Pro Lidmilu

Pro Lidmilu

4. 5. 2015

Žila byla jedna žena,
Lidmila se jmenovala.
A když íčko poznala,
starosti si nabrala.

Připravila KRÁSNÝ sraz,
odpovídá na dotaz,
jakýkoliv - to se ví,
každému hned odpoví.

Ukázala, kde co bylo,
jak se tady kdysi žilo
a jak žijí lázně teď?
Na to snadná odpověď.

Přijeli jsme a viděli,
Lidmilu si přivlastnili.
DĚKUJI TI, DĚKUJI,
že se všichni viděli
a také se poznali?

Krásný víkend, Lidmilo,
škoda, že to skončilo.
Na rtech úsměv, rázný krok,
NA SHLEDANOU příští rok?

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Byl to úžasný víkend, poděkování patří všem, kdo se zasloužili o klidný průběh. Ale opravdu největší poděkování patří Lidmile, Lídě, Lidunce, Lídii a jak ještě se jí říká. A Maruška to moc pěkně zveršovala. No, nejsme my dobrá parta? Jsem ráda, že i já to téhle, senzační party, patřím. **********
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Lidmilko, chtěla bych ti poděkovat za ochotu s jakou jsi mně zprovoznila telku při svém prvomájovém pobytu v krásném hotelu Junior.Wellnessový pobyt byl nádherný, byly jsme s kamarádkou na kolonádě kde v sobotu proběhlo zahájení lázeňské sezony.Prošly jsme se až na soutok Cidliny s Labem a užily si i výborné jídlo v hotelu.Na podzim se do Poděbrad určitě vrátíme.
Marie Novotná
Luďo,ta fotka je jen ilustrační-od redakce.Mě by se asi nepodařilo letět :). Snad to letos stihnu a přijedu na kávu,nebo snad zmrzlinu do Poděbrad.Krásné slunné a radostné všechny dny,ať jsi kdekoli.
Dana Kolářová
Hezké poděkování, připojuji se.
Jaroslava Handlová
I když jsem svůj obdiv a poděkování Lidmile vyjádřila již při loučení v Poděbradech, tak vím, že ona si zaslouží i něco víc. Proto děkuji za oslavnou báseň taky Marušce, i za to, že znovu vyjádřila, jak sympatická nám všem Lidmila byla a je.
Marie Magdalena Klosová
Lidmilko,zasloužíš si nejen oslavné básně,ale i náruč kvítí !!! Pa mm
Alena Várošová
Krásná báseň o paní Lidmile,je vidět,že jste obětavá žena,která si zalouží lásku lidí z íčka. Díky paní Marie.
Lidmila Nejedlá
Děvčata, dojímáte mne k slzám. Děkuji. Také vás mám ráda.Květuško, pošlu kontakt co nejdříve.
Soňa Prachfeldová
Maruško moc hezké a pravdivé. Lidmilko, však je to nádherné, že Tě máme všichni rádi, že to také tak cítíš ? Člověk si z moudřejšího bere ponaučení a je to obohacení !
Zuzana Pivcová
Taky bych Ti nejraději napsala oslavnou báseň, ale raději zůstanu jen u krátké vzpomínky na hezký víkend. Zvlášť teď, když jsem dostala od Marušky mail s odkazy na videa měst, hned jsem si pustila Poděbrady. Bylo to fajn a Tys tvořila ne třešničku, ale velkou třešeň na tom poděbradském dortu.
Květoslava HOUDKOVÁ
Milá Lidmilko - moc Ti přeji tu krásnou básničku od Marušky. Já mám k Tobě ale prosbu: Slíbila jsi mi kontakt na tu skupinu Tančících seniorů. Brzy už rozkvetou mnou pěstované, málo známá kytičky. Mám jich hodně a povezu také skupině "Tančící babičky". Praha-Poděbrady nebo obráceně je jen kousek cesty - ráda bych pomohla k tomu, aby se tyto 2 skupiny seznámily. Kontakt pošli na můj mail: kurzHoudk@seznam.cz - díky!
Lidmila Nejedlá
Maruško, děkuji. Takovou oslavnou báseň si vůbec nezasloužím. Krásný snímek a je na něm i můj dům. To je nádhera. Byla jsi na vyhlídkovém letu? Zvu Tě na kávu, musíš zase přijet.