Za modelkami do Letňan

Za modelkami do Letňan

25. 10. 2015

Stejně jako loni, i letos se zúčastnily modelky z našeho portálu i60 módní přehlídky v pražském obchodním centru v Letňanech. Dělo se tak v rámci Měsíce v růžové (s partnery Mamma HELP a Mladá fronta), tedy programu, který se stal symbolem prevence a léčby rakoviny prsu.

Loňskou přehlídku si velmi dobře pamatuji, a to nejen proto, že jsem se jí zúčastnila jako divačka. Za tři dny poté jsem totiž měla jít na gynekologický zákrok, o němž jsem nevěděla, co ukáže. O to silněji jsem cítila veškerou sounáležitost s těmi, které jeden typ zhoubného onemocnění již potkal, i s těmi, kteří se rozhodli vynaložit své síly, ať už každý po svém, na podporu boje s touto chorobou.

Letošní módní přehlídka představovala pro pět dam z našeho portálu i60 další příležitost přiblížit se světu módy a vyzkoušet si v roli modelek svou odvahu a vkus, ale řekla bych, že nejdůležitější bylo vlastní setkání. Nás všech, ať už to byly modelky nebo my ostatní, přihlížející, obdivující a fandící, známí, rodinní příslušníci a kamarádi, kteří zkrátka chtěli být při tom. Ty zralé dívky na pódiu si podporu opravdu zasloužily, a myslím, že se nemýlím, když říkám, že měly větší úspěch publika, než dlouhonohé teenagerky, prezentující módu pro mladé.

Každopádně si celá akce zaslouží velké ocenění, nejen za dobrou organizaci a prezentaci, ale především pro svůj hlavní šlechetný cíl. Za to patří všem dík. A nám ženám přeji, abychom se na podobných akcích setkávaly často, ovšem jen jako modelky a divačky, ale jinak v plném zdraví.

Poznámka redakce:

V pražském OC Letňany vystoupily paní Marcela Zvadová, Alena Tollarová, Mája Abrahamová, Dagmara Bartušková a Marie Kolací. Měly celkem tři výstupy: v 11.30, 14.30 a 15.30 hodin a předvedly podzimní a zimní outfity značek Biba, Savolis, Marks & Spencer a E.L. – elegantní  a společenská móda. Kadeřnické úpravy zajistil kadeřnický salon Klier a líčení bylo v režii paní Máji Abrahamové. Každá z účinkujících obdržela od našeho partnera Fytofontana luxusní dárkové balíčky s kosmetikou.

P.S.: Další fotografie a videa z akce v Letňanech přineseme v nejbližší době!

A přidáváme ještě videa, která nám poslala paní Alena Tollarová:

 


Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Když už jsem se to naučila, tak jsem vložila ještě třetí video natočené mým manželem s modely Savolis. Pro zájemce tedy: https://youtu.be/vwjdCEEArus
Alena Várošová
Eleno,moc dobrá připomínka k poslední větě a Zuzce samozřejmě patří velký dík.
Elena Valeriánová
Já bych chtěla poděkovat Zuzce a všem, co urychleně zpracovali fotky a videa a nám, kteří jsme z různých důvodů nemohli být přítomni,tak přiblížili úžasnou atmosféru přehlídky. Mnozí mladí by si z nás měli vzít příklad a hledat cesty, jak to či ono udělat a ne hledat důvody, proč to nejde.
Zdena Florjánková
Majka Kolací je úžasná, krátká.ale úžasmá - v jednoduchosti je krása a o tom to je :))
Eva Mužíková
Vše již bylo řečeno... ale přesto dodávám, že jsem byla nadšená z obou videí. Fotky jsou super, ale živé modelky, to byl zážitek. Alenka T. je sluníčko, její přirozenost, úsměv na tváři a zřetelné nadšení z chůze po "molu" - to mne opravdu potěšilo. Áje ten účes velmi slušel, předvádění modelů úžasné. Všem vám to děvčata moc a moc slušelo . Díky Zuzko za zprostředkování...
Eva Balúchová
Tak jsem si znovu prohlédla fotky,všechno oblečení se mě moc líbí.Už znám Alenu,Áju,z fotek i Máju a Marcelu.A jsem ráda,že jsem poznala i Marii Kolací.Pro mě nová tvář.
Mája Abrahámová
Hezký nedělní podvečer všem včerejším modelkám, našim příznivcům, ale hlavně Danielce Havlasové, která nám připravila odpoledne, na které nezapomeneme. Díky její profesionalitě, skvělé organizaci, všestranné pomoci a podpoře, jsme měly možnost zažít něco mimořádného, vzrušujícího a emotivního! Velké díky patří také všem, kteří pohotově zachytili atmosfétu jak na mole, tak i v průběhu celého dění okolo. Snad jsme ukázaly, že i ve zralém věku lze jít módě vstříc.
Alena Várošová
Jo a taky se mi líbí moc paní Marcela s tím rozevlátým nažloutlým šátkem ,úplně ji to rozzářilo.
Dagmar Bartušková
Zuzko, děkuji za tak skvělé a rychlé zpracování tohoto článku.
Dagmar Bartušková
Moc vám všem děkuji za tak příznivý ohlas, ani nevíte, jak si toho ocenění vážím. Velký dík patří kadeřnictví Klier, kde má představa o účesu byla splněna na 1*. Velký dík patří dámám p. Dáje Havlasové a Eleně Zajíčkové, které se o nás v zákulisí stanu pečlivě staraly. Nebylo tam k hnutí, a hlavně nám všem chybělo zrcadlo. Ale přehlídka i bez něj dopadla nádherně. Náležitě jsem si jí užila. Úžasná atmosféra, bezva kolegyně, žádná zášť! Velké díky všem fotografkám -zejména p. Převrátilové, a fotografům za krásná fota a natočená videa. A velké díky za to, že jsem na této MP tak krásné modely mohla předvádět.
Marcela Zvadová
Mám z přehlídky skvělý pocit a zážitky.Mezi modelkami byla úžasná atmosféra a kolegialita.Jedna druhé v zákulisí pomáhala s oblékáním.Třešničku na dortu přidala Elen svými variacemi šátků a šál. Oceňuji videa od Alenky, jsou zde velmi rychle a moc pěkná.Také něco přidám,ale chvilku mi to potrvá.Velk dík paní Havlasové za tento projekt..
Naděžda Špásová
Všechny jste vypadaly moc pěkně. Ája vypadala skvěle, obdivuji vaši odvahu. Asi bych upadla hned na prvním schodu. Tleskám.
Alena Várošová
Jedna z nejkrásnějších módních přehlídek, šik modely. Slušelo vám to..Zejména Dagmar,tu jsem taky nemohla poznat a Alence.Byly jste jedničky.
Květoslava HOUDKOVÁ
Dobré ráno a krásný den přeji všem - manekýnkám i přihlížejícím, kteří dorazili do Letňan - a že nás tam - panečku - bylo! A manekýnky z podia sestupovaly (i po schůdcích ladným krokem) až k nám "fandícím". Mnoho účinkujících z dalších částí přehlídky jsem znala už z Liberce - chvíli jsme si popovídali. V čas. rozmezí vstupů jsem "zmákla" ještě další akci : "Čokoládový festival" v Galerii Harfa, Praha-Vysočany - bus "OCL"a+ další MHD rychle odvezla a zase přivezla zpět. Čokoláda byla v mnoha provedeních a chutích - mailem poslat nelze, ale kontakty vám ještě sdělím - podíváte se pak sami.
Hana Rypáčková
Taky jsem spěchala, ač po slezině třídy téměř sedmdesátníků, podívat se na naše hvězdy.Krásné modely a skvělé modelky. Áje účes ohromně sluší....Díky za reportáž , podle času příspěvku opravdu blesková...A taková sešlost íčka !
Jana Šenbergerová
Tak jsem po ránu ještě koukla na videa a mohu znovu potvrdit, co už jsem tu jednou psala. Děvčata, i ty schůdky jste zvládala bravurně. Zakladatelé i60 měli vskutku skvělý nápad, který se rozkošatil jako krásný strom. Tak ať nám roste a vzkvétá!
Soňa Prachfeldová
Blahopřeji zase k jedné krásné prezentaci našich modelek. Jste fakt pěkné kočky a Ájo Tobě to mimořádně sluší . A kamarádky z i60 - to nemá chybu!
Miroslava Jachimová
Nezapomenutelný zážitek. Krásné modely, které byly předvedeny s úžasnou grácií modelek. Díky redakci a všem kdo se na organizaci přehlídky podíleli. Přísloví říká: Nemusí pršet, jen když kape. Ale v případě podobných akcí - Ať prší, prší, jen se leje!
Alena Tollarová
Jsem moc ráda za pěkné ohlasy. Díky i60 jsem prožila chvíle, o kterých se mi nikdy ani nesnilo. Bylo to báječné díky kolegyním modelkám a všechno klaplo díky pomoci Daniely a Elen, které se o nás staraly jako o vlastní, paní fotografce, ale taky publiku se známými tvářemi. A všimli jste si, kolik lidí dalo dohromady svoje síly k tomu, aby tenhle článek mohl vyjít tak rychle?
Eva Balúchová
Hned ráno ke kafi zapínám PC a spěchám se podívat jak dopadla přehlídky. Opět moc hezké,všem vám to slušelo.Nejvíc mě překvapila Ája,Ájo,to je ono!Tenhle účes tě strašně omlazuje a sluší. Jdu prohlídnout ostatní fotky.
Marie Foltýnová
Holky,byly jste skvělé.Pohybujete se na molu jako profesionální manekýnky.Ájo,líbil se mi ten kabát,tmavě lemovaný.Moc hezký a slušel Ti moc..Zuzi,díky za zdařilé video i článek.Fotky pana Libánského Jsou jezké a že jich tam je tolik.Za tak krátkou dobu.
Hana Lancová
Moc pěkné. Zdravím Alenku T. a Dagmar B. Díky krásnému mladistvému účesu jsem Dagmar nemohla vůbec poznat. Pořád jsem si říkala, co je to na portále za novou kočku.
Alena Vávrová
Jedním slovem P-a-r-á-d-a! Zuzko, díky za článek a p. J. Libánskému za fotky. Moc vám všem to slušelo.
Jana Šenbergerová
Tak jsem si zatím prohlédla všechny fotky. A že jich je! Modely byly hezké, modelky šarmantní a někteří diváci známí. :-)
Jiří Libánský
Fotky bez ladu a skladu jsem dal na FB Může k tomu přidat fotky kdokoliv z FB. https://www.facebook.com/events/1649425642001483/
Elen Zajíčková
Dámy, byly jste skvělé! Ráda jsem byla u toho! Zažila jsem napětí, nervozitu i euforii, která přehlídky vždy doprovází. A to i když nejste zrovna na molu. I pod molem si to můžete užít, a fandit do syta. Když vidím ty krásné dámy na fotkách, říkám si, že je škoda, že tam nepříhlížel manager nekteré z předváděných modních značek. Tato prezentace je hodna srovnání s profesionály. Ba co, ještě lepší a stále lepší a lepší. Super!
Jiří Libánský
Fotky bez ladu a skladu jsem dal na FB Může k tomu přidat fotky kdokoliv z FB. https://www.facebook.com/events/1649425642001483/
Radovan Cakl
Zuzko, dík za první nahlédnutí na přehlídku a modelky. Moc jim to sluší, jsou to, jak se někdy říká "šťabajzny". Těším se na další fotky modelek.