Příběhy z masážního salonku: Chameleon

Příběhy z masážního salonku: Chameleon

19. 10. 2015

Přišel mi na masáž chlap. Černé manžestráky, sportovní svetr i vzhled a působil velice dobře a  sympaticky. Vyzvala jsem ho k odložení oblečení. Nedívala jsem se na něho, protože se nikdo nesvéká rád pod dohledem.

Dívat jsem se však měla, protože bych si ušetřila šok. Když jsem se totiž podívala, nevěřila jsem svým očím. Chlap zmizel a místo něho tam stálo něco velice zvláštního. Mělo to krásné, dámské, růžové prádélko, podvazky, punčochy a zlaté botičky na podpatku. Kdyby to mělo ještě na plešaté hlavě paruku, myslela bych si, že došlo k převtělení.

Chvíli jsme se na sebe dívali, ale zvítězila moje profesionalita. Neřekla jsem nic. Možná, že jsem měla vyjádřit obdiv k tomuto andělskému zjevení, ale nic mě nenapadlo. "Položte se, prosím", říkám tedy normálním hlasem. Bylo vidět, jak z něho opadlo napětí, neboť netušil, jak budu reagovat. No co, už jsem toho v životě viděla dost, aby mě to porazilo.

Masírovala jsem tak, že si vždycky odložil kus prádélka, já namasírovala holou část. Nejdéle trvalo, než si svlékl elegantně punčošku, aby se nepoškodila. Já namasírovala chlupatou nohu a opět se s dovolením punčoška oblékla. Pracovali jsme velice sehraně a mlčky a tato zvláštní dušička se tetelila hodně.

Když byla masáž u konce, prádélko se svléklo, uložilo opatrně do tašky, svetr a manžestráky se oblékly a je tu opět chlap. Srdečně se loučí s tím, jak se těší na další masáž.

Ještě jsem dostala jako zvláštní poděkování čokoládu. Hned jsem ji snědla, neboť jsem to potřebovala velice. Co dalšího mě může ještě potkat? No, když nejde o život!!!

Další příběh příště. Ještě podotýkám, že jsou to příběhy z doby dávno minulé, ne dnešní...

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Hanko,tak jste musela být dobrá masérka a nejen to už jste o jeho orientaci babochlap tak trochu věděla.
Hana Šimková
Děvčata, byl to chlap, jenom s takovou zvláštní zálibou a i s tou chlupatou nohou. Tehdy se ještě neholily ani ženy.Byl docela fajn a chodil až do té doby, než jsem činnost ukončila.
Dagmar Bartušková
Úsměvný příběh. Jen mi to něžné prádélko nějak nešlo dohromady s tou chlupatou nohou.
Jana Šenbergerová
Před pár lety bych to asi také nezvládla, ale po zkušenosti z pobytu na erotických stránkách už by mě nepřekvapilo vůbec nic. Je toho tolik, na co nás ve škole nepřipravili. Naše školství je pořád ještě spíše v plenkách. :-))
Zuzana Pivcová
Jistě, Jiří se před 6 lety ujal (s řádnou objednávkou a penězi na zaplacení masáže Lomi-lomi) i mne, ačkoliv jsem mu už do telefonu řekla, kolik je mi let. Profesionál nezklamal! :-))) Haničko, asi bych se nesmála, ale koukala trochu ztuhle, i když několik trochu podobných anomálií jsem už v životě spatřila.
Alena Tollarová
Doufám, že byla hořká, ta je na nervy nejlepší! Ale taková fotodokumentace, to by bylo, co?
Jiří Libánský
Profesionalita je profesionalita. Já namasíruju i dveře od koupelny když budou mít řádnou objednávku a peníze na zaplacení. Jednou mi volala paní. Chtěla se objednat. Nesmírné rozpaky. Prý mne musí upozornit, že nemá jednu ruku. Odpověděl jsem: No a co má být? Proč mi to říkáte? Stejně vám naúčtuji masáž celého těla.
Alena Várošová
Hezky jsem se pobavila.A nebyla ta čokoláda taky celá v růžovém? Třeba Vám představil prádélko jaké koupil své přítelkyni,příteli a zkusil jak budete reagovat Kdo ví,.člověk nikdy neví.....určitě s takovou nóblesou bych to já nezvládla.Možná že pod tím masážním lehátkem by se nás tam smíchy válelo víc.Obrazně řečeno.
Lidmila Nejedlá
No jo, úchylka. Vy jste to krásně zvládla a neurazila ho.
Jarmila Komberec Jakubcová
Haničko, to je fakt bomba, já bych to asi nezvládla a padla jako Vanda smíchy - jsi dobrá a dík za skvělé články. Vždy se na ně těším.
Vanda Blaškovič
No, Hanko, to je góól!l Obdivuji Vás, že jste to tak profesionálně zvládla. Já bych s válela smíchy pod lehátkem ještě dnes ...A byl to vůbec chlap?....:)))