Foto

Wikipedie a senioři

9. 6. 2015

Na Konferenci "Stáří spojuje" jsem vyslechla pana Vojtěcha Veselého, koordinátora projektu Senioři píší Wikipedii. Zaujalo mne to, požádala jsem a obdržela infoletáčky. A abych se dozvěděla více, poslala jsem mail. Odpověď přišla téměř okamžitě, mají o seniory zájem. Brzy mi zašlou podrobnější informace.

Bude možno se zapojit do kurzů (zdarma - termíny sdělí). S češtinou, tedy pravopisem, slohem, psaním, problémy nemám, tak snad budu pro Wikipedii co platná. Máte případně vlastní zkušenosti? Poraďte, poučte "nováčka" - děkuji.

 

Redakce jen dodává, že na i60 publikovala rozsáhlý seriál pana profesora Jana Sokola "Jak se stát zdatným Wikipedistou". Podívejte se zde a zde. A v souvisejících článcích. Pokud bude zájem, rádi seriál zreprízujeme.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Děkuji redakci za informačně/vysvětlující článek o Wikipedii. Obrátila jsem se na "i60" i čtenáře s prosbou o vysvětlení. S mou pamětí je to ještě docela dobré - jen pro novinky moderní doby potřebuji více času na pochopení (asi mám "delší vedení") - tak znovu DÍKY !
Soňa Prachfeldová
To je akcí, jeden senior fakt vše neobsáhne. Květuško , fandím Ti, pěkně jsi se rozjela :-)