Nákupy

Sprchová hadice, prací prášek. Co vše lidé dostávají k Vánocům

Houbičky na nádobí, vůně na toaletu, prací prášek, sprchová hadice, kosmetika s prošlou lhůtou spotřeby. To jsou věci, které vedou hitparádu nejhorších vánočních dárků.

Vratislava Hofmanová, redakce

Vánoční návštěva: co připravit, aby se u vás hosté cítili jako doma

Čekají vás o svátcích tradiční návštěvy a rádi byste své blízké co nejlépe pohostili? Poradíme vám, co dělat, aby se jim u vás líbilo.

Sponzorovaný článek

Jak hezky zabalit vánoční dárek

Vánoce jsou za dveřmi, dárky jsou nakoupeny, tak vám nabízím ukázku, jak hezky zabalit dárek pro malou vnučku nebo vnuka. Stačí jakákoliv krabička obdélníkového tvaru. Na větší dárek větší, na malý třeba jak v mém případě krabička od čaje.

Růžena Antlová

Vánoční nakupování se často mění v soutěž o nejlepší dárek

Když se kupuje dárek, mělo by jít o snahu udělat příjemci co největší radost. Realita je však u vánočních dárků často jiná. Darujícím jde o to, aby dali věc co nejdražší, nejpřekvapivější, lepší než jiní. Lepší než druhá babička, než druhý tatínek, než druhá kamarádka.

Vratislava Hofmanová, redakce

Život podle slevových letáků

Jsou fajn, dá se díky nim ušetřit dost peněz, ale pozor, mohou být i škodlivé. Řeč je o slevových letácích. O těch papírech, které na nás téměř každý den vykukují z dopisních schránek, pultů u pokladen obchodů nebo vypadávají z novin a časopisů. A pozor, hrozí na nich závislost.

Redakce

Nakupují přes internet a baví je to. Padají další mýty o seniorech

Penzisté si raději zajdou nakoupit osobně, e-shopy nemají rádi. Nakupují rádi v akcích a nejvíce utrácejí v lékárnách. To si často myslí mladí lidé o těch starších. Právě přístup k nakupování je jedním z častých mýtů spojených s životem ve vyšším věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bezpečné a pohodlné nákupy s novou platební kartou

Bez hotovosti ani ránu? To už dávno neplatí. Z nedávné analýzy České bankovní asociace vyplynulo, že vztah Čechů k placení kartou je více než vřelý a nebrání se jejímu používání ani při nákupech přes internet.

Sponzorovaný článek

Do koše s tím! Už se ví, jak Češi plýtvají jídlem. Například průměrný Brňan vyhodí za rok přes 37 kg potravin

Celý rok sledovali vědci, jak obyvatelé Brna umějí hospodařit s jídlem. Jinými slovy, prohrabávali popelnice a z toho, co nacházeli, se pokusili vytvořit zprávu o plýtvání s potravinami. Je to zpráva pozoruhodná a smutná.

Vratislava Hofmanová, redakce

Je doba fejková. Jak v ní přežít?

Kabelky, oblečení, parfémy, které jsou napodobeninami luxusních značek. Ale třeba také psi, které prodejce vydává za určitou rasu, ale ve skutečnosti jsou to chudáčci namnožení jen za účelem prodeje. A také zprávy, které se tváří jako seriózní, ale jsou lživé. To všechno jsou fejky, které čím dál více ovlivňují naše životy.

Vratislava Hofmanová, redakce

Šéf svazu obchodu Tomáš Prouza: Slevové akce v obchodech budou pokračovat

Inzertní portály i cestovní agentury hlásí zvýšený zájem o tuzemskou dovolenou. V hledáčku jsou především horské chaty, menší penziony a apartmány.

Jan Raška

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg