíjení, nyní se jim všelijak nadbíhá

Jiří Dostal 6.5. 07:00
:-) :-) Roztomile o provaze v domě oběšencově, ale život holt tropí hlouposti :-) :-)

Některé prohřešky proti českému jazyku by měly být trestným činem

Helena Záchová 5.5. 09:30
Kdysi jsem četla jednu krásnou a pravdivou myšlenku: Národ, který si přestane vážit toho nejdůležitějšího, co má - svého mateřského jazyka- spěje k zániku.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.