Poradny

Právní poradna

Právní poradna je bezplatná a je určena výhradně registrovaným čtenářům portálu i60. Garantem poradny je JUDr. Simona Rašková, která poskytuje komplexní služby ve všech oblastech práva jako je občanské právo (nemovitosti, majetková vypořádání, rodinné právo), obchodní právo (zakládání společností, obchodní smlouvy, insolvenční řízení, směnky, atd.) a také zastupování před soudy a v rozhodčím řízení před orgány státní správy. Kontakt: raskova@akmuller.cz.

Více..

Veterinární poradna

Potřebujete zkonzultovat potíže svého zvířecího miláčka? Pomoci radou vám může zkušený veterinář, pan MVDr. Vladimír Vlášek, který je spolumajitelem ordinací v Písku a v pražských Bohnicích.

Více..

Konopná poradna

Ve světě mnozí lékaři využívají konopné přípravky na léčbu artrózy, revmatismu, konopí pomáhá epileptikům i lidem trpícím Parkinsonovou nemocí, roztroušenou sklerózou či při léčbě anorexie. První konopné produkty pro léčbu především kožních onemocnění začala v ČR prodávat síť konopných lékáren www.konopnyshop.cz. Obchodní ředitel Jiří Stabla bude i odborníkem naší Konopné poradny.

Více..