Naše zralé modelky předváděly
ve Zlíně před největším publikem

Naše zralé modelky předváděly
ve Zlíně před největším publikem

22. 10. 2015

Téměř tři sta diváků sledovalo toto úterý 20. 10. v přízemí zlínského klubu 204 módní přehlídku našich zralých dam. Byla to patrně největší účast publika v projektu i60 Senior Fashion. A také ovace tomu odpovídaly.

Dámy předvedly kolekci podzim/zima 2015 paní návrhářky Zdeňky Balajkové s velkou noblesou. Ač každá vystřídala pět modelů, vybrané ženy vše zvládly profesionálně, i když většina z nich stála na mole poprvé. Modelky přišly podpořit také naše věrné čtenářky, za což srdečně děkujeme. Zvláštní díky patří paní Haně Lancové za skvělou organizaci celé akce. „Modely se mi moc líbí. Jeden si dokonce budu kupovat,“ podotkla.

„Ve Zlíně je to asi moje šestá módní přehlídka,“ uvedla návrhářka Zdeňka Balajková. Každá přehlídka i model jsou podle ní něčím výjimečné. „Ať je to zpracováním nebo látkou, vždy je to ojedinělé. Ale podzimní kolekci mám v podstatě raději než tu jarní,“ přiznává a pokračuje: „Ženám, které předváděly modely, povětšinou šedesátnice, to moc slušelo a šlo jim to výborně. Pracuje se mi s nimi lépe, než s profesionálkami. Ony si toho více váží a pro mnohé je to splnění jejich snů.“

Také modelky byly spokojeny, jak s předváděnými kousky, tak s přátelskou atmosférou. Nervozita však trochu přítomná byla. „Nejtěžší byl vstup na to jeviště, pak se člověk uklidní. Byla to nová zkušenost a moc jsem si to užila,“ uvedla modelka Anna Šuranská.

Přehlídku uspořádal magazín i60 ve spolupráci s Centrem pro rodinu Zlín a za podpory magistrátu města Zlína. Dámy líčily a česaly nejlepší studentky SŠ oděvní a služeb Vizovice, které se postaraly i o fotografie. Modely předváděly dámy Hana Lancová, Radka Navrátilová, Květoslava Nováková, Hana Julinová, Anna Šuranská, Věra Drábková, Květa Juřinová, Marta Martička, Jarmila Krajčová, Marie Drobilíková a Anežka Dvořáková.

Luxusní dárkové balíčky věnoval náš partner – firma Dermacol, květinovou výzdobu dodala paní Halka Adamová. Všem účastníkům přehlídky děkujeme.

Vydařená akce ve Zlíně nebyla zdaleka poslední – následovat bude přehlídka už 24. října v Praze – Letňanech, poté se akce uskuteční 12. listopadu v Praze – Na Marjánce, 14. listopadu v Karlových Varech a 17. listopadu v Plzni.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Obdivovala jsem paní Zdenku.Dva sály natřísknuté diváky a paní Zdenka stačila uvádět svoje modely v obou sálech skvěle.Modely různých velikostí, všem modelkám moc slušely..Díky všem,kdo se na této zdařilé akci, ve velmi příjemném prostředí podíleli.
Zdenka Balajkova
Mile damy, dekuji Vam vsem za emaily a ohlasy, musim vsak rict, ze holky byly OPRAVDU skvele, predvadet 5 modelu kazda, s prevlekanim kalhot, puncochacu atd.,choreografie na 2 saly, zvladly to opravdu na 1!!!!! Dekuji a jsem moc rada, ze predvedly moje modely s GRACII a SARMEM… Podivejte se na skvele modelky na mem facebooku ZB originalni exkluzivni model /staci dat do gougle , nemusite byt na Facebooku je to profesni… a brzy dodam video/ Dekuji a preji krasne, pohodove podzimni dny Zdenka Balajkova
Alena Várošová
Evi,hlavně že modely paní návrhářky Balajkové se líbily,měly šmrnc a módní přehldka splnila svůj účel.
Eva Balúchová
Hani,i když mě jedna cesta trvala 4 hodiny-stálo to fakt za to!
Hana Lancová
Velmi mě těší, milé dámy, Vaše krásné ohlasy. Věřte nebo ne, dva a půl měsíce intenzivní komunikace na všechny strany. :-))) Vyzkoušela jsem si poprvé v životě organizaci takové akce. A jsem za tuto příležitost vděčná. Elenko. Je to velká škoda, že jsi nemohla přijet. Ty jsi dala ten prvotní impuls a moc jsem se na Tebe těšila. Děkuji také děvčatům, která dorazila osobně. Omlouvám se, že jsem na ně měla v tom fofru málo času. Ale určitě potvrdí - stálo to za to.:-))))
Jana Mesarčová
krása, krása....škoda, že jsem u toho nemohla být, jsem Zlíňačka, žijící v Praze. Prostředí, kde přehlídka proběhla, důvěrně znám. A o dívácích/divačkách nepochybuji. Zlín byl, je a bude vždy nadčasový, progresivní a plný nádherných a krásně oblíkaných žen.
Elen Zajíčková
Je fajn, že další akce se uskutečnila a z ohlasů je jasné, že se vydařila. Moc mě mrzí, že jsem nemohla uskutečnit plánovaný výlet do Zlína. a být u toho. Paní Hanka Lancová pomohla realizovat již déle plánovaný projekt Portálu i60 s paní Balajkovou. Je vidět, že někdy nestačí jen nápad a snaha. V tomto případě pomohl hlavně osobní kontakt a osobní nasazení. Díky , Hanko ! Je mi líto, že jsem nemohla být u toho.
Květoslava HOUDKOVÁ
Souhlasím se Zuzkou! Je nás víc, které nemáme proporce OK - ale právě my potřebujeme "něco šik". Věřím, že Zlín přispěl k tomu, aby na "koberec" vycházely také modelky (ne)běžných velikostí - dík
Zuzana Pivcová
Ano, takhle jsem si to představovala, když jsem se zmiňovala po Písecké bráně, že se budu těšit, až budou také předvádět modelky v běžných velikostech českých seniorek. Moc se mi to líbí.
Květoslava HOUDKOVÁ
Moc blahopřeji - do Letňan fandit jedu = skoro "jako domů". 10 let jsem v této městs.části bydlela a do Tesca i nyní jezdím pro větší nákup (1/2 hod.,zdarma)
Naděžda Špásová
Dámy, moc pěkné a gratuluji.
Alena Tollarová
Úžasné! Jen tak dál. Také blahopřeji zúčastněným dámám.
Dagmar Bartušková
Samá chvála. Blahopřeji.
Jana Šenbergerová
Blahopřeji k úspěšné přehlídce všem zúčastněným. :-)