Přehled posledních diskuzních příspěvků

Dana Puchalská @ Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda… 18.7. 22:32
Paní Dagmaro, děkuji za pozvání ráda přijdu. Přeji krásný večer a další dny.

Boleslav Komárek @ Setkání v Českém ráji 18.7. 21:52
Tento rok je pro mne posledním v aktivním pracovním procesu. Takže rok 2019 jsem již naopak aktivním důchodcem. Doposavad jsem neměl moc času účastnit se podobných výletů. Dal jsem si za cíl v důchodě aktivně poznávat krásy naší země. Český ráj je příležitostí jak začít.

Boleslav Komárek @ Milování třikrát týdně prodlouží věk o deset let 18.7. 21:38
Jako muž ve věku 62 let mám asi jiný pohled na uvedené téma, než ženy ve věku nad 60 let. Jednak proto, že ženám v tomto věku už potřeba milovat se-mít sex, nic neříká. Možná mazlit se, hladit, a podobně ještě ano. Milovat se v tomto věku ve vztahu ke zdravotnímu prospěchu je však dle mého názoru zcela zjevná. Mohu potvrdit, že jsem si na sobě vyzkoušel, jak se zdravotně cítím když prožiji nějaké erotické vzrušení, a jak se cítím, když delší dobu strádám. Troufnu si říct, že i když to mnohé ženy popřou, má to pozitivní vliv také na ženy. Zejména deprese a stres se po pomilování aspoň na nějakou dobu vytratí do pozadí. Naše generace - zejména ženy - však vnímají sex něco jako nutné zlo ve vztahu. Jednoduše řečeno muži se v zájmu zdraví pomilují, ženám v zájmu zdraví po šedesátce stačí postěžovat si na bolesti kloubů.

Svatava Páleníková @ Čeho se bát? Diabetes, obezita, rakovina střev,… 18.7. 21:25
Ne všichni mají to štěstí a dožijí se ve zdraví vysokého věku. Manžel zemřel právě na jednu z uvedených chorob. A možná právě proto, že jsme zanedbali prevenci. spíš než utíkat by se takové články měly číst, chodit včas k lékaři a nechat se pravidelně kontrolovat.

Svatava Páleníková @ Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda… 18.7. 21:21
Dobrý večer, paní Zichová, děkuji za vaši nabídku i osobní pozvání do vašeho salonu. Mám to sice z ruky, ale ráda se k vám vypravím a spojím to s návštěvou Prahy.

Svatava Páleníková @ S Dagmar Zichovou zdaleka nejen o módě 18.7. 21:20
Moc pěkný článek. Přeji vám, paní Zichová, hodně zdraví a hodně štěstí v osobním životě.

Alena Tollarová @ Čeho se bát? Diabetes, obezita, rakovina střev,… 18.7. 20:57
Tak já jsem hodila očko a radši prchám. To abych se nakonec ještě nezačala bát :)

Věra Ježková @ Kokoška pastuší tobolka - léčivý plevel 18.7. 20:13
Až ji potkám, utrhnu ji, aby si ji mohla maminka cpát do nosu. V poslední době z něj často krvácí. Ještě znám Kokošku ze Šíleně smutné princezny. :-)

Věra Ježková @ Čeho se bát? Diabetes, obezita, rakovina střev,… 18.7. 20:09
Velice povzbudivý článek. Co bude příště? Nemoci necivilizační? Navrhuji třeba Alzheimera, zelený zákal a chřipkovou pandemii.

