Nákupy

Uchovejte krásu řezaných květin co nejdéle

Květiny dostává ráda snad úplně každá žena. A každá také jen velmi nerada pozoruje, jak kytice…

25. 8. 2018 PR

Hluk, rychlost, zmatek. Nakupování je utrpení

Všudypřítomná hlasitá hudba. Mléko bylo ještě včera támhle, ale dnes je jinde, proč? Pokladní je tak rychlá, že není v lidských silách stačit nákup ukládat zpět do vozíku, natož rovnou do tašky. Kdo nemá zrak a reflexy orla, je v supermarketech čím dál více unavený. Přibývá zákazníků, kteří si stěžují, že supermarkety a nákupní centra málo vycházejí vstříc lidem vyššího věku, lidem pomalejším, nějakým způsobem handicapovaným.

20. 8. 2018 Redakce

České značky se řadí k absolutním špičkám ve světě outdooru

Jaroslav Skalka, který se nedávno vrátil z jednoho z největších světových veletrhů outdoorového zboží ve Friedrichshafenu, je dlouholetým znalcem a propagátorem turistiky a outdooru. Je potěšující slyšet z úst zkušeného odborníka, že právě čeští výrobci outdoorového oblečení a výbavy patří ve světě k těm nejuznávanějším. 

19. 8. 2018 Michaela Bučková

Nejkrásnější lázně pro oslavu výročí svatby

Již je to několik desítek let od doby, co jste uzavřeli sňatek a při výměně zlatých prstenů si…

18. 8. 2018 PR

Bizarní aukce: Podprsenka, žvýkačka. Vydražit se dá vše

Posmrkaný kapesník, vyplivnutá žvýkačka, zubní protéza, ledvinové kameny….To vše se už objevilo v dražbách. Lidí, kteří nakupují různé podivnosti, přibývá. Takže, co vše se může dát zpeněžit?

7. 8. 2018 Redakce

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Užíváte si prázdniny a dovolenou plnými doušky? Polovina léta je sice už za námi, ale ta druhá, jistě stejně báječná, na nás ještě čeká. Idylka, že? Ale pozor, řítí se na nás masakr. Drsný masakr cen.

26. 7. 2018 PR

Mapa suvenýrů: co si přivézt z dovolené

Češi v létě vyrážejí na dovolenou do Chorvatska, Itálie, Francie, Řecka, Rakouska či na Slovensko. Co si odtud přivézt jako suvenýr a na čem ušetříte?

22. 7. 2018 Michaela Bučková

Hodinky s GPS lokátorem pro seniory vás zbaví starostí

Stáří by mělo být důstojné, ale často s sebou přináší ztrátu paměti, problémy s orientací v neznámém prostoru nebo celkovou zmatenost. Pokud vám člen rodiny v pokročilém věku dělá právě tyto starosti, pořiďte mu hodinky s GPS lokátorem pro seniory.

21. 7. 2018 PR

GDPR není bubákem pro občany

Není myslím nikoho, kdo by nepodepsal nějakou komerční smlouvu, např. s operátorem, přičemž…

24. 6. 2018 Jana Mesarčová

Vybrat dárky pro starší třeba k odchodu do důchodu už není problém

Jistě to znáte sami, že vybrat dárek prakticky pro kohokoliv je úkol nesnadný a nekonečné množství zboží na trhu nám výběr dvakrát neusnadňuje. Jak tedy postupovat, když chceme dárek třeba k odchodu do důchodu, k šedesátce, pro babičku apod.?

28. 5. 2018 PR