Domácí mazlíčci

Žižkovská studie: Na jakou stranu se vrtnou psi při své potřebě

V rámci pandemie „čínské chřipky“ bylo více času na sledování TV programů. Zadíval jsem se na…

Miloš Nekvasil

Pes do penze. Jak vybrat toho pravého

Aby se rodiče v penzi nenudili, koupíme jim pejska. Babička ovdověla, je smutná, rozveselí jí pes. Děda nikam nechodí, měl by mít zvíře, které ho donutí vyrazit na procházky. Takto často uvažují mladší lidé. Mnoha seniorům pes opravdu změnil život k lepšímu. Jenže jak poznat, ze kterého bude ten správný parťák do penze?

Vratislava Hofmanová, redakce

Jak nakopnout (nejen) psí imunitu

Naše i psí imunita od nás dostává každodenně zabrat. Narušujeme ji nepřirozenou a nevyrovnanou stravou, umělými vitamíny, dochucovadly, konzervanty a barvivy. Jak vám často opakuji, dobrá imunita = zdravá střeva.

Redakce

Kateřina Kašparová: Za mobil jsou lidé ochotni dát 10 tisíc, na čtyřnohém mazlíčkovi by chtěli ušetřit

Mnozí z nás si ji pamatují jako moderátorku televizního zpravodajství. Kateřina Kašparová přetavila svoji lásku ke zvířatům do náplně svého života. V roce 2012 se stala šéfredaktorkou nově vzniklého časopisu pro majitele domácích mazlíčků.

Božena Hažová, redakce

MOJE KOČIČÍ SMEČKA - Závěrečná práce při ukončení studia digifotografie na U3V ve Zlíně

Všichni víme, jak moc nám opatření proti zákeřnému koronaviru zasáhla do života, a všichni se snažíme tato opatření dodržovat. Bohužel už se asi v letošním školním roce nesejdeme se svými spolužáky a nepředáme panu profesorovi naše závěrečné práce pro třetí ročník studia. 

Marie Měchurová

Psi nákazu neroznáší. Ale pozor při venčení

Může se pes od člověka nakazit koronavirem? Nebo člověk od psa? A jak psa venčit, když se nedoporučuje chodit ven? To jsou otázky, které se nyní mezi majitelů psů šíří jako lavina. I v tomto případě platí: Je třeba zachovat selský rozum, nečíst nepodložené zprávy a zároveň nehazardovat.

Vratislava Hofmanová, redakce

Prevence výživou pro malé velké lásky

Typickým znakem malých plemen psů je velmi dlouhá délka života. Při přepočtu na lidský věk se malí pejsci dožívají více než 100 let. Odrazem naší lásky a péče je to, že uděláme maximum, aby naše malé velké lásky prožily celý svůj život v plném zdraví pro naše společné štěstí.

Sponzorovaný článek

Za dobrotu na žebrotu aneb jak zabít ratlíka

Zdravotníci mají dobrodružný život. Za svou pomoc bližním obvykle utrží i nějakou tu ránu a kolikrát nesklidí ani žádné poděkování, ale naopak. Nezáviděníhodná profese, a přitom pro nás ostatní tak důležitá…

Jana Hošková

Máte malého pejska a chcete vyzkoušet kvalitní krmivo? Hlaste se nám, pošleme vám měsíční dávku na vyzkoušení

Partner portálu i60 - česká společnost VAFO - nabízí našim čtenářům k vyzkoušení superprémiové krmivo Brit Care mini, určené nejmenším pejskům. Už po měsíci krmení lze na pejskovi pozorovat pozitivní změny.

Redakce

Kdo je vítězem soutěže "Náš mazlíček"?

První letošní literární soutěž právě skončila. Zúčastnily se jí tři desítky soutěžících, kteří se podělili s našimi čtenáři o své příběhy se zvířecími mazlíčky. Kdo obdrží superprémiové krmivo značky Brit?

Redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.