Můj první nákup na Rohlíku

Můj první nákup na Rohlíku

14. 2. 2015

Tak jsem na základě doporučení na i60 poprvé využila objednávku na www.rohlík.cz. Jsem zvědavá, jak budu spokojená. A se svou zkušeností se s vámi ráda rozdělím. Pokud vás to bude zajímat, můžete číst dále. Ale již nyní vím, že spokojená budu.

Sedím v pohodlí v posteli a vybírám si dobroty podle seznamu, fotografií a popisu. Některé potraviny potřebuji a na některé mám jen chuť. Jelikož jsem po chřipce, nechce se mi ještě chodit ven. Je sychravo.

Napoprvé zkusím jen min. objednávku za 500 Kč. Okamžitě po odeslání objednávky mi přišla sms, že nejpozději do 16 hod mám čekat kurýra. To je pohodička! Vím, že prvé doručení je zdarma a do 90 min. Jaké příjemné překvapení! Ještě sleva 200 Kč!

Sledovala jsem pořad s majitelem Rohlíku panem Tomášem Čuprem. Fandím mu, je to velice šikovný a schopný mladý muž, zakladatel Slevomatu.

Takže seznam mého zkušebního nákupu:

Pomazánka škvarková 1 ks 28 Kč
Jelita 1 ks 43 Kč
Kuřecí stehenní řízky od českého farmáře 1 ks 74 Kč
Cyrilovy brambůrky solené 1 ks 23 Kč
Olomoucké tvarůžky kousky s kmínem 1 ks 36 Kč
Tatra Piknik 1 ks 14 Kč
Elinas Jogurt řecký natural 1 ks 13 Kč
Cereální vejce L 6ks 1 ks 31 Kč
Olma mléko čerstvé 1,5% 1 ks 20 Kč
Pickwick Herbal šípek čaj 1 ks 27 Kč
Chléb cereální balený krájený 1 ks 29 Kč
Bageta střední 3 ks 7 Kč
Melta top instantní káva 1 ks 55 Kč
Florian smetanový jogurt meruňka 1 ks 9 Kč
Panenská vepřová svíčková od českého farmáře204 g, 83 Kč.

Celková cena 500 Kč, 200 Kč sleva, k platbě 300 Kč.

Normálně uzeniny téměř nekupuji, ale zde jsem neodolala. Nejvíce mne zaujaly čerstvé české farmářské výrobky – škvarková pomazánka, zabijačková jelítka, kuřecí stehenní řízky, panenská vepřová svíčková od českého farmáře.

Uvědomila jsem si, že jsem zapomněla na pivíčko. Už se nedá doobjednat. Škoda. Jsem zvědavá na pečivo! Inzerují, že bude doručené ještě teplé a křupavé. Normálně bych si nikdy nekoupila Tatru piknik, Cyrilovy brambůrky solené a meltu...ale věříte, že ty obrázky mne přesvědčily, že to musím mít. Melta je prý zdravá. Tak si jdu udělat čaj a počkám si, jak bude nákup zabalen. Tak zatím!

Přesně za 90 min od objednání u mne zvoní sympatický kurýr se 2 papírovými taškami. Jednotlivý sortiment je i speciálně balen do igelitových sáčků. Bagety jsou ještě teplé, křupavé v papírových sáčkách.

Platím v hotovosti, děkuji a jdu rozbalovat a ochutnávat. Ještě si skočím v pantoflích dolů do restaurace pro to zapomenuté pivo.

Doporučuji zkusit objednávku na Rohliku. Je to příjemné, rychlé a do konce února se slevou!

 

Rozhovor o službě Rohlik.cz si můžete přečíst zde

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Mi Lac
Potraviny jsou dobrá věc z e-shopů. Jen je velká škoda že fungují nejvíc ve velkých mněstech. Vesničky o dvaceti - třiceti chaloupkách, kam zajíždí autobus dvakrát třikrát deně na tyto služby vůbec nedostanou. Jsem člověk nekoukavý .A z tohoto dúvodu jsem se radši přestěhoval do bývalého okresního města, abych měl vše v dosahu pěšmo. Bohužel jsou tytonaše nádherné Vysočinské rodné vesničky bez auta a řidičáku praktycky nedostupné. Těžko se to nechá vyřešit jinak než Sociálnímy službamy. Zdraví Míra ZR. 1960
Radovan Cakl
Vezmu jen 1 položku z tohoto nákupu (škvarkovou pomazánku) a k tomu kupecké počty. Koupili jsme u soukromníka 10 kg řemenového sádla s kůží za 600 Kč. Po vyškvaření a umletí tak máme 2,30 kg škvarkové pomazánky, při ceně Rohlíku za 644 Kč. K tomu ještě 5,20 kg čistého domácího vyškvařeného sádla prakticky zadarmo. K uvařeným a rozemletým kůžím jsme přidali 1 kg plecka za 120 Kč a z toho máme ještě 3 kg domácí tlačenky. Takže suma sumárum, za 720,-Kč máme 2,30 kg škvarkové pomazánky, 5,20 kg čistého sádla a 3 kg tlačenky. A práci mi Jitka platí v naturáliích ;-)))
Eva Mužíková
Také jsem se zajímala o tuto službu u nás, ale nějak mne nenadchla. Není to údajně firma liberecká, zboží dodávají až další den.. No co, bez této služby se mohu lehce obejít, ale určitě ji nezavrhuji...Škvarky a jelítka... mňam
Vanda Blaškovič
...no Hanko, Vy kteří máte domácí škvarečky, domácí jelítka, domácí zabíjačku...Vám je hej!..:)) to naprosto chápu..:))
Hana Rypáčková
Je to dobrá služba To všechno bych si objednala a ž první dvě položky...to by nahradila lahvinka.A venkovské slepice asi nejsou "cerální,"když si zobou žížaly, brouky a červíky, hrabají všelijaké larvy.
Růžena Antlová
U nás na Moravě by celková částka za tento nákup byla něco kolem 280 korun takže když sleví z částky 500 Kč 200 Kč tak bych to brala. Před objednávkou bych si ale ceny porovnala v supermarketech pěkně z domova třeba na tomhle odkaze http://www.kupujete.cz/potraviny
Vanda Blaškovič
...:) Vanda je také jméno jedné orchidejky, jinak v Chorvatsku roste le-Vanda=levandule..:)
Alena Tollarová
Kdo chce vědět, kolik stojí Vanda, ať hledá na mém profilu, to není žádná sranda. Rozhodně víc než rohlik ... :)
Radovan Cakl
Cereální vejce tří zrnin Podle legislativy musí krmná směs pro nosnice obsahovat 3 různé zrniny , které tvoří minimálně 60% objemu krmné směsi. Nejčastější kombinace je pšenice , kukuřice , ječmen. Obsah kukuřice zvyšuje obsah xantofylů ve žloutku a pozitivně ovlivňuje jeho barvu . Jinak běžná směs je např.: http://www.prohopo.cz/cs/p-2542-sypka-krmna-smes-pro-nosnice-top-20kg/?gclid=CK3cy4br4cMCFYfKtAod3n0AxQ . Těch Éček je tam až dost. Lepší jsou ze dvorka od známých za 2,50Kč.
Vanda Blaškovič
Vyfoceno, posláno, dáno i na profil...kokokokodák...:)
Alena Tollarová
Vando, tak to je do Vtipnější vyhrává! Prosím Tě ofoť mi tu popisku a pošli mi ji, to je něco pro mě! Já jsem holka z vesnice a my jsme slepičkám sypali zrní ...
Vanda Blaškovič
..vyndala jsem vajíčka z ledničky....ano, máš pravdu...6 velkých vajec od nosnic krmených obilovinami. "A" třída jakosti. ...a čím se mohou vlastně slepičky ještě krmit? Dotaz nezkušené hospodyňky z velkoměsta..:)
Alena Tollarová
Fandím dobrým nápadům a jejich realizátorům. Slevomat jsem už využila, rohlík pro mě nepražskou není. Ale díky za popis využití této pro nás stále nezvyklé služby. Jistě bude někoho inspirovat. Dotaz nezkušené hospodyňky zní: co jsou cereální vejce? zobaly snad slepičky zrní, nebo co :)