Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jarmila Komberec Jakubcová @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 19:29
Z Plzně to mám 50 km. Pojedu autem sama a jsem ochotna přizvat do vozidla i jiné íčkaře z Plzně či okolí.

Eva Mužíková @ Čikina 27.2. 19:14
Jani, Čikinu znám z některých Tvých fotek, přidaných ke článkům. Podle toho, že skoro nikde nechybí je mi jasné, že je součástí Tvého života. Tak hodně a hodně společných let. Hezky napsané.

Dana Hošková @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 19:11
Také bych se přimlouvala za nějaké dopravně dostupnější místo. Tři hodiny ve vlaku jedním směrem jsou trochu moc.

Anna Potůčková @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 19:09
Také nemůžu z časových i finančních důvodů.

Naděžda Špásová @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 18:53
My určitě ne. V Březnici jsme už byli a je to pro nás daleko.

Naděžda Špásová @ Čikina 27.2. 18:44
Jano, souhlasím s tím, co jste napsala. Máme doma dva pejsky, jsou sice od chovatele, ale lásku nám projevují horoucí a my jim to celá rodina oplácíme tím, že je považujeme za důležité členy rodiny a jejich oči umí mluvit. A čivava Amíček je na surikatu machr. Čikině přeji dlouhý život s vámi. :-)

Jiri Rada @ Úvaha - Televize, rozhlas, média a volby 27.2. 18:41
Pri vsi snaze se mi nepodarilo precist clanek az do konce.

Stáňa Junková @ Manuály na životní úklid slaví úspěch 27.2. 18:31
Nevím, jestli zrovna od padesátky, ale úplně přirozeně mi přišly časem myšlenky na to, jak postupně probrat svoje věci tak, aby "kdyby něco" nezbyl po mně až tak velký nepořádek. Myslím si, že v tom není nic morbidního, ale je to o realitě a soudnosti. Článek se mi moc líbil a s názory naprosto souhlasím.

Jitka Hašková @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 18:23
Mě se to nehodí, 10.6. odjíždím na dovolenou.

Dana Kolářová @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 17:50
Zajímavý návrh na setkání. Ovšem toto setkání íčkařů je pro místní a blízké okolí případně Prahu a okolí. Vzdálená bydliště nemají dopravou na otočku šanci. Díky za pozvání.

Alena Tollarová @ Připravujeme červnové setkání "íčkařů" v Březnici… 27.2. 17:50
Podívala jsem se do kalendáře, jestli je 11. červen všední den nebo víkendový. Je to čtvrtek. Rychlík R 1164 jede z Prahy hl. n. v 7.23 hod a v Březnici je v 9.16 hod. Za mě ano.

Marta Kucharovičová @ Nový trend? Na dovolenou bez partnera 27.2. 17:18
Tiež cestujem sama. Teda v lete. Žijem v rodine dcéry, mám kopec vnúčat a je mi s nimi super. V zime chodíme lyžovať spolu, ale ubytovaná som vždy mimo. V lete chodím sama. Teraz, keď deti vyrástli, už to zvládajú bez babky. Ja proste potrebujem vypnúť. Nikto ma nenaháňa-robím si čo chcem. Mám všetko pripravené vopred. Postupne navštevujem prímorské mestá pri Balte. Je tam super atmosféra, krásne promenády a pláže. Vyhovuje mi to.

Libuše Křapová @ Stáří na vesnici není pro slabochy 27.2. 17:16
Lenko, ale už nyní se na to můžete připravit. Třeba tím, že si kromě kotle na dřevo pořídíte i jeden záložní na elektriku. Já také topím dřevem - a kromě toho mám i na plyn. Ten ale zatím téměř nevyužívám. Ten čeká na svou příležitost, až nebudu schopná (nebo se mi nebude chtít) dřevem topit

Libuše Křapová @ Mladí versus staří. Je to vztah plný předsudků 27.2. 17:12
Ještě jen taková poznámečka. Těch dvanáct dětí v rodině není běžné už hódně dlouho. A ani tehdy staří lidé nepožívali velké úcty. To spíše se ta naše generace nenechá jen tak odbýt a dáváme o sobě světu znát.

Libuše Křapová @ Mladí versus staří. Je to vztah plný předsudků 27.2. 17:09
To je přece jasné, že my takoví v mládí nebyli. Neměli jsme tu odvahu, sebevědomí a možnosti dnešní mládeže, a hlavně nebyl internet a mobily. Za našeho mládí se nadávalo klukům za dlouhé vlasy a my holky jsme nesměly do školy chodit v sukni. Když jsem co by šestnáctiletá vyrazila do ulic v šortkách (to jsem měla rozhodně zadek zakrytý, ne jako dívky teď) tak mne na chodníku zastavil cizí starý pán a ptal se mne, jestli jsem při měření nohavic stála ve vodě. A až budou dnešní mladí staří, bude ta budoucí mládež zase úplně jiná. Třeba budou holohlaví a vlasy si budou implantovat na kostrč, co já vím. Prostě je to tak, jak je. Jen by mělo být mezi generacemi více respektu a tolerance navzájem.

Soňa Prachfeldová @ Mladí versus staří. Je to vztah plný předsudků 27.2. 16:59
Asi vzájemné nepochopení pramení z mála kontaktů mezi generacemi. I my jsme už jiní, než byli naši prarodiče. U nás jsou zastoupeny v rodině snad všechny věkové kategorie a když se sejdou i známí, třeba při posezení na zahradě, jakoby ani mezi námi věkový rozdíl nebyl. A jsem za to ráda. Není dobré si jen stěžovat, pochopit dospívající, mají starosti sami se sebou, nejsou o nic horší ani lepší, než jsme byli my. Myslím, že ti důchodci, kterým vadí spousta věcí, už byli takoví i za mlada.

Marta Kucharovičová @ Je popírání věku nutnost nebo nesmysl? 27.2. 16:14
Neviem, k čomu je dobré popierať svoj vek. Každý je taký starý ako sa cíti. Dnešné seniorky majú na výber kopec oblečenia, topánok. Ja sa obliekam dosť pestro . Tričká, nohavice, mikiny. Vyberať si treba to, čo mi sedí. Všetko musí ladiť. Nikdy som nebola za dámu. Ležérna elegancia je to, čo mi sedí. Či ma to robí staršou, alebo mladšou je mi jedno. Hlavne, že sa cítim komfortne. A čo je dôležité, žena čo i staršia, musí voňať čistotou.

Danka Rotyková @ Mladí versus staří. Je to vztah plný předsudků 27.2. 15:20
Faktem je, že každý má tu svoji pravdu. Vidí věci svýma očima. Ale už si neuvědomujeme, že ten druhý se na svět nedívá těma našima očima, ale také svýma. A divíme se, že vidí něco jiného.

ivana kosťunová @ Mladí versus staří. Je to vztah plný předsudků 27.2. 15:17
Při své práci často pracuji pro mladé jednatele firem, a při vzájemné komunikaci nemáme problémy. Popsané příklady považuji za zbytečně nafouknuté. Podobnými myšlenkami se rozhodně nezabývám.

Jana Hošková @ Bohumil Ždichynec: Lidé podceňují prevenci proti… 27.2. 15:05
Vy se teda máte, Oldřichu ! A co my ostatní, když si nemůžeme zřídit protivirový bunkr v paneláku ? Kam dáme své zásoby ? Jestliže všechny špajzky jsou situovány na stejnou stranu, pak nutně musí dojít k vychýlení paneláku (něco jako šikmá věž v Pise) :-))

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.