Móda

Trochu folklóru a barev neuškodí ženám v žádném věku

Není to nic pro vyznavačky jednoduchého, minimalistického stylu. Nicméně nějaký výrazně barevný kus oblečení může ve strohém šatníku udělat divy. Co takhle výrazný kabátek?

Vratislava Hofmanová, redakce

Háčkované náramky potěší malé holky i elegantní dámy

Mohou být jemné a decentní nebo naopak výrazné, až kýčovité. Dají se nosit na nejrůznější příležitosti, ale jejich hlavní kouzlo tkví v tom, že bývají  krásným osobním dárkem. Originálem, který nikdo jiný nemá.

Vratislava Hofmanová, redakce

Brýle nejsou nepřítel. Naopak, staly se módním doplňkem

Pryč je doba, kdy žena v brýlích byla považována za starou, nudnou paní. Brýle bývaly považovány za nepříjemnou nutnost. Nyní se však staly módním doplňkem a každá dáma si může vybrat takové, které jí sluší.

Vratislava Hofmanová, redakce

Vesta je součást základu šatníku, který nikdy neomrzí

Existují nadčasové kousky oblečení, které se dají nosit řadu let a nikdy nevyjdou z módy. Typickou představitelku této kategorie je vesta. A je jedno, jestli je pletená, prošívaná, zimní, jarní, barevná nebo nebo nenápadná.

Vratislava Hofmanová, redakce

Zimní kozačky nikdy nevycházejí z módy

Kvalitní vysoké kožené kozačky. Ideálně hnědé nebo černé. Jde o obuv, která může majitelku provázet řadu let a dá se kombinovat s různými styly oblečení. A především sluší v každém věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Trochu divočiny neuškodí. Platí to v každém věku

 Málo jiných trendů lidi tak rozděluje. Jedni říkají: fuj, nevkusné. Jiní: krásné, sexy. Ano, je řeč o oblečení s leopardním vzorem. Když si ho ovšem někdo zamiluje, nosí ho ve dvaceti stejně jako v osmdesáti letech.

Vratislava Hofmanová, redakce

Stylová dámská bižuterie oživí každý outfit

Konkétní bižuterii vybírejte podle stylu, příležitosti i tvaru postavy. Důležitou roli hraje také typ osobnosti, tvar obličeje a barva vlasů. Stejně jako vhodně zvolené oblečení i šperky by vás měly rozzářit.

Sponzorovaný článek

Účesy, které se zdají být obyčejné. Sluší však i dámám ve věku nad šedesát

Žádné složité střihy, žádné výrazné barvy. Ani dlouhé, ani krátké. Na první pohled by se chtělo říct: nezajímavé, obyčejné, nudné. Jenže pozor, právě takové účesy bývají věčné a vděčné.

Vratislava Hofmanová, redakce

Šála a kabátek. Klasika pro chladné dny a všechny generace

Kdo má kvalitní krátký kabát a šály různých barev, nemusí si v chladných dnech nikdy zoufat, že nemá co na sebe. Tato klasická kombinace je důkaz, že rozdíly mezi tím, co se takzvaně hodí v určitém věku, neexistují.

Vratislava Hofmanová, redakce

Tentokrát hodně krátké, prosím!

Titulek tohoto článku je nejhorší věta, jakou žena může v kadeřnictví říct. Pod pojmem hodně krátký účes se totiž skrývá množství různých variant. Jestliže zákaznice přesně neprojeví své přání, může být zklamaná.

Vratislava Hofmanová, redakce

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu