Nákupy

Nakupují přes internet a baví je to. Padají další mýty o seniorech

Penzisté si raději zajdou nakoupit osobně, e-shopy nemají rádi. Nakupují rádi v akcích a nejvíce utrácejí v lékárnách. To si často myslí mladí lidé o těch starších. Právě přístup k nakupování je jedním z častých mýtů spojených s životem ve vyšším věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bezpečné a pohodlné nákupy s novou platební kartou

Bez hotovosti ani ránu? To už dávno neplatí. Z nedávné analýzy České bankovní asociace vyplynulo, že vztah Čechů k placení kartou je více než vřelý a nebrání se jejímu používání ani při nákupech přes internet.

Sponzorovaný článek

Do koše s tím! Už se ví, jak Češi plýtvají jídlem. Například průměrný Brňan vyhodí za rok přes 37 kg potravin

Celý rok sledovali vědci, jak obyvatelé Brna umějí hospodařit s jídlem. Jinými slovy, prohrabávali popelnice a z toho, co nacházeli, se pokusili vytvořit zprávu o plýtvání s potravinami. Je to zpráva pozoruhodná a smutná.

Vratislava Hofmanová, redakce

Je doba fejková. Jak v ní přežít?

Kabelky, oblečení, parfémy, které jsou napodobeninami luxusních značek. Ale třeba také psi, které prodejce vydává za určitou rasu, ale ve skutečnosti jsou to chudáčci namnožení jen za účelem prodeje. A také zprávy, které se tváří jako seriózní, ale jsou lživé. To všechno jsou fejky, které čím dál více ovlivňují naše životy.

Vratislava Hofmanová, redakce

Šéf svazu obchodu Tomáš Prouza: Slevové akce v obchodech budou pokračovat

Inzertní portály i cestovní agentury hlásí zvýšený zájem o tuzemskou dovolenou. V hledáčku jsou především horské chaty, menší penziony a apartmány.

Jan Raška

Objevte kouzlo pohodových výletů v sedle elektrokola

Elektrokola jsou fenomén poslední doby. Elektrokolo je v podstatě klasické jízdní kolo. Jen vám s jeho pohonem pomáhá elektromotor, řídící jednotka a dobíjecí baterie. Jejich popularita stále roste. Stále více příznivců si získávají také u mladší generace, ale velké oblibě se těší obzvlášť u seniorů.

Sponzorovaný článek

Jak vybrat kvalitní vejce na Velikonoce? Kód vám prozradí zemi původu i způsob chovu slepic

Každý všední den sní průměrný Čech jedno vejce. Věděli jste, že je tato významná potravina tvořena ze dvou třetin vodou?

Redakce

Koníček i přivýdělek: Sběratelství starožitností

V pokročilejším věku si mnoho lidí začne užívat nových či dávných koníčků. Pokud tápete a nejste si jisti, jak smysluplně vyplnit svůj volný čas, zkuste sbírat starožitnosti.

Sponzorovaný článek

Kdy si senioři bezpečně nakoupí? Režim se liší podle velikosti obchodu

Vláda potřetí během týdne změnila opatření, týkající se nákupů seniorů. Od zítřka to bude tak, že ve velkých obchodech nad 500 m² nebudou moci nakupovat lidé mladší 65 let v době od 8.00 do 10.00. Menší  obchody budou muset zajistit bezpečné nakupování seniorům, režim si zvolí samy.

Redakce

Vypověděl vám službu sporák nebo lednice? Poradíme, jak si je koupit přes e-shop

Moderní doba dříve či později postaví každého z nás před rozhodnutí nakoupit zboží v internetovém obchodě. Komplikovaná a náročná situace posledních dní spojená s omezeným či přímo zastaveným prodejem v kamenných obchodech a nejasné vyhlídky do budoucna postavila před toto rozhodnutí chtě nechtě i ty z nás, kteří o tom dříve ani neuvažovali.

Sponzorovaný článek
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu