Stravenky Sodexo

Stravenky Sodexo

7. 4. 2015

Každý rok nám zaměstnavatel vydává poukázky z Fondu kulturních a sociálních potřeb. Letos jich bylo za víc než tisícovku. Jsou prý určeny třeba na erotické masáže či jiné zotavení...

Bylo mi líto tolika peněz za tak mrzkou zábavu. Chtěl jsem si koupit něco pro život užitečnějšího – třeba karton cigaret. Vstoupil jsem tedy do prodejny potravin, levou rukou jsem ukazoval nabízené poukázky, pravou oblíbenou značku cigaret. Prodavačka přikývla s tím, že za polovinu poukázek si musím koupit potravu, za druhou polovinu mi prodá cigarety.

Nakupoval jsem jako zběsilý předražené potraviny, o které bych jinak nezavadil. Třeba kozí mléko, super super panenský olivový olej a podobně.

Nákup jídla byl za devět stovek, ještě zbylo na čtyři krabičky cigaret. Měli ale jen ty kratší, delší ne. Dovláčel jsem vše ve dvou taškách domů. Kratší cigarety jsem vyměnil za mnou oblíbené delší u Vietnamců.

Tak jsem se poukázek zbavil a vlastně zadarmo získal do ledničky trochu jídla!

Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA