Zkuste naši tenisovou tipovačku
a fotosoutěž o kalendáře 2016!

Zkuste naši tenisovou tipovačku
a fotosoutěž o kalendáře 2016!

26. 10. 2015

Hned čtyři české tenistky se probojovaly na Turnaj mistryň, prestižního turnaje, který se odehrává na konci tenisové sezony a kam se probojuje vždy osm nejlepších tenistek a ženských tenisových párů.

Českou republiku budou v Singapuru, kde se turnaj koná, reprezentovat ve dvouhrách Petra Kvitová a Lucie Šafářová. Ta si zahraje také čtyřhru, a to s Američankou Mattek-Sandsovou. Ve čtyřhře nastoupí také český pár Hradecká-Hlaváčková.

Portál i60 nemůže u tohoto tenisového svátku chybět. Jako obvykle nabízíme našim čtenářům možnost tipování na tenisové výsledky. Vítěz tipovačky, tedy ten, kdo získá do konce turnaje nejvíce bodů, získá od redakce pěknou knižní cenu - "Děláme si to doma sami".

Pravidla tenisové tipovačky

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící musí tipovat výhradně prostřednictvím jednoho profilu a jedné I.P. adresy. V případě zjištění, že soutěžící tipuje z více profilů, zaregistrovaných z jedné I.P. adresy, bude ze soutěže vyloučen.

Každý den až do neděle 1. listopadu, kdy turnaj končí, budou na portále i60.cz v rubrice Tipovačka (sekce Zábava) vypsány tipovací příležitosti s uvedením možného bodového zisku. Body se přičítají za každý správný tip. Tipovat mohou soutěžící vždy od chvíle, kdy se na portále objeví nové tipovací příležitosti, až do doby zahájení zápasu.

Tipovací program je nastaven tak, že tipované výsledky musí být zapsány v přesném tvaru, například 6:2. (tedy ve tvaru číslo, dvojtečka, číslo, bez jakýchkoli mezer!). Po ukončení zápasu budou body připsány do tabulky, která je rovněž v rubrice Tipovačka. V tabulce budou vidět všechny tipy všech soutěžících. Kliknutím na jméno je možné vidět, jak který soutěžící tipoval.

Vítězem tipovací soutěže se stane soutěžícící, který získá největší počet bodů. Body se sečtou po posledním finálovém zápase dne 1. listopadu po poslední uzavřené (ukončené) tipovací příležitosti. V případě stejného počtu bodů u více soutěžících rozhodne o vítězi naše losovací zařízení.

Fotosoutěž o kalendáře na rok 2016

Ještě celý týden mohou čtenáři vkládat na portál i60 své fotografie na téma "Čtyři roční období". Fotosoutěž je určena všem milovníků fotografování, kterých je na portále, jak je vidět z průběhu soutěže, opravdu hodně. Z vybraných snímků nechá redakce vyrobit nástěnné kalendáře na rok 2016. Více se o této soutěži a jejích pravidlech můžete dozvědět zde.

i60 Senior Fashion a zralé modelky

A nekončí ani módní přehlídky našich zralých modelek z projektu i60 Senior Fashion. Po posledních úspěšných přehlídkách ve Zlíně a v Praze - Letňanech, se mohou příznivci módy těšit na akci 12. listopadu v Praze – Na Marjánce, 14. listopadu v Karlových Varech a 17. listopadu v Plzni. Stihneme tak letos neuvěřitelných devět módních přehlídek!

Naše soutěže a jejich vítězové

Stále soutěžíme o tři knižní kuchařky prvního vydání Vaříme s Vendy! Kuchařka, která propaguje vaření z dostupných surovin má přes 250 stran a obsahuje přes 430 receptů. Zúčastnit se můžete do konce října na tomto místě.

Milovníci anglického humoru mohou získat tři cédéčka Moje anglická babička od společnosti Radioservis. Audioknihu české autorky Hany Parkánové-Whitton žijící ve Velké Británii čte oblíbená herečka Taťjana Medvecká. Soutěžit můžete zde.

Pokračuje samozřejmě i Foto dne a vědomostní kvíz. V něm měl tento týden štěstí pan Václav Frauenterka.

Milé čtenářky, milí čtenáři, užívejte si podzimu, čtěte magazín i60, soutěžte, tipujte. A nezapomínejte hlavně na sebe, zasloužíte si to.

Tahle země není jenom pro mladý!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.