Jaká je moje roční bilance
působení na portálu i60.cz

Jaká je moje roční bilance
působení na portálu i60.cz

30. 10. 2015

Dvacátý říjen byl dnem statistiky. Shodou okolostí jsem se v tomto období, před rokem, prvně nesměle objevila na portálu i60. Nevěděla jsem nic o jeho fungování. Nevěděla jsem, co od něho mohu očekávat, co mne čeká. Rok je relativně dlouhá doba. Uvědomuji si, kdyby mne portál nezaujal, určitě bych tady již dávno nebyla. Všimla jsem si, že jsou zde někteří lidé již od roku 2012. Vím, že mnozí již nepublikují a snad jen nahlížejí. Předpokládám, že každého, kdo píše, zajímá i ohlas jeho článků v komentářích a počet zhlédnutí u vydaných článků.

Dovolte, abych vám předložila moji roční statistiku. Předpokládám, že každý druhý čtenář nyní zaklapne PC, když se dozví téma, či když uvidí jméno autora. A i s tímto právě v mé statistice počítám.

Za rok jsem napsala šedesát článků s celkovým zhlédnutím 50 tisíc. To množství mne udivilo a potěšilo. Vím, že počet zhlédnutí není počet přečtení. Kdyby každý druhý čtenář články nečetl a pouze otevřel, jak předpokládám, a to je dosti tvrdé kritérium, tak je to 25 tisíc přečtení. A to je již slušná řádka čtenářů.

Průměrný počet zhlédnutí u jednoho článku je 50 000 : 60 = 830

Nejnižší počet zhlédnutí článků je 300, nejvyšší asi 2500.

Průměrný počet zhlédnutí u článků každý den, během jednoho roku, je tedy 50 000 : 365 = cca 140 zhlédnutí každý den v roce.

Největší počet zhlédnutí 2500 měl článek Trochu netradiční představení spisovatele Lubomíra Müllera. Dále článek XXXL porcelán ve Stodůlkách 2200 zhlédnutí a Můj recept: výroba domácí ořechovice 2200 spolu s Úvahou o velké módní soutěži.

Další nejvyšší ohlasy mají články týkající se cestopisů zejména z Chorvatska a pak gastronomie.

Básně jsem zkoušela napsat jen výjimečně, přesto dvě byly úspěšné. Jedna s tajtrdlíkem vzbudila nevšední zájem. Jmenuje se: Přijdeš? Přijď. Druhá: Vánoční honička, či pohodička?

Je zajímavé, že články, které vzbudily největší ohlasy a diskuzi, se neshodují s nejvíce zhlédnutými. Většinou jsou to i články, které patří k mým nejmilejším. Jsou to: Moje vernisáž: Naše zlatíčka, milujeme je!; Další výlet, tentokrát na chorvatský Hvar; Jarní fotopříběh: Jaro je nový život a mládí!; Můj největší zážitek: Táta bohém; Moje energie: Není energie jako energie!

Přesto za nejúspěšnější a pravděpodobně i do budoucnosti za nejčtenější považuji článek vydaný před měsícem, 19.9.2015 s názvem Kuk do OSN. Již nyní má přes tisíc zhlédnutí.

A nyní ještě něco málo o času, který jsem strávila přípravou článků. Na jeden článek počítám průměrně tak tři hodiny. První nahození na PC, rešerše, korekce, stahování fotografií a umístění na portál. Nejvíce času zaberou ty fotografie. Takže 60 článků x 3 hod = 180 hodin. Pokud budu počítat šesti hodinovou pracovní dobu, tak 180 : 6 = 30 dní. Články mi zabraly během roku celý měsíc práce, včetně sobot a nedělí, při šesti hodinové pracovní době. Že bych se nad sebou měla zamyslet? Je to ztráta času, nebo není? Toť otázka...

25 tisíc přečtení x 5 min přečtení jednoho článku = 125 tisíc minut = 125 000 minut : 60 = 2083 hodin : 6 hod = cca 350 pracovních dní po 6 hod. To znamená, že jeden člověk by četl kontinuálně celý jeden rok v šesti hodinové pracovní době tolik textu, kolik odpovídá 25 tisícům přečtení. Tak to tedy tomu člověku, říkejme mu, íčkový šílenec, opravdu nepřeji!

Nikdy mne nenapadlo, že bych někdy zapisovala, natož publikovala svoje příběhy a fotografie. Díky i60 jsem to zkusila a děkuji jak redakci, tak i všem čtenářům za tuto možnost. Doufám, že jsem vás touto statistikou neotrávila a že je pro někoho snad i zajímavá. Uděláte si také pro zajímavost svoji statistiku? Jsem technický typ, tudíž snad tuto pohnutku u mne pochopíte. Jdu si vsadit Sportku, spočítala jsem si, že bych podle statistiky měla konečně vyhrát.

Děkuji za váš čas, děkuji za vaše komentáře. Moc si toho vážím.

 

Poznámka redakce: Vážení čtenáři, už brzy pro vás chystáme možnost, abyste si své články mohli (nejen statisticky) sami uspořádat a vyhodnovovat. Vyčkejte na upgrade magazínu i60, který se nezadržitelně blíží.

Hodnocení:
(1 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vanda Blaškovič
Dobrý den, ty roky nějak letí...statistika mi opravdu nevadí, pro mne je zajímavá. A pro vás?....:)
Jana Mesarčová
Ty jedeš, holka :-D
Vanda Blaškovič
Ahoj, Eleno. Ano, Václava jsem já...:)) Pokud se mrkneš na Můj největší zážitek: Táta bohém, tak pochopíš, proč jsem tak křtěná...:)) Jinak jsem si přečetla Tvůj článek Broňa. Dík za doporučení. Ale já přeci jen raději čtu trochu veselejší příběhy, ne tak smutné. Však víš. Ale jinak hezky napsaný.
Alena Várošová
Vando,zdravím z divočiny.Ne jenom číst Tvé zajímavé články a poučné reportáže,ale i někdy zrovna v tomto případě je mnohem zajímavější si přečíst příspěvky lidí a jejich názory,které jsou k dnešní statistice o kilometr delšíí jak píše článek p.Nekvasil.Z toho je patrno,že o Tvé články a Tvou osobu je zájem a jsi na tomto portále populární. A jestli jsi levandulová,pomněnková, či pampelišková jsi svá. Já taky nejsem na výpočty,ani na statistiku,ale kdo si ji chce udělat,prosím ať sii ji dělá.Pro mne je to ztráta času.
Marie Magdalena Klosová
Václavko,jsi zábavná po všech stránkách.A neomylně vzbudíš rozporuplné diskuze.Jsi jako živá voda.je dobře,že tady jsi,u moře by ses nudila :) !!! Já si sice takovou statistiku nedělám,ale čísla u mých příspěvků mě příjemně překvapují.Nejvíce se raduji z komentářů přátelsky smýšlejících lidí.Měj se hezky.mm
Vanda Blaškovič
Mileno, tobě je tam nejlíp....:))) že já blbec nezůstala u moříčka.....pomóóc !...:))
Vladka Steinová
Pane Cakle, není to snad jedno, kdo, kdy a jak? Jsou zde i tací, co se zprvu registrovali např.jen za účelem soutěží a křížovek. Z druhé strany měli zájem kvalitní abonenti, ale cosi je odradilo. Myslím, není nutné toto řešit dále. A já už opravdu nemám sílu dále něco komentovat. Člověk je stejně většinou okamžitě umlčen.Přeji pěkný večer, Vla.
Miroslav Štorch
Paní Dr.Novakova mám na vás filozofickou a lingvistickou otázku, když jste studovala francouzštinu, ale raději na Ringu, protože se to týká vašeho diskuzního příspěvku a ne článku. :-) Přeji slunce v duši.
Vanda Blaškovič
Krásné odpoledne, přátelé! Přidávám statistiku zhlédnutí od včerejšího odpoledne: 573 nebo 753?. Ano, některá zhlédnutí budou i moje, přiznávám se...:)) Jinak prosím o pozornější čtení, aby se v komentářích neopakovalo to, co je již napsáno v článku. I já to dobře vím, že články, které považuji za nejzdařilejší a které vzbudily nejvíce ohlasů, neměly nejvíce zhlédnutí. Ano, ano, je to tak.....statistika je neúprosná, a což až teprve napíši plánovanou prognózu...to bude teprve šrumec!...:)) držme si, prosím, klobouky a bavme se, koho moje statistika nesejří, ale rozesmává...:))Děkuji! K tomu byla určena.... lidičky, kde to někteří žijete??...:) a jak? Jako kakabusové? ..:) Zdravím do divočiny. S láskou vaše levandulová....:)
Radovan Cakl
Paní Novaková, vysledováno nemám nic. Jen mě zarazilo vyjádření "že vás už dlouho známe", když jsem jméno pana Otáhala na íčku nezaregistroval. Proto jsem si otevřel jeho profil a zjistil z těch několika málo záznamů datum prvního komentáře u článku. Když jsem se vrátil ke článku a vy jste se vyjádřila o něm jako o nově příchozím, tak jsem jen upřesnil informace. Není to směrováno proti Vaší osobě. Ostatní vyjádření pana Štorcha už řadu měsíců nekomentuji.
Hana Rypáčková
Myslím si, že kdo chce k článku napsat komentář, ať jej napíše, nikdo přece nemusí.Ale pak odpadne napadání se mezi komentátory. Vanda má díky tomu alespoň nejdelší příspěvek do statistiky, ale vypadá to nemírumilovně. Třeba se mýlím a nebylo by tu takové vzrůšo.
Jiří Libánský
V článku uvedené skutečnosti, vycházející především z počtu navštívení stránky s článkem, nemají vůbec nic společného s kvalitou či zajímavostí textu. Já to dobře vím a nenapadlo by mne ani to prezentovat. Nicméně návštěvnost stránek svých vlastních článků také sleduji a vysoká čísla mne potěší.
Jitka Chodorová
Musím jen napsat, i když si statistiky nedělám, každý milý komentář člověka potěší. Vanda si to pojala po svém,a chtěla nás tím pobavit, tak nechápu, proč se tady objevilo tolik negativních emocí, zvláště od pánů. Jedno však musíme Vandě přiznat, opravdu dovede rozvířit stojaté vody ,a to tu taky jde.
Vladka Steinová
Pan Cakle, máte to dobře vysledované, to zase není tak dlouho, že je zde někdo 6,7 měsíců, já to nesleduji, ale ono zde jde o něco úplně jiného.
Radovan Cakl
Paní Novaková, dovolte, abych Vás opravil. Pan Otáhal není nově příchozí, komentáře k článkům dává od letošního března. Je škoda, že se nám aspoň na profilu trochu nepředstavil tím , co ho zajímá, případně nějakým článkem. Tady ho nikdo neukousne, někteří i poradí a poznal by, že někdy chyby nejsou jen vinou pisatele. Ale třeba se osmělí, vyplní si profil a přidá se do íčkové rodiny, kdo ví?
Vladka Steinová
Vážený p.Štorchu, k Vašemu dnešnímu duálnímu příspěvku--proč degradujete článek Vandy a nazýváte ho švandou? Zase nemáte co jiné, než urážet? Vanda,jako všichni ostaní co něco publikujeme, musela nad článkem strávit nějakou dobu a jistě ne proto, abyste Vy ji opět napadal a urážel. Vanda je jedna z nejlepších na tomto portálu. Vy naopak jste spolehlivě svými výpady odradil již několik abonentů, kteří se na portál chtěli přihlásit a pro I60 "pracovat" a být užiteční. Děkuji za pochopení. Vladka
Vladka Steinová
Pan Štorchu, prosím, proč urážíte nově příchozí uživatele portálu? Jaký k tomu máte důvod?
Elena Valeriánová
Pane Štorchu, paní Václava = paní Vanda? To víte, jsem tu relativně krátce.
Miroslav Štorch
To mne těší pane Otáhale, že vás už dávno známe, i když jste nenapsal jediný článek a ani zatím za tak dlouhou dobu nevyplnil profil. Třeba to časem zvládnete a pochopíte, že na i60-ce jsou šotkové, kteří zdvojují a někteří i zvícenásobují příspěvky v diskuzi. Ale to chce čas a klid :-)
Radek Otáhal
Švanda je pane Štorch že jste k rozvířrní přispěl dokonce dvakrát. Paní Vanda má za sebou pěknou cestu lemovanou čtenáři.
Elena Valeriánová
Protože jsem tak trochu původce polemiky pod tímto článkem, chtěla bych ještě napsat toto: statistika má a měla vždy význam pro člověka (úředníka), co ji zadával, byl autorem,0. Jen si vzpomeňte, kolik jsme museli vyplňovat nesmyslných výkazů, grafů, kolonek. A stejně jsme si vždy mysleli, že je to k ... na nic. A určitě spousta takových statistických hlášení končilo někde v šuplíku a nebo v lepším případě v šanonu. Já osobně mám velmi ráda komentáře, které mi čtenáři zanechají u článku. A dělám to taky tak, pokud mě článek zaujme, nechám tam svůj komentář. A velmi ráda si počkám, Vando, na nějaký Tvůj článek o Hvaru - něco cestovatelského. Pokud se nic zlého nestane, chtěli bychom dovolenou v příštím roce strávit právě tam.
Miroslav Štorch
Statistiky o otevření článků se tady už jednou dost dlouho u paní Václavy probíraly. Lidé, kteří mají na i60-ce otevření článků více než 5000 necítí potřebu to zveřejňovat. Kvantita přece není totéž co kvalita. :-) Psychologicky a statisticky je zajímavé, kolik fotografií vlastní osoby prezentují autoři u svých článků, protože většinou sami sebe nefotografují samospouští - nebo selfie. Dokonce i na soutěžních fotografiích do kalendáře - je řada autorů na snímku ročních období. Asi chtějí být v kalendáři doma u čtenářů i60. Ale článek paní Václavy je jako švanda dobrý. Jak mnozí píší - rozvíří to klidné vody....
Miroslav Štorch
Statistiky o otevření článků se tady už jednou dost dlouho u paní Václavy probíraly. Lidé, kteří mají na i60-ce otevření článků více než 5000 necítí potřebu to zveřejňovat. Kvantita přece není totéž co kvalita. :-) Psychologicky a statisticky je zajímavé, kolik fotografií vlastní osoby prezentují autoři u svých článků, protože většinou sami sebe nefotografují samospouští - nebo selfie. Dokonce i na soutěžních fotografiích do kalendáře - je řada autorů na snímku ročních období. Asi chtějí být v kalendáři doma u čtenářů i60. Ale článek paní Václavy je jako švanda dobrý. Jak mnozí píší - rozvíří to klidné vody....
Jiřina Votavová
Tak proč se tím třetím stupněm lži - statistikou (citát od Vandy) zdržovat? Znám lepší zábavu. Citát měl být umístěn hned pod článkem. Jinak jsem ráda, že když čtenáři čtou, tak nad textem i přemýšlí a nebojí se napsat svůj, třeba i opačný, názor. ☼ Paní Hano Č., výpočet důchodu není statistika.
Hana Čadová
opravdu statistika věda je...hlavně když na Statistickém úřadě pracujete! Já a statistika...nechala jsem si před nástupem do důchodu vypočítat kolik budu pobírat a představte si, že to na korunu klaplo!
Květoslava HOUDKOVÁ
Jako házení kamínků do rybníka rozčeří hladinu a je to zábava, tak i "statistika" rozčeřila hladinu "í"čka a snad je další zábavou?
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Vando, jak sleduji polemiku o statistice musím se opravdu usmívat.Nikdo jako ty neumí rozvířit diskuzi na íčku.A to je tvůj největší přínos, rozvířit stojaté vody, vygradovat emoce. Mně se tvoje články proto tolik líbí. Přeji ti mnoho další inspirace. Fakt to nemá chybu. Přiznám se, že je mi jedno kolik lidí si přečetlo můj článek.
Soňa Prachfeldová
Umíš rozvířit polemiku Vando, jen co je pravda ! Když i60 začínal v roce 2012 , ke článkům byla malá odezva. Obrat nastal, až když se lidé více spřátelili, občas znepřátelili a diskuze se plodně či neplodně vyvíjí. Statistika je děs, už zase s nechutí budu muset za kluby dělat čárky kolik aktivit kluby učinily, aby Ústřední rada svazu důchodců měla přehled. Naštěstí naše ústředí i60 toto nevyžaduje, díky jim za to ! :)
Vanda Blaškovič
Přátelé, následujícím citátem bych přispěla do diskuze. Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika. Benjamin Disraeli Tak a je to... A žijme v klidu! Ahoj!...:))
Libor Farský
Přátelé, myslím, že podobná statistika bude mít význam až portál přejde na systém s uváděním autora hned u nadpisu. Soudím podle sebe. U řady z vás, jejichž příspěvky čtu nejraději, to poznám i ze samotného názvu, ale daleko převažují články, u kterých si je otevřu a před čtením se napřed sjedu dolů podívat na autora.
Helenka Červenka
Mohla bych kliknout na svůj profil a začít studovat, co kdy kdo otevřel a kolik je u toho komentářů. Neudělám to. Nejsem zde na webu tak plodná autorka, jak bych mohla, přestože snad napsat článek i veršovačku umím - ale raději se věnuji i jinému ťukáním do PC, konkrétně se věnuji svému rozepsanému románu či dělám webové stránky bohumínskému spolku pro onkologické pacienty. A samozřejmě se vyžívám i mimo PC - jsem aktivní v kulturním dění ve spolku Maryška, v politickém hnutí, v našem seniorklubu, ráda cestuji, občas se pokochám vnoučátky a ke všemu ještě chodím na malou brigádičku, abych si mohla dovolit trošku víc, než mě limituje státní peníz. Takže po tvém vzoru si žádnou statistiku dělat nebudu a myslím, že mi to chybět nebude. Ale když v tom vidíš smysl života ty, tak počítej dál, kalkulačce zdar!
Radovan Cakl
Vando, když už jsi těmi výpočty tak zaujatá a ptáš se, tak ještě v pyžamu odpovídám. Nepotřebuji nic okecávat. Nedalo mi to a prošel jsem detailně data zveřejnění prvního mého a Tvého článku. Takže upřesňuji: Tvůj 1. článek 2.10.2014, můj 24.9.2014. tedy jen o 8 dní před Tebou. Takže ani Ty nepočítáš k dnešnímu dni roční bilanci, ale za cca 13 měsíců, já jen o týden déle. Počítat mne určitě učit nemusíš. A pokud si připočteš svoje dnešní otvírání článku a mé 4 otevření, určitě budeš ještě lepší ;-))) Ale jak už jsem napsal, nesmyslné výpočty nejsou mé hobby. Tak dobrou noc.
Jana Šenbergerová
Předesílám, že statistiky nemiluji a počítám nerada. Přesto jsem si dávno před Vandou i Květkou takovou podobnou udělala. Ta čísla za texty mě totiž překvapila. Měla jsem radost z toho, že mnohem víc lidí klikne na článek, než kolik jich napíše komentář. Nejméně kliknutí měly texty, za které bych se sama pochválila. Chápu Vandino zaujetí pro věc, ale také to, že to pro ni není tak důležité jako pro oponenty. Chtěla nás pobavit. Pokud to někdo bere jinak, je to čistě jen a jen jeho věc. Proč se tím trápit? Hezky sis, Vando, pohrála. :-)
Vanda Blaškovič
Radku, ale to neokecáš, že neděláš roční bilanci ale bilanci za rok a čtvrt? Nebo se mýlím? Základ statistiky je totiž stejné časové období a ty si 3 měsíce připočítáváš...tak Ti jestli dovolíš poradím. 40879 : 15 = 2725 x 12 = 32703 otevření za rok. A ostatní už asi umíš spočítat.
Radovan Cakl
Vando, neodečetl, protože nesmyslnými výpočty nemíním ztrácet čas. To bylo jen pro tu zábavu, jak ses zmínila. Na chatu už jsem dal dobrou noc, tak i tady se loučím.
Vanda Blaškovič
Ano, zde odpovídám, ale to dělá každý u svých článků. Jen bych chtěla ještě upozornit, že jsem dělala roční bilanci od 1. článku za rok. Pokud někdo napsal první článek v např. na začátku července a chce dělat také roční bilanci - bylo by třeba od celkových čísel odečíst 1/4 . Ale to by již bylo asi moc velké puntíčkaření. Přátelé, já jsem ten článek napsala pro zajímavost, tak ho neberte tak vážně. Radku, odečetl jsi svoje otevírání?...:)) Však my na to společně přijdeme, jak tu statistiku nejlépe spočítat..:)
Radovan Cakl
Vando, opět nemáš pravdu. Počítám to úplně stejně jaky Ty v článku. Počítáš průměr shlédnutí z 50 000, já ze 40 879, Ty dělíš 60ti články, já 45ti. Takže naše výpočty vycházejí ze stejných základů, tj. celkového počtu článků a celkového počtu shlédnutí. Teoretický počet PŘEČTENÍ 25 000 sice zmiňuješ, ale ve výpočtu ho nepoužíváš. Takže to neokecáš ;-)
Elena Valeriánová
Vando, víš, že například u tohoto článků máš do této chvíle už sedm svých vlastních komentářů? Ale jak vidíš jsi inspirativní. Tak ať žije statistika!
Vanda Blaškovič
Tak Ti to přeci jenom nedalo, Radku! No, vidíš ! Počítals! Bravo!! Ale udělal jsi tam malinkou nepřesnost. Zapomněl jsi otevření 40 879 : 2 = 20440 určení přečtení. Ale to je drobnost. Ale fakt to nic neříká, máš naprostou pravdu...:)) a zatanči si, je to zdravé a uklidňuje to....))...statistika je nevypočitatelná, dokonce statisticky i někdy někomu vadí...:)) a taková je to suchá věda..:)) dobrou!
Radovan Cakl
Elen má určitě pravdu, tato čísla nemají vůbec žádnou vypovídací hodnotu. Ale když jde jen, jak píšeš, „o zábavný přehled naší zábavy“, tak jsem si udělal zkrácený přehled svých článků. První článek jsem publikoval někdy v srpnu 2014. Za tu dobu mám 45 článků se 40 879 zhlédnutí, tj. průměr přes 908 na článek. Nejmenší počet zhlédnutí je 288 a nejvyšší 8042 zhlédnutí. Ale tančit kvůli tomu kolem táboráku nebudu, všechna čísla jsou v těchto případech jen nic neříkající shluky číslic..
Vanda Blaškovič
Redakce i60: Vážená paní Šorejsová, po odblokování profilu jsme vás žádali, abyste se zdržela komentářů. Prosíme, dodržujte tuto dohodu.
Vanda Blaškovič
.. vždyť si my dvě rozumíme..je to dobrá připomínka. Ale je zase fakt, že toto není dizertační práce, ale základní tak trochu zábavný přehled o "naší, nebo mojí zábavě"...:)
Hana Šorejsová
Jonas Ridderstrale: „Je lepší být někým pro někoho než nikým pro všechny.“ To tu již někdo už napsal, myslím, že muž. Eleno, opravdu tleskám, že jsi našla odvahu toto napsat, tato statistika opravdu není k ničemu, protože když někdo otvírá několikrát článek za den i třeba 100x ? Tak je jasno. Stačí pak podělit. Též by mne nenapadlo počítat.
Elena Valeriánová
Ne Vando, to byl jen můj názor na statistiku a na to, že já bych tu trpělivost neměla. Ale každý jsme jiný a tak to má být.
Vanda Blaškovič
Eleno, každý jsme jinačí. Tak ať Ti jde i nadále psaní a fotografování. Pro mne pár čísel sečíst není problém. A i kdybych odečetla třeba 1000 mých otevření, tak to moc přečtení v celkovém počtu 25 tisíc nezmění...ale dávám Ti za pravdu, opravuji 24 500 přečtení.
Elena Valeriánová
Vando, já to nadšení pro statistiku s Tebou nesdílím. Statistiku jsem neměla ráda ani ve škole. Kdybych se zaměřila na sledovanost svých článků, protože mám ráda přesnost, musela bych odečíst svá rozkliknutí. A jistě mi dáš za pravdu, že každý z nás je zvědavý, co je v komentářích, takže si články zpětně otvíráme. To bych si musela od začátku dělat u článku čárky. Takže je to to známe "Statistika je jen přesný přehled nepřesných čísel", jak už bylo níže psáno. Ale obdivuji Tě za to, že se Ti chtělo vše počítat a napsat do článku souhrnný soupis Tvých článků i básniček. Jo a odpověď na Tvoji otázku, dělat si svou statistiku nebudu, byla by to pro mne ztáta času. Ale určitě jsi jiné inspirovala. Já nemám tu potřebu.
Alena Várošová
Vando,ty jsi člověk,který se zabývá vším.A na co šáhneš,tak se Tii podaří.Ráda si Tvé články vždy s potěšením přečtu a vždy v nich najdu něco potěšujícího,.zábavného a hlavně poučného.Píšeš se šarmem a elegancí,statistika na 1****.Jsi skvělá a Ty to víš.
Vanda Blaškovič
Kdysi dávno jsem ze statistiky dělala zkoušku na vysoké škole. Prolezla jsem...:)) Paní Jiřino, předpokládám, že lidé většinou přijdou na portál, aby četli. Snad jste si všimla, že operuji s přečtenými články, což je 50% z otevřených. Jak jsem napsala, tvrdé kritérium, ale myslím, že korektní i pro statistický úřad....:)) Přeji hezký večer.
Vanda Blaškovič
Vladko, ze srdce Ti děkuji, ale.....Řekl bych, lásko, mne ubývá sil....
Vanda Blaškovič
Jarmilo, děkuji! Také se mi líbí Tvoje články a ten výlet do NYC Ti závidím. Evko, nejvíce jsi mne rozesmála s Ferrarrry...:) Aleno, jsem zvědavá. Pospěš si. Květo, Ty jsi byla první vlaštovka!
Vladka Steinová
Dobrý večer, Vando, v jedné filmové písničce se zpívá: "Statistika věda je, má však CENNÉ údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí". Je velmi dobře, že jsi pozornost zaměřila i tímto směrem a statistiku vyčíslila.Tvoje roční působení na tomto portálu je velmi kvalitní. Díky Tobě jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí, jak z Croatia (Chorvatska) z ostrova Hvaru, z USA, tak i z naší krásné Prahy.Díky za to !!!! V životě, možná ani při psaní, snad nejde tolik o kvantitu, jako o kvalitu. Toho bodu, upoutat kvalitou čtenáře je třeba dosáhnout. A to se Ti podařilo ! Přeji Ti z celého srdce další úspěchy, mnoho vydaných poutavých článků a hodně vděčných a milých čtenářů na tomto skvělém portálu!
Alena Tollarová
Vando, já tedy technický typ nejsem ani omylem, ale dobře, tu statistiku si teda asi udělám taky.
Květoslava HOUDKOVÁ
Milá Vando - osobně jsme setkaly v Letňanech a jsem ráda, že i Ty se zabýváš statistikou působení na "í"čku. Moje "statistika" se týká pouze článků - fotit nemám čím a ani bych neuměla vkládat. Ke článkům mi vhodnými obrázky vypomůže redakce - díky. Počet přečtení/klikání zaznamenám zase až po skončení letoš.roku. Ale taky by mne moc potěšila možnost stornovat ty články, které dávno už ztratily aktivnost = tzv. jim "propadl úmrtní list".
Jiřina Votavová
Kdysi dávno jsem ze statistiky maturovala. Říká se, že: "Statistika je jen přesný přehled nepřesných čísel". POČET otevření příspěvků nám nic neřekne, ale určitě každého POTĚŠÍ. Záleží také, zda se článek objeví na TITULNÍ stránce nebo jen v KOLOTOČI, kolik lidí je o vydání článku INFORMOVÁNO a kolik jich NÁHODOU zrovna přijde k počítači, jaké TÉMA se řeší a kdo je AUTOR, jak jsou ZVĚDAVÍ nejen NÁVŠTĚVNÍCI stránek, ale i sám AUTOR na DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY. Když zmizí článek z kolotoče, tak zase záleží na tom, která RUBRIKA je nejsledovanější. Zatím jsem to za můj také první rok na stránkách neprokoukla, ale největší sledovanost má u mě článek o Kapverdách a ostatní zahraniční cestování, a nejméně v poměru k době zveřejnění Orlické hory. Pod logem "i60" je na modré liště 8 rubrik a dohromady obsahují ještě 68 podrubrik, články se dají vkládat do 15 rubrik. Stačí jen přiložit kurzor nebo klikat a prohlížet i zpětně. Zrovna žasnu nad vysokou sledovaností mého posledního příspěvku z 18.10. - 619x ?! Tak, babo, raď! Snad si i nadále každý najde a přečte to své.
Eva Mužíková
Vando, mne u Tebe nepřekvapí snad už nic, kde Ty na ty nápady chodíš? Ale tím nechci říci, že mne článek nezaujal - naopak, přečetla jsem si jej pozorně celý. Přeji hodně tvůrčích myšlenek k dosažení 100 000 zhlédnutí.
Jarmila Komberec Jakubcová
Milá Vando, mám moc ráda tvoje články, jsou vtipné, věcné a zajímavé. Je dobře, že na portálu jsou uváděny zajímavosti, které jinde se nepublikují.V současné době je "íčko" největší portál pro seniory a právě lidé jako ty ho zajímavým dělají.Přeji ti aby jsi i nadále byla tak pilná v psaní.Občas se sice najde škarohlíd, který tě zkritizuje, ale tím s nenechej odradit.Nás co ti fandíme je určitě víc,