Nákupy

Podle čeho poznáte odolné a kvalitní hodinky?

Hodinky jsou oblíbené zejména jako elegantní doplněk do společnosti. Aktuálně se však nabízí mnoho různých modelů, které jsou navíc opravdu odolné – a můžete je tak využívat každý den, aniž byste se museli bát jejich poškození. Podle kterých parametrů lze říci, jak jsou hodinky odolné?

Sponzorovaný článek

Jednání hejtmanů s vládou nese první ovoce: příští týden by se mohly otevřít obchody, od začátku března školy

Vláda po vkendovém jednání s hejtmany začala plnit některé z jejich podmínek. Od 1. března by se měli žáci a studenti postupně vracet do škol. Ještě o týden dříve, od pondělí 22. února, se možmá otevřo obchody. Restaurace a služby zatím zůstanou zavřené.

Jan Raška

Psí hračky dětem, bota pro dceru aneb veselé covidové historky

Nekonečně trvající covidová smutná doba přináší řadu veselých situací. Ukázalo se, že dobře míněná opatření, mající za cíl omezit pohyb lidí, jsou mnohdy tak zmatená, že přinášejí spoustu bizarních situací. Tady je několik z nich.

Vratislava Hofmanová, redakce

Sprchová hadice, prací prášek. Co vše lidé dostávají k Vánocům

Houbičky na nádobí, vůně na toaletu, prací prášek, sprchová hadice, kosmetika s prošlou lhůtou spotřeby. To jsou věci, které vedou hitparádu nejhorších vánočních dárků.

Vratislava Hofmanová, redakce

Vánoční návštěva: co připravit, aby se u vás hosté cítili jako doma

Čekají vás o svátcích tradiční návštěvy a rádi byste své blízké co nejlépe pohostili? Poradíme vám, co dělat, aby se jim u vás líbilo.

Sponzorovaný článek

Jak hezky zabalit vánoční dárek

Vánoce jsou za dveřmi, dárky jsou nakoupeny, tak vám nabízím ukázku, jak hezky zabalit dárek pro malou vnučku nebo vnuka. Stačí jakákoliv krabička obdélníkového tvaru. Na větší dárek větší, na malý třeba jak v mém případě krabička od čaje.

Růžena Antlová

Vánoční nakupování se často mění v soutěž o nejlepší dárek

Když se kupuje dárek, mělo by jít o snahu udělat příjemci co největší radost. Realita je však u vánočních dárků často jiná. Darujícím jde o to, aby dali věc co nejdražší, nejpřekvapivější, lepší než jiní. Lepší než druhá babička, než druhý tatínek, než druhá kamarádka.

Vratislava Hofmanová, redakce

Život podle slevových letáků

Jsou fajn, dá se díky nim ušetřit dost peněz, ale pozor, mohou být i škodlivé. Řeč je o slevových letácích. O těch papírech, které na nás téměř každý den vykukují z dopisních schránek, pultů u pokladen obchodů nebo vypadávají z novin a časopisů. A pozor, hrozí na nich závislost.

Redakce

Nakupují přes internet a baví je to. Padají další mýty o seniorech

Penzisté si raději zajdou nakoupit osobně, e-shopy nemají rádi. Nakupují rádi v akcích a nejvíce utrácejí v lékárnách. To si často myslí mladí lidé o těch starších. Právě přístup k nakupování je jedním z častých mýtů spojených s životem ve vyšším věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bezpečné a pohodlné nákupy s novou platební kartou

Bez hotovosti ani ránu? To už dávno neplatí. Z nedávné analýzy České bankovní asociace vyplynulo, že vztah Čechů k placení kartou je více než vřelý a nebrání se jejímu používání ani při nákupech přes internet.

Sponzorovaný článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

První díly: Jak si nainstalovat a používat aplikaci Whats App