Vtipnější vyhrává: 
Na výletě v Praze

Vtipnější vyhrává:
Na výletě v Praze

8. 2. 2015

Jako správní železničáři jsme jezdili často na výlety vlakem, nejradši do Prahy, koupila se tam tenkrát snadněji nějaká paráda, lahůdky, a v neposlední řadě jsme chodili po památkách, které jsme ukazovali hlavně dětem.

A tak jednou zase v Praze, od nádraží na Václavák, to byla první trasa. Děti byly nadšené, ale nějak mezi nimi vznikl spor, pro nějakou hloupost. Hádaly se, strkaly a taky si nadávaly. Dceři bylo nějakých 10 let, syn ještě nechodil do školy. I když jsme je napomínali, děti prostě byly v ráži a blbly dál.

Tak jsme došli až k nějakému obchodu, který měl úzkou chodbu, a my se tam nějak nemohli udržet pohromadě, taky jsme čučeli po zboží, a najednou slyšíme křik, syn držel za vlasy menší, starší paní, a důkladně s ní třásl. My byli úplně paf, paní jsme se omlouvali, styděli jsme se, ale paní byla velkorysá, pochopila situaci, ale musela se hrozně leknout.

Děti, jak se handrkovaly, tak dcera řekla synovi něco ošklivého a on po ní pomstychtivě skočil, ale nevšiml si, že to není ona, ale úplně cizí paní.

Dodnes se této příhodě smějeme, ale tenkrát nebylo do smíchu nikomu z nás.

 

Umíte si udělat legraci nejen z ostatních, ale také sami ze sebe? Dokážete vymyslet a popsat veselý příběh? Podařilo se vám zachytit svým fotoaparátem, videem či mobilním přístrojem nějakou veselou příhodu či situaci? Vyštete své veselé příspěvky či footografie do naší soutěže "Vtipnější vyhrává" a získejte některou z cen. Více informací najdete zde.
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
To je síla! Měli jste štěstí. Dnes by vás paní možná vláčela po soudech.
Hana Rypáčková
Nedivím se, já když s mužem jdeme po městě v hovoru, klidně se chytám za ruku lidí, co jdou kolem mne a mluvím na ně.Pak se ohlídnu, kde zůstal ten louda.Ale neperu se. Zuzko, slepice, co dostane klofanec od kohouta, jde, a klofne podřazenou slepici....Jako kočky.
Eva Mužíková
Jitko, nejhorší asi byly ty první vteřiny, čekat, jak paní zareaguje. Asi by mi také do smíchu nebylo, člověk nikdy neví kdo je právě " ve hře"....
Zuzana Pivcová
Tak to se vám nedivím, že vám to nebylo příjemné, ale že syn v afektu nerozeznal paní od holky, to je dílo. I když... U koček je známo, že když se jim dělá nějaký úkon, který nemají rády, např. čištění uší, podávání léku, kartáčování atd., tak, když se pak ta dotyčná pustí, obvykle se v hněvu vyřítí na tu kočku, která je nejblíž, ta to schytá, i když nic neudělala. Je to fakt mnohokrát dokázáno. :-)))