Čtyři roční období: fotosoutěž 
o autorské kalendáře 2016

Čtyři roční období: fotosoutěž
o autorské kalendáře 2016

23. 10. 2015

Po celý rok jste vy, čtenáři, vkládali na portál i60 krásné fotografie ze svých výletů či dovolených, snímky zvířat, zahrad, přírody. Prokázali jste, že jste výtečnými fotografy, o čemž svědčí i nádherné snímky v naší rubrice Foto dne.

Pojďme si tedy nyní přiblížit celý rok prostřednictvím nové fotosoutěže "Čtyři roční období". Zapátrejte ve svých archivech a najděte v nich snímky, které zachycují jaro, léto, podzim a zimu.

Pravidla soutěže

Fotografické soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář (zaregistrovat se můžete zde) portálu i60. Každý soutěžící může do soutěže vyslat jednu sérii čtyř fotogragrafií ze všech ročních období, tedy vždy po jedné fotografii zachycující jaro, léto, podzim a zimu. Každý snímek musí být opatřen krátkým titulkem s označením ročního období, například "Jaro: naše skalka v Českém středohoří" nebo "Podzim: výhled z hory Říp" apod.

Všechny fotografie musí být autorské, tedy není možné do soutěže vkládat fotografie cizích autorů nebo snímky stažené z internetu. Pokud zjistíme, že soutěžící vložil do soutěže snímky jiných autorů, bude soutěžící ze soutěže ihned vyřazen.

Soutěžní snímky se vkládají prostřednictvím formuláře, kterou najdete na homepage, úvodní stránce portálu i60, a to od 12. října 12.00 hod. Soutěžní snímky můžete vkládat do pátku 30. října 2015. Redakce ze soutěžních snímků vybere celkem 36 fotografií, které využije po výrobu nástěnného kalendáře na rok 2016. (Hlasování prostřednictvím palců je jen orientační a nebude mít zásadní vliv na výběr redakce). Autoři vybraných fotografií získají jako cenu právě tento kalendář, ostatní čtenáři si pak budou moci kalendář zakoupit. Termín výroby kalendáře i cenu sdělíme v průběhu listopadu.

Vložením fotografie autor snímku uděluje společnosti i60 Publishers, provozovateli magazínu i60, právo toto autorské dílo zveřejňovat, rozšiřovat a užít pro výrobu kalendáře a k jeho další prezentaci. 

Rekordní rok zralých modelek

Jak jsme již informovali, letošek je zatím rekordním rokem projektu i60 Senior Fashion! Zatím se uskutečnily čtyři módní přehlídky zralých dam a dalších pět máme ještě před sebou. Ta nejbližší proběhne již 20. října ve Zlíně, následovat bude 24. října v Praze – Letňanech, poté se akce uskuteční 12. listopadu v Praze – Na Marjánce, 14. listopadu v Karlových Varech a 17. listopadu v Plzni. Stihneme tak neuvěřitelných devět módních přehlídek. Do dvou posledně jmenovaných se mohou zralé dámy stále hlásit. Pokud máte zájem, nabídky, prosíme, posílejte na e-mailovou adresu dhavlasova@email.cz.

Naše soutěže a jejich vítězové

Již týden můžete soutěžit o tři knižní kuchařky prvního vydání Vaříme s Vendy! Kuchařka, která propaguje vaření z dostupných surovin má přes 250 stran a obsahuje přes 430 receptů. Zúčastnit se můžete do konce října na tomto místě.

Zároveň uzavíráme soutěž o tři CD Jiří Suchý: Osudy, které věnovala společnost Radioservis. Vítězi se stali Hana Práglová, Jana Slavíková a Jan Kutílek. Gratulujeme!

A jako obvykle vyhodnocujeme náš vědomostní kvíz. Nejúspěšnější soutěžící uplynulého týdne se stala paní Hana Habalová, které posíláme filmové DVD. Blahopřejeme!

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, po vydařeném babím létě nás čeká sice poněkud depresivnější a chladnější podzimní období, ale na druhou stranu budeme mít více času vyrážet za kulturou či do společnosti. A více času bude i na magazín i60, v němž chystáme řadu změn, aby byl pro vás komfortnější, přehlednější a atraktivnější. Zachovejte nám proto přízeň, brzy se dozvíte více.

