Nákupy

Je doba fejková. Jak v ní přežít?

Kabelky, oblečení, parfémy, které jsou napodobeninami luxusních značek. Ale třeba také psi, které prodejce vydává za určitou rasu, ale ve skutečnosti jsou to chudáčci namnožení jen za účelem prodeje. A také zprávy, které se tváří jako seriózní, ale jsou lživé. To všechno jsou fejky, které čím dál více ovlivňují naše životy.

Vratislava Hofmanová, redakce

Šéf svazu obchodu Tomáš Prouza: Slevové akce v obchodech budou pokračovat

Inzertní portály i cestovní agentury hlásí zvýšený zájem o tuzemskou dovolenou. V hledáčku jsou především horské chaty, menší penziony a apartmány.

Jan Raška

Objevte kouzlo pohodových výletů v sedle elektrokola

Elektrokola jsou fenomén poslední doby. Elektrokolo je v podstatě klasické jízdní kolo. Jen vám s jeho pohonem pomáhá elektromotor, řídící jednotka a dobíjecí baterie. Jejich popularita stále roste. Stále více příznivců si získávají také u mladší generace, ale velké oblibě se těší obzvlášť u seniorů.

Sponzorovaný článek

Jak vybrat kvalitní vejce na Velikonoce? Kód vám prozradí zemi původu i způsob chovu slepic

Každý všední den sní průměrný Čech jedno vejce. Věděli jste, že je tato významná potravina tvořena ze dvou třetin vodou?

Redakce

Koníček i přivýdělek: Sběratelství starožitností

V pokročilejším věku si mnoho lidí začne užívat nových či dávných koníčků. Pokud tápete a nejste si jisti, jak smysluplně vyplnit svůj volný čas, zkuste sbírat starožitnosti.

Sponzorovaný článek

Kdy si senioři bezpečně nakoupí? Režim se liší podle velikosti obchodu

Vláda potřetí během týdne změnila opatření, týkající se nákupů seniorů. Od zítřka to bude tak, že ve velkých obchodech nad 500 m² nebudou moci nakupovat lidé mladší 65 let v době od 8.00 do 10.00. Menší  obchody budou muset zajistit bezpečné nakupování seniorům, režim si zvolí samy.

Redakce

Vypověděl vám službu sporák nebo lednice? Poradíme, jak si je koupit přes e-shop

Moderní doba dříve či později postaví každého z nás před rozhodnutí nakoupit zboží v internetovém obchodě. Komplikovaná a náročná situace posledních dní spojená s omezeným či přímo zastaveným prodejem v kamenných obchodech a nejasné vyhlídky do budoucna postavila před toto rozhodnutí chtě nechtě i ty z nás, kteří o tom dříve ani neuvažovali.

Sponzorovaný článek

Nejpohodlnější křesla do obývacího pokoje

Správné křeslo do obývacího pokoje vám poskytne dostatečnou oporu zad i pohodlí při vstávání. Čtení detektivky nebo koukání na večerní zprávy pro vás pak bude chvílí relaxace. Která křesla označili čeští recenzenti na serveru Heureka za nejoblíbenější?

Sponzorovaný článek

Matrace pro Vaše zdravé spaní

Vzhledem k tomu, že na lůžku – matraci trávíme velmi podstatnou část dne a kvalitní spánek je velmi důležitý pro uvolnění a relaxaci i udržování si dobré kondice, není dobré výběr správné matrace podcenit.

Sponzorovaný článek

Vám sluší všechno aneb nejhorší věty prodavaček

Lichotky nebo krutá pravda? Co je lepší slyšet, když si vybíráme v obchodě oblečení? Těžká odpověď, že? Prodavačky si nemohou dovolit říct: Vypadáte v tom silnější, starší, nevýrazná nebo naopak příliš vyzývavá. A tak často raději volí věty hodně podivné.

Vratislava Hofmanová, redakce
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.