Přehled posledních diskuzních příspěvků

Sluneční bohyně

Jana Šenbergerová 9.6. 15:58
Krásné počteníčko a stejně krásné fotografie. Copak Slunce, to je krásné, ať je jakéhokoliv rodu, natož ženského. :-)

"Indiánské ženy" oplakávají Vinnetoua

Alena Tollarová 9.6. 12:38
Také jsem jeden čas nosila pohlednici-fotku ve školní tašce. V pouzdru z jedné strany průkazka na autobus a z druhé Vinetou a Ribanna.

Jan Hrušínský: radost i řehole principála Divadla na Jezerce

Libuše Křapová 9.6. 12:26
Rodiny Hrušínských si vážím a mám ji ráda - i když, na tatínka synové nemají, to byla velice silná herecká osobnost.

Travel Service: místo teplého jídla bagety?

Hana Rypáčková 8.6. 19:03
Mě to nevadí, měla jsem co dělat všechno sníst.Do tří hodin let- to nikdo hlady neumře.

Krajské sportovní hry: Umíme to!

Alena Vávrová 8.6. 17:14
Blahopřejůůů!! A ráda jsem viděla nějakou známou tvářičku.

Na kole podél moře

Elena Valeriánová 8.6. 15:41
Já bych si vybrala určitě moře. I když jsem neplavec, moře miluji. Tvůj článek, milá Vando, je lákadlo!!! Až budu mít chvíli více času, napíšu Ti vzkaz. Fotky krásné, tam by se mi líbilo.

Charismatický Tom Jones, hvězda moderního soulu

Dagmar Bartušková 8.6. 14:32
Tohoto "úžasňákového" Tygra z Walesu mohu poslouchat v kteroukoliv hodinu. Na jeho super hit Sex Bomb jel volnou jízdu Král ledu - bývalý ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko a to mě dostalo. To byla teprve b o m b a ! ! !

Tolik autobusů v neděli po ránu?

Alena Tollarová 8.6. 13:22
Budu sledovat avizo a na podzim se určitě pojedu podívat.

Domácí spoření

Alena Tollarová 8.6. 12:27
Fakt je, že tyhle drobné částky utrácíme za spoustu drobností a nepřemýšlíme o tom, že kdybychom si je uložili, na konci roku nám mohou přinést pěknou částku, kterou můžeme vyměnit za něco podstatnějšího - třeba pobyt v lázních ...

Den, kdy poslal soud Horákovou na smrt

Jana Drobňáková 8.6. 10:41
Charakterní ľudia neboli žiadúci a preto sa likvidovali. Likvidovali sa pre výstrahu iných, ktorí by sa chceli prípadne ozvať. Štve ma na tej dobe to, že grobiani súdili inteligentov. Bol to vtedy márny boj, kabát ste neprezliekli a máte môj obdiv.

Film pro pamětníky: Pět z milionu

Vladka Steinová 8.6. 10:30
Trochu neprávem opomíjený "neorealistický" film z r. 1959 složený z 5 povídek.Zaujme hlavně vynikající herecký výkon p.Marvana a tehdy mladého J.Třísky

Podívejte se na letadla zblízka

Alena Vávrová 7.6. 18:28
Tak to je kromě leteckých dnů, se kterými se doslova roztrhl pytel, další velké lákadlo. Možná to vyjde, zjišťovala jsem synovi, že 1.7. ve 13:25 přiletí opět na Ruzyň největší dopravní letadlo světa A380-800 Airbus, které nasadí společ. Emiráty na pravidelnou linku Dubaj-Praha, odlet tentýž den v 17:05. Tak jestli se tam syn vydá, bude muset matku všetečnou přibalit ;-).

Velkolepé představení tenistky Lucie Šafářové na French Open

Miroslav Štorch 7.6. 16:49
Krásný zápas a pěkný článek. V prvním setu to nešlo Šafářové ani Američance Mattek, ale naštěstí se ve druhém a třetím setu děvčata rozehrála. Šafářová ale neprohrála dva finálové zápasy, jak se píše v článku, ale jen jeden se Serenou ve dvouhře. Asi v redakci dnes v neděli zase oslavovali :-) Ale překlepy se nám stanou každému.

O Dni daňové svobody

Květoslava HOUDKOVÁ 7.6. 13:46
Samozřejmě, někteří nemusí na den daňové svobody čekat - ti, co daně neplatí, mají svobodu téměř pořád ! (Kontroly "nestíhají")

Všechny chutě světa můžete vyzkoušet v Dobřichovicích!

Květoslava HOUDKOVÁ 7.6. 13:41
Zdravím - nevím, kolikátá jsem v pořadí, ale můj příspěvek je ten, že do Dobřichovic pojedu - přeci je také seniorce dovoleno "stávkovat" = 13. 6. NEVAŘÍM!

Z Katlova do Čáslavi

Soňa Prachfeldová 7.6. 10:33
Díky za prohlédnutí Čáslavi, moc hezké fotky, lezení do věží je také moje velká záliba, je krásné vidět, co je pod námi.

Samota

Soňa Prachfeldová 7.6. 10:21
Melancholické, smiřující se s koncem vztahu, moc hezké.

Voňavý přístav Hong Kong

VANDA Blaškovič 7.6. 10:21
Skvělé, Jano! To je cestopis podle mého gusta! Krásně jsi popsala neskutečné zážitky. To bych si nechala také líbit!...:)) Člověk nikdy neví, třeba tam budu také někdy pozvaná....:)minimálně na výměnný pobyt....:) Pokud máš, Jano, ještě nějaká fota, přidej je, fakt náádhera!!

Evelyna Steimarová herečkou být nechtěla

Alena Tollarová 7.6. 08:56
Znáte písničku Evelýna, Evelýna, kdo ji zná, ten neusíná ... zpíval Vašek Neckář. Všechno nejlepší!

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.