Až se ochladí. Móda pro začátek podzimu
Ilustrační foto: pinterest.com

Až se ochladí. Móda pro začátek podzimu

2. 9. 2019

Dny jsou ještě teplé, ale rána chladná. Už se nedá chodit jen v tričku nebo v letních šatech. Konec léta a začátek podzimu jsou ideální dny na různé svetříky, saka, lehké bundičky. Zpravidla jde o univerzální kousky, které se dají dobře kombinovat.

Propínací svetr, sako, jednoduchá lehká bunda, klidně třeba džínová. To jsou tři věci, jejichž majitelky zpravidla neříkají: Já nemám co na sebe. Končící léto je tou pravou dobou si některou z nich pořídit nebo se probrat v těch stávajících a zkombinovat je s dalšími obyvateli šatníků.

Právě v této době se v obchodech svetříky, saka a lehké svrchní bundy objevují a právě letošní podzimní módní trendy naznačují návrat k tomuto klasickému stylu oblékání. Je to dobrá zpráva, protože jde o styl, který sedí ženám mladým i starším, hubeným i korpulentním. Jde jen o to zvolit správný tvar, barvu, materiál, umět je zkombinovat s džínami, černými kalhotami nebo klidně s rozevlátou letní sukní. Jde o to se nebát.

Květovaná dlouhá letní sukně může v pozdních letních dnech vypadat skvěle v kombinaci s džínovou bundou a zpravidla sluší ženám všeho věku. Stejně tak světlé sako na jednoduchém tričku s jednobarevnými kalhotami.

Tak tady je malá inspirace, že tento styl klasického oblečení je věčný a vděčný a poslední teplé dny s chladnými rány a večery jsou pro něj ideální čas.

Fotogalerie