Důchody splatné na Štědrý
den budou o den dříve

Důchody splatné na Štědrý
den budou o den dříve

14. 12. 2014

Přelom roku opět mění některé termíny výplaty důchodů. V souvislosti s vánočními svátky dochází ke změně u všech druhů důchodů (starobní, invalidní, pozůstalostní) vyplácených v následujícím výplatním termínu: důchody splatné ve středu 24. 12. 2014 budou vyplaceny v úterý 23. 12. 2014.

Další změna se týká pouze klientů, kteří dostávají výplatu důchodu bezhotovostně na své účty vždy 2. a 4. den v měsíci. Ti budou mít lednovou výplatu připsanou na svých účtech výjimečně až v pondělí 5. 1. 2015. Jde o mimořádné opatření související s tím, že finanční prostředky určené na výplaty důchodů v roce 2015 může Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) čerpat až dnem 2. 1. 2015. V lednu 2015 se mění tyto výplatní termíny:

* důchody splatné v pátek 2. 1. 2015 budou vyplaceny v pondělí 5. 1. 2015
* důchody splatné v neděli 4. 1. 2015 budou vyplaceny v pondělí 5. 1. 2015

Klienti, kteří dostávají důchody na účet vždy 6. den v měsíci již obdrží lednovou splátku v řádném termínu. V dalších měsících už bude ČSSZ zajišťovat výplatu důchodů běžným způsobem.

Na způsobu výplat důchodů se nebude v roce 2015 nic měnit – budou prováděny jako dosud podle požadavku klienta buď bezhotovostně na účty bank nebo spořitelních a úvěrních družstev, či v hotovosti prostřednictvím České pošty.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu