Kalendář pro rok 2016!
Kdo budou jeho autoři?

Kalendář pro rok 2016!
Kdo budou jeho autoři?

2. 11. 2015

Tak teď už si konečně nebudeme muset stěžovat, že ten čas strašně letí. Naopak, teď se budeme moci těšit na první den nového roku, kdy si na zeď pověsíme kalendář s čísly 2016. Bude to kalendář, který společně vytvoří čtenáři magazínu i60!

Ano, povedlo se. Snímky, které jste poslali do naší poslední letošní fotosoutěže jsou tak krásné, že by z nich klidně mohly vzniknout kalendáře tři. Tentokrát není vítězů ani poražených či přesněji, vítězem bude určitě ten, kdo si kalendář objedná, protože po celý rok se bude na co dívat.

Chystaný nástěnný kalendář na rok 2016 o rozměru A3 bude sestaven z celkem 36 fotografií, na každý měsíc, respektive na každé stránce budou vždy tři snímky. Redakce prozatím vybrala 47 fotografií, a to společně s fotografem Jiřím Štikou. Právě on bude mít poslední slovo při výběru 36 snímků. Jiří Štika totiž bude i výrobcem kalendáře magazínu i60.

Rozhodující pro výběr fotografií tedy bude především technická kvalita snímků, a tak je velmi pravděpodobné, že autory fotografií požádáme o zaslání vybraných snímků v co nejvyšším rozlišení mailem. V případě, že ani z těch 47 snímků (na něž se můžete už teď podívat, ale pozor, jejich pořadí není rozhodující) nebude možné vybrat 36 fotografií v tiskové kvalitě, bude kalendář doplněn o další snímky poslané do soutěže.

Nejpozději do 14 dnů čtenáře seznámíme s finálním výběrem fotografií, podobou kalendáře i jeho cenou tak, aby si každý mohl kalendáře objednat a aby dorazily poštou ještě do Vánoc. Autoři vybraných snímků obdrží od redakce jeden kalendář zdarma jako cenu za vítězství v této speciální fotosoutěži.

Vítězem tipovačky se stal Vítězslav Dominik

A dobojováno je také v naší tenisové tipovačce. Vítězem se stal pan Vítězslav Dominik, který nejlépe po celou dobu Turnaje mistryň odhadoval výsledky jednotlivých zápasů. Pan Dominik obdrží od reakce knihu "Děláme si to doma sami". Gratulujeme!

i60 Senior Fashion a zralé modelky

Na druhou stranu nekončí módní přehlídky našich zralých modelek z projektu i60 Senior Fashion. Po posledních úspěšných akcích ve Zlíně a v Praze - Letňanech, se mohou příznivci módy těšit na akci 12. listopadu v Praze – Na Marjánce, poté 14. listopadu v Karlových Varech a 17. listopadu v Plzni. Odpusťte nám to, ale musíme se stále chlubit: stihneme letos neuvěřitelných devět módních přehlídek!

Naše soutěže a jejich vítězové

Jak už dobře víte, stále soutěžíme o tři knižní kuchařky prvního vydání Vaříme s Vendy! Kniha, která propaguje vaření z dostupných surovin má přes 250 stran a obsahuje přes 430 receptů. Zúčastnit se můžete v prodlouženém termínu do poloviny listopadu na tomto místě.

Milovníci anglického humoru mohou také získat tři cédéčka Moje anglická babička od společnosti Radioservis. Audioknihu české autorky Hany Parkánové-Whitton žijící ve Velké Británii čte oblíbená herečka Taťjana Medvecká. Soutěžit můžete zde.

Pokračuje samozřejmě i Foto dne a vědomostní kvíz. V něm měla tento týden štěstí paní Jarka Tichá, která tímto získává filmové DVD. Blahopřejeme! 

Milé čtenářky, milí čtenáři, už brzy vás "otrávíme" novou verzí našeho portálu i60.cz, které moderně říkáme upgrade. Vše bude trochu jinak, ale my doufáme, že naše novinky technicky zvládnete a uvítáte. Ano, konzervativní Angličané, říkají, že je nesmysl měnit to, co funguje, jenže my chceme být prostě moderní. A pevně věříme, že moderní senioři jste i vy, přátelé, protože:

Tahle země není jenom pro mladý!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji všem autorům fotografií za krásné podívání, těším se na kalendář a blahopřeji výhercům soutěží.
Miroslav Štorch
Zajímavých a kvalitních snímků se sešlo ve výběru hodně a bude zajímavé, jak se je podaří seřadit do hezkého kalendáře. Ale už jen průběžné zveřejňování krásných záběrů na našem portálu potěšilo mnoho čtenářů.
Lidmila Nejedlá
Jůůůůůůů, já se tak těším! I když jsem se nezúčastnila s fotografiemi, považuji ho za náš projekt.
Alena Várošová
Už jsem tady psala,že jsou všechny fotografie krásné,některé víc ,některé méně.Chtěla bych vyzvednizut až do nebes překrásný Podzim,který hraje všemi barvami pana Kutílka a naopak mi nic neříká jeho Zima auta pod sněhovou pokrývkou.Chápu,že tím myslel kalamitu,ale to je můj názor.
Ladislav Vesecký
Chtěl bych všem touto cestou poděkovat za "palcování" na mé fota, i když to nemělo vliv na hodnocení. Velmi mně potěšil vstup do finále.
Helenka Červenka
Jejda, poslali mne ke dvanácti měsíčkům pro jahody, já je ani nedonesla, jen vyfotila...a jsou ve finále s možností být v našem kalendáři, to potěší :)
Naděžda Špásová
Blahopřeji vítězům a nezávidím redakci při výběru fotek. Bylo jich hodně a byly opravdu vydařené.
Zuzana Pivcová
Na kalendář, který si ráda koupím, se moc těším, protože i u kalendářů dávám často přednost originálům. Sestavuji a dávám vyrobit známým i sobě kalendáře z vlastních fotek koček, motorek i třeba motorkářů. Vím, že nejsou nijak umělecké, ale vždycky potěší. :-)
Alena Várošová
Tak to je Jani trefa.Gratuluji také všem vítězům.A na kalendář se taky těším.Fotky všech jsou úžasné.Máme tu mnoho skvělých fotografů a fotografek,které umějí zachytit i krůpěj na listu, housenku v květu,či včelku v letu.Báječné.
Jana Šenbergerová
Ali, kolem 270.
Hana Rypáčková
Též gratuluji nedělním výhercům a věřím kalendáři, že bude vydařený. A rok 2016 taky.
Soňa Prachfeldová
Gratuluji vítězům, poděkování všem fotografkám a fotografům za jejich krásné fotky, bylo se na co dívat !
Alena Tollarová
Blahopřeji paní Tiché i panu Dominikovi a stejně tak všem, jejich fota se dostala do užšího výběru pro kalendář. Bez ohledu na to, které fotky tam nakonec budou, se na něj už těším. Také mě samozřejmě těší, že se moje fotky neztratily. Počítal jste někdo, kolik fotek v soutěži bylo?
Libuše Křapová
Blahopřeji vítězům, těším se, jaký bude kalendář :-)) Mně se ty fotky líbí všechny, sama bych z nich nevybrala
Anna Potůčková
Blahopřeji všem výhercům v soutěži i těm , jejichž fotky budou v kalendáři. Těm co tam nebudou mít svoji fotku, mezi něž patřím také mají o důvod víc, proč mít stále foták u sebe. V přírodě je stále co fotit, tak hurá na celoroční lov hezkých snímků !
Eva Mužíková
I já blahopřeji paní Tiché a panu Dominikovi k výhře. Tipovačku nezvládám, vědomostní kvíz jsem před časem opustila pro nedostatek času. Ale už se zase navrátím, bavilo mne hledat odpovědi, byl to i tak trochu adrenalin.... Když jsem uviděla mezi vybranými fotečkami Bertíka v letní louce, docela jsem byla na měkko. Děkuji, to jsem OPRAVDU nečekala. Vím, že to neznamená, že se do kalendáře dostane, ale zařazení mezi těch 47 je to pro mne velké povzbuzení a velká radost.
Tomáš Horáček
V pohodě, výtěz jako vítěz.
Eva Balúchová
Moc se omlouvám.Zděsila jsem se co jsem napsala,to je tak když mě tady všichni mluví. Gratuluji vítězům!
Eva Balúchová
Gratuluji výtězům a budu se těšit na kalendář.
Tomáš Horáček
Nám teda dáváte. Jsem zvědav, jestli ty změny vůbec dám. Ale nejsme žádní prďolové, že? Díky redakci za vše, co pro naši generaci dělá. Jste nejlepší, inteligentní a demokratičtí. Toho si považuji nade vše a díky za to!
Jana Šenbergerová
Blahopřeji vítězům: paní Jarce Tiché a panu Vítězslavu Dominikovi a děkuji všem, kteří poslali do fotosoutěže své krásné fotografie, ať už byly nebo nebyly vybrány pro kalendář i60ky. Už se těším, až bude viset v naší jídelně, kde ho budeme mít pěkně na očích. :-)