O portále i60

i60.cz je největším internetovým portálem, který je určen aktivním lidem kolem šedesátky.

Obsah portálu tvoří z velké části sami čtenáři, kteří své příspěvky vkládají prostřednictvím svých profilů po zaregistrování. Na portále tak můžete najít příběhy, reportáže, glosy, povídky či básně, ale také fotoreportáže nebo videa.

i60 je komunitní portál, na kterém vznikají nová přátelství, čtenáři se navzájem scházejí, organizují společné výlety a pořádají nejrůznější setkání a akce.

Na portále i60 najdete tipy na kulturní a společenské události po celé České republice, ale i tipy na dobré restaurace, ubytování či služby.

Součástí portálu je také Seznamka, kde si můžete vložit zdarma inzerát pro vyhledání nových přátel či partnerů.

Každý den přinášíme čtenářům nové soutěže, v nichž lze vyhrát zajímavé ceny.

Zcela unikátní je projekt i60 Senior Fashion, který vyhledává zralé modelky, pro které organizujeme módní přehlídky.

Jste členem nějakého seniorského klubu, který nemá své vlastní webové stránky? Na portále i60 si můžete jednoduše založit svůj web. Stačí se zaregistrovat a nové webové stránky vytvořit do několika minut. Můžete si přitom rozmyslet, zda bude web veřejný pro všechny, anebo skrytý jen pro členy vašeho klubu. Členové klubů si pak mohou zájemně posílat vzkazy, chatovat, vkládat články, popisující činnost klubu apod. Své webové stránky pro váš klub založíte na tomto místě.

 

Přidejte se i vy do rodiny portálu i60. Tahle země není jenom pro mladý!

 

Doksy 8. - 10.4.2016