Hudebka, příběh, který 
jsem slyšel a napsal

Hudebka, příběh, který
jsem slyšel a napsal

30. 7. 2015

Když si mamka s taťkou povšimli hudebního nadání dcerky Janinky, rozhodli se, že ji dají na hudební vzdělávání, a to do  Lidové školy umění. A jelikož hudebka byla dost daleko od domova, bylo rozhodnuto, že Janinku budou do a z hudebky vozit autem. Nebyl problém, neboť auta byla v rodině dvě. A tak jednou jel taťka, jindy mamka.

Janinka měla nařízeno, že na rodiče musí počkat před školou a že nikam nesmí chodit. Vše bylo v pohodě, ale jednou se rodiče nedohodli, kdo pro Janinku dojede, a tak se stalo, že nejel nikdo. Janince skončila hudebka, oblékla se a vzorně jako obyčejně, čekala na rodiče před školou.

Milí rodičové na sebe navzájem spoléhali, a tak, když se večer sešli doma, s hrůzou si uvědomili, že na Janinku zapomněli. Tak honem start a spěch ke škole s obavou o Janinku. Ale ta jako každý den stála vzorně stále před školou. Honem pusu a dotaz, je-li všechno v pořádku. Ano, jen mě už bolely nožičky, řekla Janinka.

Autor: petr stejskal
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.