Vnoučata

Jak jsme stopovali v lese

Hráli jsme na chatě s malými vnoučaty stopovanou, děda šel napřed a věšel po stromech krepové…

Jana Hošková

Jak hezky zabalit vánoční dárek

Vánoce jsou za dveřmi, dárky jsou nakoupeny, tak vám nabízím ukázku, jak hezky zabalit dárek pro malou vnučku nebo vnuka. Stačí jakákoliv krabička obdélníkového tvaru. Na větší dárek větší, na malý třeba jak v mém případě krabička od čaje.

Růžena Antlová

Nejsi žádný vedoucí, jsi starý a rozbitý děda!

Včera dovršil můj vnuk krásných 16 let. Užili jsme si hezkou oslavu a mně tak nějak při pohledu na mladého skoro muže došlo, jak ten čas rychle letí.

Hana Ederová

Rodiče s dětmi na holičkách nenecháme.
Navrhujeme zvýšit ošetřovné na 80 %

Česká republika první poločas zvládla. Z epidemiologického hlediska měla na jaře oproti jiným evropským zemím minimální počet nakažených nemocí Covid-19.

Sponzorovaný článek

Krása pomoci chystá velký Den seniorů

Babičky a dědečkové. Zaslouží si úctu, laskavost a také naši pozornost. Jsou nejlepší. Jsou naši. Jsou to hrdinové. Právě to chce nadace Krása pomoci založená Taťánou G. Brzobohatou připomenout oslavami Dne seniorů 1. října 2020.

Redakce

Lidovci chtějí navýšit důchod maminkám o 500 korun za každé vychované dítě

Vychováte děti, pečujete o ně podstatnou část svého života, a nakonec vás stát odmění nižším důchodem. Ne, tohle není utopie, to je bohužel realita. V České republice mají totiž maminky, které vychovaly děti, v průměru o 2500 korun nižší důchody než muži.

Sponzorovaný článek

Vědecké výzkumy potvrdily, že lidé, kteří se vidí s vnoučaty, žijí déle a jsou zdravější

Role prarodiče má dobrý vliv na celkovou fyzickou i psychickou kondici. Lidé, kteří si aktivně užívají role babičky či dědečka, jsou prý často zdravější a žijí déle, než ti, kteří vnoučata nemají nebo se s nimi z různých důvodů nestýkají.

Vratislava Hofmanová, redakce

Letní odpoledne v Bílině

Dnešní krásné letní odpoledne jsem jela s vnoučaty do Bíliny autobusem. Pro děti to je svátek, jet jiným dopravním prostředkem, než autem. Zato pro mě je to docela horor.

Soňa Prachfeldová

Mladí muži čím dál častěji pečují o děti. Staří se tomu diví

Angažovaný pečovatel. To je nové označení pro současné mladé muže, otce malých dětí. Za posledních deset let výrazně přibylo těch, kteří považují péči o dítě ze strany táty za stejně přirozenou jako ze strany mámy. Doba, kdy se mnozí muži styděli vyjet na ulici s kočárkem, je pryč.

Vratislava Hofmanová, redakce

Začíná doba hlídací. Babičky "na plný úvazek" budou zvlášť o letošních prázdninách hodně žádané

Kdo žije s dětmi daleko od svých starších příbuzných nebo žádné nemá, ocitá se o prázdninách v prekérní situaci. Dovolená má pár týdnů, ale děti mají prázdniny dva měsíce.

Vratislava Hofmanová, redakce

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg