Konopný olej na péči o vlasy?
Vetřete a stanou se zázraky

Konopný olej na péči o vlasy?
Vetřete a stanou se zázraky

26. 6. 2015

Pro krásu i zdraví je určen tělový a pleťový konopný olej s extraktem z celých rostlin Cannabis Sativa s obsahem protizánětlivých cannabinoidů. Pokud máte roztřepené konečky, stačí vetřít do vlasů či přidat do oblíbeného šamponu.

Olej je vhodný pro péči o problematickou i zdravou pokožku, pro uvolňující a relaxační masáž obličeje a celého těla, vhodný také na kožní onemocnění a veškeré bolesti pohybového aparátu.

Olej o objemu 100 ml si můžete koupit v konopné lékarně za 330 Kč. Více na http://www.konopnyshop.cz/

Reference z první ruky:

Je mi 22 let a pracuji jako kadeřnice. Ve svém oboru používám pouze profesionální značkové produkty na vlasy. Měla jsem tu možnost vyzkoušet i Váš tělový a pleťový konopný olej BODY & SKIN, který jsem si aplikovala přímo do vlasů. Mohu říci, že jsem prakticky okamžitě cítila naprosto vyrovnanou strukturu vlasového vlákna bez roztřepených konečků! Při používání mého současného oleje na vlasy se mi roztřepené konečky zacelily až po dvou měsíční aplikaci. Z profesionálního hlediska mohu konstatovat, že je to nejrychleji účinný olej z desítek profesionálních přípravků na vlasovou kosmetiku. Současně se mi na tomto produktu líbí, že ho mohu použít i na jiné problémové partie mého těla, například při výskytu oparů. Děkuji a vřele doporučuji. 

Kateřina Prchalová, Praha 10 – Petrovice

Je mi 79 let a po požití jednoho balení konopného loupaného semínka Carun jsem zjistila, že mi mé šedivé vlasy od čela cca 2 cm dozadu zhnědly v mou přirozenou barvu. Jinak si šedivé vlasy běžně barvím. Jsem zvědavá, jak mé vlasy budou vypadat po druhém balení semínek. Tohle mě opravdu překvapilo.

Ing. Nataša Šlyková, Budyně nad Ohří 

 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
To zní dobře. Doufám, že paní Šlyková se nám po požití dalšího balení svěří, jak hnědnutí vlasů pokračuje. Konec konců Budyni mám za rohem, takže můžu zajet pro interview.
Zuzana Pivcová
Zatím mám zkušenost s konopným olejem a konopným semínkem Carun. Zvláště s olejem jsem spokojená. Sice si ho nevtírám do vlasů, na to mám jeden áyurvédský olej, ale používám ho na otlaky na chodidlech nebo praskliny mezi prsty, které se mi někdy udělají při nošení zimních bot.
Hana Rypáčková
Zrovna mi Soňa vyprávěla, jak si užívá v konopných lázních a jak má vláčnou pleť.Obdivovala jsem její opálení.Možná i vlivem oleje...