Nákupy

Pět otázek k nakupování ve slevách

Padesát procent! Dva plus jeden zdarma! Velmi výhodné! Tyto nápisy se na nás valí ze všech stran a právě v lednu se s nimi setkáváme nejčastěji. Novoroční výprodeje se pro mnohé staly příležitostí k honu za nejvíce zlevněným zbožím.

6. 1. 2019 Redakce

Hit letošní zimy? Na lyže v sukni

Jak působit i při zimním sportování půvabně a žensky? Oblečte si zimní zateplené sukně. Moderní materiály neprofouknou ani nepromoknou a peří nebo polyesterová výplň hezky zahřejí nohy i celé tělo. A klidně se dají obléknout i přes lyžařské kalhoty, džíny nebo legíny!

20. 12. 2018 Michaela Bučková

Objevte kouzlo elektrokola

Elektrokola začínají vládnout světu. V západní Evropě tvoří 60 % z celkového objemu prodaných kol. Je po nich stále větší poptávka. Od městských elektrokol vhodných zejména pro starší ročníky narození až po špičková horská elektrokola, která si v ničem nezadají s klasickými MTB modely.

16. 12. 2018 PR

Dárky pro celou rodinu: s láskou a bez shonu

Dárek pro vnučku, zetě, sousedku či kolegyni v práci? Pořiďte všechny naráz a advent bude jen váš! Bez tlačenic v obchodech a fronty na poště. Máme pro vás tipy na ty nejlepší vánoční dárky.

14. 12. 2018 PR

Netradiční dárky pro seniory: letecký simulátor či sauna s výhledem na hrad

Hledáte netradiční dárek, kterým potěšíte seniora? Nejlépe zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat? Zde je několik tipů.

13. 12. 2018 Michaela Bučková

Tipy na vánoční dárky z našeho e-shopu

Sháníte vánoční dárek na poslední chvíli? V našem e-shopu můžete koupit kvalitní přírodní kosmetiku či doplňky stravy za výhodné ceny. A spolehnout se můžete na včasné doručení, vybrané produkty jsou skladem. Tady je několik našich tipů.

10. 12. 2018 Redakce

Nový trend: Nekupovat hračky

Domácnosti jsou zavaleny hračkami. Kdyby měli současní senioři zavzpomínat, s čím si hráli v dětství, zpravidla by vyjmenovali několik autíček, panenek, stavebnic. Zpravidla by si je přesně pamatovali, protože jich měli jen pár, mnohdy jednu, dvě.

7. 12. 2018 Redakce

Vánoční tip: DIGI TV zařídí kromě dárků i snadný přechod na DVB-T2

Stále ještě zvažujete, co pořídit pro své blízké k Vánocům? Máme pro Vás tip, kterým splníte hned několik přání současně, a ještě si zpříjemníte prožitá Vánočních svátků. Pořiďte pro své blízké DIGI TV. Kromě dárků, které od DIGI TV dostanete, elegantně vyřešíte i chystaný přechod na vysílání v DVB-T2.

7. 12. 2018 Redakce

Nejlepší kuchařské knížky pod stromeček

Oblíbeným vánočním dárkem jsou kuchařské knihy. Jaké novinky je letos možné pořídit vášnivým kuchařkám pod stromeček a komu jakou knihu koupit?

6. 12. 2018 Michaela Bučková

Vánoční nákupy: Jak se vyznat v outdoorových funkčních materiálech

Aktivity v přírodě si žádají speciální materiály, které vydrží různé rozmary počasí. A kvalitní outdoorové oblečení potěší na Vánoce nejednoho sportovce. 

5. 12. 2018 Michaela Bučková