Jako americký krvák

Jako americký krvák

14. 1. 2015

Nikdo mi nechce věřit, co cestou z práce domů zažívám. Nejlepší pro uvěření je fotodokumentace (nepřiložena - nemám, nechávám na redakci). Jen co jsem otevřel balkonové dveře uviděl jsem před naším domem policejní akci. Policisté náhodně zastavili cyklistu na chodníku, asi opilého. Prohlíželi a fotografovali mu pneumatiky. Začala hádka a rvačka.

Praštili s ním o kapotu a za zády mu nasadili stříbrné okovy. Začal hrdelně křičet: Pomoct, pomoct, pomoct…! Rozléhalo se to rušnou křižovatkou, i nad kompexem hřbitovů. Zastavovala auta, tramvaje i chodci.

Praštili s ním pak do zadního prostoru zásahového vozu. Řval o pomoc, i uvnitř vozu. Bylo to slyšet přes zavřené dveře. Po čase přijel další policejní vůz a policisté naložili jeho kolo do dalšího auta. Pak rychle odjeli, s „okovancem“ v tom prvním zásahovém voze. Kolo pak odvážel druhý policejní vůz.

Bylo u nás v Čechách teprve 13 hodin!

 

P:S: Až později jsme se dozvěděli, že to byl celostátně hledaný zločinec.

Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciálního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i speciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA