Pozvánka na 7. českou Wikikonferenci

Pozvánka na 7. českou Wikikonferenci

29. 10. 2015

Milí přátelé Wikipedie, dovolte, abych Vás jménem pořadatelů pozvala na 7. českou Wikikonferenci, výroční setkání zájemců o Wikipedii a další projekty na bázi wiki.

Wikikonference se koná dne 15.11.2015 od rána do pozdních odpoledních hodin v hlavní budově Přírodovědecké fakulty UK Praha, Albertov č. 6. Čekají na Vás zajímavé přednášky, např. o digitálním vzdělávání, ruské Wikipedii, či evropské reformě autorského práva.

Mezi hosty bude publicista Pavel Soukup, europoslanec Pavel Svoboda, či ředitel Scio Ondřej Šteffl.

V sobotu 14.11.2015 proběhne předkonferenční akce pro účastníky kurzů "Senioři píší Wikipedii". Organizátorem je Wikimedia ČR, akci zajišťuje děkan Přírodovědecké fakulty UK, prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc.

Bližší informace najdete na www.wikikonference.cz.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladka Steinová
P.Houdková, Konference pro seniory na základě kurzů pro seniory a Konference výroční, jsou dva rozdílné pojmy.VlaN.
Květoslava HOUDKOVÁ
Vladko Nov. - zmiňovala jsem opravdu "Konferenci pro seniory" (kde mezi dalšími řečníky vystoupil i zástupce Wikipedie) - takže žádná mylná informace mnou uvedena nebyla.
Radek Otáhal
Ď za adresu
Vladka Steinová
Paní Houdková, musím opravit Vaši mylnou info, kterou zde, pod mým článkem uvádíte. Žádná jarní konfernce Wikipedie nebyla, asi jste si to zaměnila s kursy pro seniory. 6.česká konference Wikipedie byla 29.11.2014 v Brně. Krátce jsem o tom loni informovala na chatu, ale bez odezvy. Děkuji Vladka N.
Květoslava HOUDKOVÁ
Dnes jsem se zaregistrovala k účasti po oba dny. Sobotního večírku se však nezúčastním. Jet večerní MHD a čekání na autobus zpět domů = NE - to bych riskovala osob. bezpečnost v -pro seniory- dost nebezpečné Praze!
Vanda Blaškovič
Vladko, kdo jiný by mohl napsat takovou zajímavou pozvánku nežli Ty! Zajímavé, děkujeme!
Květoslava HOUDKOVÁ
Už od jarní Konference pro seniory o Wikipedii také uvažuji. Je fajn, že W-konference je v sob., neděli = nemusím odříci "psí MŠ" , zaregistruji se a zúčastním. Pak sem napíši aspoň "stručné hlášení".
Zuzana Pivcová
Konference bude určitě velmi zajímavá. Už jsem si několikrát říkala, že bych zkusila pomáhat s Wikipedií, zprvu spíš s překladem některých informací do češtiny než pomocí vlastních vědomostí. Ale zatím mám dost co dělat jinak. Určitě poreferujte!
Jana Šenbergerová
To vypadá na zajímavou akci. Doufám, že se účastníci s námi podělí o své postřehy.