Poradny

Právní poradna

Právní poradna je bezplatná a je určena výhradně registrovaným čtenářům portálu i60. Garantem poradny je JUDr. Simona Rašková, která poskytuje komplexní služby ve všech oblastech práva jako je občanské právo (nemovitosti, majetková vypořádání, rodinné právo), obchodní právo (zakládání společností, obchodní smlouvy, insolvenční řízení, směnky, atd.) a také zastupování před soudy a v rozhodčím řízení před orgány státní správy.

Odpovědi na dotazy jsou zpravidla zpracovávány do 4 týdnů, v případě zájmu o okamžitou odpověď či právní poradenství (sepsání smlouvy, zastupování při sporu, založení společnosti apod.), volejte 737 473 278, kde se dohodnete na ceně za konkrétní službu.

Více..

Veterinární poradna

Potřebujete zkonzultovat potíže svého zvířecího miláčka? Pomoci radou vám může zkušený veterinář, pan MVDr. Vladimír Vlášek, který je spolumajitelem ordinací v Písku a v pražských Bohnicích.

Více..

Sociální poradna

Potřebujete poradit v sociální oblasti? Odpovědět na otázky, jaký typ péče je vhodný pro vašeho příbuzného či na jaký finanční příspěvek máte nárok, pokud se staráte o nemohoucího člena domácnosti? Otázky můžete vkládat do naší nově otevřené sociální poradny. Na vaše dotazy budou odpovídat odborníci s dlouholetou praxí ze sociální oblasti (například ředitelka pražského Domova pro seniory Elišky Purkyňové Eva Kalhousová) a také pracovníci Ministerstva práce a sociálních věcí.

Více..

Konopná poradna

Ve světě mnozí lékaři využívají konopné přípravky na léčbu artrózy, revmatismu, konopí pomáhá epileptikům i lidem trpícím Parkinsonovou nemocí, roztroušenou sklerózou či při léčbě anorexie. První konopné produkty pro léčbu především kožních onemocnění začala v ČR prodávat síť konopných lékáren www.konopnyshop.cz. Obchodní ředitel Jiří Stabla bude i odborníkem naší Konopné poradny.

Více..