Nákupy

Jak vybrat kvalitní vejce na Velikonoce? Kód vám prozradí zemi původu i způsob chovu slepic

Každý všední den sní průměrný Čech jedno vejce. Věděli jste, že je tato významná potravina tvořena ze dvou třetin vodou?

Redakce

Koníček i přivýdělek: Sběratelství starožitností

V pokročilejším věku si mnoho lidí začne užívat nových či dávných koníčků. Pokud tápete a nejste si jisti, jak smysluplně vyplnit svůj volný čas, zkuste sbírat starožitnosti.

Sponzorovaný článek

Kdy si senioři bezpečně nakoupí? Režim se liší podle velikosti obchodu

Vláda potřetí během týdne změnila opatření, týkající se nákupů seniorů. Od zítřka to bude tak, že ve velkých obchodech nad 500 m² nebudou moci nakupovat lidé mladší 65 let v době od 8.00 do 10.00. Menší  obchody budou muset zajistit bezpečné nakupování seniorům, režim si zvolí samy.

Redakce

Vypověděl vám službu sporák nebo lednice? Poradíme, jak si je koupit přes e-shop

Moderní doba dříve či později postaví každého z nás před rozhodnutí nakoupit zboží v internetovém obchodě. Komplikovaná a náročná situace posledních dní spojená s omezeným či přímo zastaveným prodejem v kamenných obchodech a nejasné vyhlídky do budoucna postavila před toto rozhodnutí chtě nechtě i ty z nás, kteří o tom dříve ani neuvažovali.

Sponzorovaný článek

Nejpohodlnější křesla do obývacího pokoje

Správné křeslo do obývacího pokoje vám poskytne dostatečnou oporu zad i pohodlí při vstávání. Čtení detektivky nebo koukání na večerní zprávy pro vás pak bude chvílí relaxace. Která křesla označili čeští recenzenti na serveru Heureka za nejoblíbenější?

Sponzorovaný článek

Matrace pro Vaše zdravé spaní

Vzhledem k tomu, že na lůžku – matraci trávíme velmi podstatnou část dne a kvalitní spánek je velmi důležitý pro uvolnění a relaxaci i udržování si dobré kondice, není dobré výběr správné matrace podcenit.

Sponzorovaný článek

Vám sluší všechno aneb nejhorší věty prodavaček

Lichotky nebo krutá pravda? Co je lepší slyšet, když si vybíráme v obchodě oblečení? Těžká odpověď, že? Prodavačky si nemohou dovolit říct: Vypadáte v tom silnější, starší, nevýrazná nebo naopak příliš vyzývavá. A tak často raději volí věty hodně podivné.

Vratislava Hofmanová, redakce

Hitem Vánoc je „žroutka starostí“

Také byste občas dali všechno za to, aby vás někdo zbavil starostí? Jeden z receptů najdete ve FAIR TRADE „Obchůdku jednoho světa“. V košíku na pultě se tam choulí desítky malých pestře oblečených panenek, z nichž každou skryjete v dlani.

Božena Hažová, redakce

Dárky pro babičky a dědečky jsou často nesmysly, které nikdo nechce

Dárky pro babičku. Dárky pro dědečka. Tipy na dárky pro babi a dědu. Babičkářství. To jsou názvy stránek a článků, kterých se dá na internetu najít rok od roku více. Zdá se, že když se člověk stane prarodičem, začne být považován za součást masy stejně smýšlejících a chovajících se lidí, kteří si zaslouží určitý typ dárku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bestseller, erotický román nebo komiks - jakou knihu letos koupit v Vánocům

Dárky na Vánoce jsou opět aktuální. Potěšte své blízké příběhy, ke kterým se mohou vracet - kupte jim knížku. Bude to pokračování úspěšného bestselleru, erotický román nebo jedna z nejnovějších filmových publikací?  

Jana Nevěčná
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.