Tahle země není jenom pro mladý!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Karel Hošťák
blahopřeju, na kalendář se těším
Elena Valeriánová
Vždy se dívám na nové fotky v této fotosoutěži. Dnes mě potěšila fotka pani Jiřiny Benešové Podzim: Hubertova jízda. Fotka má vtip i příběh. Zítra jsem pozvaná na Hubertovu jízdu, co by rdaktorka místních novin a tak doufám, že se mi podaří něco smysluplného nafotit.
Elena Valeriánová
Omlouvám se paní Pokorová, špatně jsem si přečetla Vaše jméno.
Elena Valeriánová
Pro p. N. Pokornou: nevím čím jsem si zasloužila Vaši štiplavou reakci, ale nejsem z těch, kteří kritizují za každou cenu. Ale jestli jsou daná určitá pravidla měla by se dodržovat. V jiných soutěžích by byly fotografie, jejichž autoři nedodrželi pravidla, ze soutěže vyřazeny. Fotky v soutěži mám, děkuji a nic ve zlém.
Elena Valeriánová
Paní Kabátová, na hlavní stránce portálu je v nabídce Fotosoutěž. Klikněte vpravo nahoře na Soutěžit můžete zde (myslím) a rozbalí se Vám všechny soutěžní fotky. Těm, které se Vám budou líbit můžete dát svůj hlas. Při nahrávání fotky se název zadává hned v prvním řádku.
Jitka Kabátová
Moc tmou nerozumím. Přihlášila jsem do fotosoutěže, dala tam fotky, ale psát názvy mě vůbec nešlo. A nic tady nevidím, zda jsou už někde fotky ostatních?
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězům a těším se na kalendář.
Jiřina Votavová
Žádné foto do soutěže jsem nevložila, ale proč nenapsat svůj názor? Fotografií jsem vám ráda u mých článků předložila dost, tak snad mohu. Pravidla soutěží se mají číst a dodržovat, jinde je nedodržení důvodem k vyřazení! Myslím, že podle názvu ročního období se dají fotografie seřadit a pak vybírat. Snad se redakci podaří vybrat ty nej... Je tu dost pěkných fotografií věrných a pravidelných návštěvníků a přispěvatelů. Snímky jsem si i s jménem autora prohlédla a všechny nejlepší spravedlivě opalcovala. Nad některými zase nevěřícně kroutím hlavou. :-)
Zuzana Pivcová
Elena V. v soutěži fotky přece už dávno má. A její krásná labuť se vznáší hodně vysoko.
Naďa Pokorová
Odpověď pí. Valeriánové: Ano, máte pravdu.Popisek by měl vždy začínat ročním obdobím. Jen si myslím, že některé obrázky jsou natolik výmluvné, že není třeba slov. A co vy, už jste poslala fotografie? Nebo patříte k lidem co se sami neúčastní a jen kritizují? Nic ve zlém? Přeji všem pěkný den :-)))
Jana Slavíková
Dnes dorazila výhra (Osudy Jiřího Suchého), už se těším, jak si v klidu sednu a zaposlouchám se.
Marie Magdalena Klosová
Jako obvykle,výborný nápad.Myslím,že by to měl být spíše stolní ,týdenní kalendář,jen tak by se fotografické "skvosty" měly možnost uplatnit.12 měsíců je na tolik talentovaných fotografů málo!!! Všem držím palce.mm
Redakce i60
Ano, máte pravdu, škoda, že čtenáři nečtou pozorněji zadání. Popisek by měl vždy začínat ročním obdobím.
Elena Valeriánová
Dívala jsem se před chvílí na fotky vložené do fotosoutěže a hlava mi to nebere. Každý pes jiná ves. Jedna na šířku, druhá na výšku a další do čtverce. Popisky měly začít názvem ročního obdobé ne? Je to tak v pořádku a já zbytečně hloubám (šťourám?)
Jitka Peterková
Také blahopřeji výhercům a moc se těším na kalendář. To je opravdu výborný nápad :-) Hned jdu pátrat po fotografiích, škoda jen že spousta jich je v rozbitém počítači a fotky nemám zálohované :-(
Soňa Prachfeldová
Blahopřeji výhercům, redakci za další bezva nápad a možnost dokonce zakoupení kalendářů - díky !
Jitka Peterková
Také blahopřeji výhercům a moc se těším na kalendář. To je opravdu výborný nápad :-) Hned jdu pátrat po fotografiích, škoda jen že spousta jich je v rozbitém počítači a fotky nemám zálohované :-(
Hana Rypáčková
Blahopřeji úspěšným, na kalendář se těším.
Elena Valeriánová
Výhercům přeji radost z výhry, uzijte si je. Kalendář, tak tento nápad je miliónový. Kalendář určitě nebude nudný. Redakci za nás děkuji. Už dvě zimy u nás vlastně žádné nebyly, budu muset zapátrat, uvidíme.
Jana Šenbergerová
Blahopřeji všem výhercům a na kalendář se těším. Se soutěží to bude horší, v zimě jsme asi nefotili...
Hana Práglová
I já jsem ráda, že mě potkalo štěstíčko. Kalendář bude opravdu zajímavý a hlavně originální!!! Tak přátelé, přemýšlejte a zásobách hledejte!!
Jana Slavíková
Děkuji náhodě a doufám, že to není unaveným štěstím :-)
Eva Mužíková
Evi, Ty jsi zlatíčko, děkuji. Přiznám se, že ta ledová sprcha mne napadla, že jí tam dám... ale ostatní zatím nevím, nevím...
Eva Balúchová
Evi M.,nebuď zbytečně skromná.Co tvá Sněhová sprcha a ostatní?
Zuzana Pivcová
Takový kalendář si nechám líbit. Oficiální prodávané kalendáře se mi většinou moc nelíbí, tedy myslím ty běžné, komerční. Někdy jsou jednotvárné a mají nepřirozené barvy. To tady je úroveň opravdu vysoká!
Eva Mužíková
Gratulace i ode mne výhercům, na kalendář se opravdu těším. Přestože vím, že nepatřím mezi ty dobré fotografky, pokusím se i já fotky poslat....
Zdenka Jírová
Gratuluji vítězům a vítám novou soutěž i60 , která může být velmi zdařilá. Už se těším.
Alena Tollarová
No teda! Blahopřeji výhercům, ale jen krátce. Nemám totiž čas, 30. října je za chvilku, musím rozjet pátrání!
Eva Balúchová
Máme mezi sebou hodně šikovných fotografů,též se na kalendář těším.Doufám,že bude na postavení. A všem výhercům gratuluji.
Lidmila Nejedlá
Kalendář bude určitě hezký. Snímků je možná na pět kalendářů. Těším se na něj.