Příběhy z masážního salonku:
Ohrožený Zdeněk

Příběhy z masážního salonku:
Ohrožený Zdeněk

5. 11. 2015

Ozvalo se nenápadné klepnutí na zeď, neblahý to signál ohrožení, který jsme měli se Zdeňkem domluvený. Nakráčela jsem ve svém masážním pláštíku do vedlejší místnosti, kde měl Zdeněk svého zákazníka, který ho nějakým způsobem ohrožoval. Smluvený výstup. Vejdu, pozdravím přítomné, většinou ženy, dám Zdenkovi pusu a připomenu večeři, kterou máme spolu domluvenou.

Většinou je přítomná obtěžující dáma zmrazena, Zdeněk osvobozen, já odejdu a namasírovaná dáma rovněž. Zdeněk je totiž docela pohledný chlap a dámy o něj projevují zájem velký. Někdy ale nejdou vůbec setřást a po své už prožité nepříjemné příhodě, se přílišného zájmu obává.

Při tomto mém dnešním vniknutí objevuji uvnitř dámy dvě. Nepohlednou čtyřicítku a docela pohlednou šedesátku. Po jejich váhavém odchodu se dozvídám podrobnosti. Byla to matka se svojí svobodnou dcerou. Dcera byla podle matčina doznání ještě panna a trošku mentálně zaostalá. Nedivím se, s takovou matkou, které - jak bylo vidět - úplně podléhala, a s takovou vizáží.

Matka se rozhodla dceru Zdeňkovi předhodit k milostným praktikám. Přiznala se, že dcera potřebuje sex, nebo se z ní zblázní. Prý jí panenství leze na mozek a ona potřebuje, aby se zklidnila. I když nabídla velkou sumu peněz a dcera byla v očekávání a na povel své matky ležela obnažená na lůžku, Zdeněk tuto strašnou nabídku nehodlal přijmout.

Matku muselo k tomuto činu přinutit zoufalství nebo zvrhlost. Zdeněk jí řekl bez obalu, aby šla raději k psychiatrovi i se svojí dcerou.

Obě ženy po mém příchodu zvolily opravdu raději ústup. Svědek se jim nehodil. Matka odcházela zklamaná, na dceři nebylo nic vidět. Možná ani nepochopila, o co matce šlo. V každém případě už jistě nepříjdou.

Za záchranu Zdenka jsem dostala panáka a po náročném dni jsme raději odešli na tu kamuflovanou večeři. Zasloužili jsme si ji oba.

 

Přečíst si můžete také:
Příběhy z masážního salonku: Strašlivý sexuchtivý dědek
Příběhy z masážního salonku: Můj oblíbenec
Příběhy z masážního salonku: Učitel sexu
Příběhy z masážního salonku: Shnilá jablka
Příběhy z masážního salonku: Starý mládenec
Příběhy z masážního salonku: Chameleon
Příběh z masážního salonku

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Tak to je síla a asi nebylo vždy snadné některé situace ustát.
Jarmila Komberec Jakubcová
Nikdy by mně nenapadlo co všechno se může stát v masážních salonech. Četla jsem, že pro postižené občany budou sloužit sex. asistentky. O asistentech ale zmínka nebyla.
Zuzana Pivcová
Vzpomínám na příběh, který tu před časem uveřejnila Milena D. Taky o matce, která podobnou péčí dohnala dceru k sebevraždě. Tvé líčení prostředí masážního salonu představuje mnohdy opravdu psychologickou studii.
Zdenka Jírová
To je neuvěřitelný příběh, návštěva psychiatra by byla opravdu vhodnější. Netušila jsem, co se může stát v masážním salonu.
ivana kosťunová
Tohle je dost smutná historka. Uvědomuji si, že ta poněkud zvrhlá matka se svého úmyslu nevzdala a patrně předhodila svou dceru někomu jinému, kdo neměl takové morální, zábrany . preventivně bych zavolala i policii.