Módní podzim nekončí, zralé
dámy uvidíte v sobotu v Praze!

Módní podzim nekončí, zralé
dámy uvidíte v sobotu v Praze!

23. 10. 2015

Sotva jsme se rozloučili s módní přehlídkou ve Zlíně, projekt i60 Senior Fashion má pro vás další lahůdku. Již tuto sobotu 24.10. vystoupí v pražském OC Letňany naše zralé dámy Marcela Zvadová, Alena Tollarová, Mája Abrahamová, Dagmara Bartušková a Marie Kolací. Srdečně tedy zveme nejen čtenáře našeho magazínu, aby je přišli podpořit!

Modelky i60 budou mít celkem tři výstupy: v 11.30, 14.30 a 15.30 hodin se předvedou v podzimních a zimních outfitech značek Biba, Savolis, Marks & Spencer či E.L. – elegantní  a společenská móda. Kadeřnické úpravy zajistí kadeřnický salon Klier a líčení tentokrát bude v režii naší modelky Máji Abrahamové. Každá z účinkujících obdrží od našeho partnera Fytofontana luxusní dárkové balíčky s kosmetikou.

Zajištěn bude i doprovodný program – rozhovory a autogramiády čestných hostů, kterými jsou Hana Křížková, Pavel Vítek, Michal Foret, Sabina Křováková (vítězka Česko-Slovensko hledá Superstar) a další.

Vybrané modelky tak završí s partnery Mamma HELP, Mladá fronta a řadou známých osobností Měsíc v růžové, který je symbolem celosvětového boje proti rakovině prsu. Ten návštěvníkům umožňuje dozvědět se co nejvíce informací o této nemoci a nabízí jim příležitosti k diskuzím s odborníky i lidmi, kteří s ní mají vlastní zkušenosti. V zahraničí se tradice října v růžové barvě, která symbolizuje boj proti rakovině prsu, udržuje již 30 let.

Magazín i60 se na tomto projektu podílel již loni a letos v jeho rámci absolvoval přehlídku v Liberci. Bude nám ctí ho podpořit i v Praze!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(3 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Tak, dámy, jste všechny čupr, tak jste si to určitě užily.
Alena Tollarová
Milá redakce. Díky i60 jsem pootevřela dveře a opatrně nakoukla do oblasti, o které se mi nikdy ani nesnilo. Nevím jak to vnímali diváci, ale já osobně - a doufám, že všechny čtyři kolegyně a Daniela s Elen, které se o nás staraly jako o vlastní - jsem si akci Měsíc v růžové báječně prožila a mám pocit, že Tahle země opravdu není jen pro mladý! Děkuji a zdravím všechny.
Soňa Prachfeldová
Přeji Vám modelky krásné chvíle a kdo přijde z i60, moc zdravím a užijte si to !
Alena Várošová
Alenko,děkuji za pozvání,ale pořádám sraz ze ZŠ a navíc to mám trochu z ruky.
Alena Tollarová
Ukázalo se, že je to akce skoro na celý den ... Pane Tomáši, je to Měsíc v růžové! Tak přijďte aspoň na chvilku A vy ostatní taky.
Tomáš Horáček
Na stopro to nemohu slíbit, uvidím, jak mi to vyjde. Ale červený koberec pro mne opravdu není. V každém případě děkuji.
Květoslava HOUDKOVÁ
Vážení pánové - redakce by měla určitě zájem také o manekýny - tak vyměňte občas pivo za koberec. ??
Tomáš Horáček
Že bych se přišel podívat?
Ladislav Vesecký
Všechny zralé dámy na fotu vypadají skvěle