Dagmar Zichová @ Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda… 18.7. 19:49
Dobrý den, milé dámy, děkuji vám všem, přijďte, ceny jsou velmi přijatelné, kalhoty, letní šaty, sukně kolem tisíci korun. Samozřejmě šály, bižuterie jsou o polovinu levnější. Výprodej je do konce září, rádi vás uvidíme každý všední den od 10- 18 hod. v letních měsících, v září do 19 hodin. Těším se na vás všechny, Dagmar Zichová s celým týmem Elegante

Helenka Červenka @ Babička vzpomíná 18.7. 19:38
Jejda, jeden archivní! Asi jsem bydlela tam, kde Petrova babička. Jen na ten vysněný pajdák mne nevzali a z VŠB jsem utekla, ale oběd v menze za 5,60 a večeři za 2,80 si pamatuju. Nástupní plat ve spořitelně v r.1974 jsem měla 900. Svatební cesta-rekreace ROH Zvíkovské podhradí týden za 140 pro oba. Stovku jsme platili za jeden pokoj v domku v podnájmu. Když jsme dostali městský byt, nájem sakum pikum i s rozhlasem po drátě a novinami asi 300. Z novomanželské půjčky jsem zařídila celý byt-5000 ložnice, 6000 sedačka, 7000 obývací stěna, 1000 lednice, 1000 obyč.pračka, 1000 vysavač, 250 mixér, 250 sada hrnců...Sunar 10, dětské botičky 10-20, den v jeslích 8Kčs - ale muselo se odpracovat 50 hodin na Akci Z-stavba samoobsluhy. Atd atd - ale záleží na úhlu pohledu :-)

Dagmar Bartušková @ Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda… 18.7. 19:29
Určitě se tam podívám, a uvidím, za jak přijatelnou slevovou cenu se v butiku dá nakoupit. Pokud bude přijatelná a zboží bude líbivé, možná něco koupím.

Danka Rotyková @ Čeho se bát? Diabetes, obezita, rakovina střev,… 18.7. 19:08
Jsme jen lidé se svými chybami a slabostmi. Alespoň já se k nim hlásím.

Danka Rotyková @ S Dagmar Zichovou zdaleka nejen o módě 18.7. 18:57
Je co závidět. Děkuji za krásný příspěvek a přeji vše dobré.

Jana Slavíková @ Milujeme zmrzlinu. Ale kdo tu dobrotu vlastně… 18.7. 18:48
Jak ode mě asi čekáte, já nedám dopustit na chorvatskou. Ale i u nás se dá mlsat - včera jsem měla ze slaného karamelu, ve stejné kavárně dělají výbornou mangovou (minule jsem vyděsila prodavače větou, že zmrzlina je buď opravdu z manga nebo mají výborného chemika). Samozřejmě byla z manga. Výborný černo-rybízový sorbet dělá Carte d´Or, občas ho najdu v Globusu. Nejzajímavější, kterou jsem jedla byla Jaffa - vanilkový základ s tenkými kousky hořké čokolády a nudličkami pomerančové kůry. Poslední tři roky ji ale ani v Zadaru nemají. Vždycky najdu nějakou jinou, letos ostružinovou.

Zuzana Pivcová @ Moje návštěva v Japonské zahradě Březová - Oleško 18.7. 18:12
Krásná zahrada a za její úpravou náročná práce. Kdo ji pak bude navštěvovat, když už nebude přístupná veřejnosti? Koupí si ji nějaký majetný soukromník? Škoda.

Zuzana Pivcová @ Páteční žižkovské odpoledne 18.7. 18:10
Zažila jsem už leccos, ale tohle ještě takhle ne. Oni snad chodí i na ty erotické hrátky cíleně k vám na Žižkov. :-D

Věra Ježková @ Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda… 18.7. 17:35
Exkluzivita mě neláká. Marie B. a Elenko, rozesmály jste mě.

Marcela Pivcová @ S Dagmar Zichovou zdaleka nejen o módě 18.7. 17:29
Moc poutavý příběh. Fandím lidem, kteří i v těžkých chvílích nezanevřou na život.

Marcela Pivcová @ Milujeme zmrzlinu. Ale kdo tu dobrotu vlastně… 18.7. 17:23
Vzpomínám na dvě zmrzliny (nebo spíš sorbety) - první byla z černého rybízu před mnoha léty u Balatonu, ta druhá, z rakytníku, před několika léty v Českých Budějovicích. Smetanové, které jsou asi nejoblíbenější, ty zrovna "nemusím".

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

 

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.