Andílci z papírových ruliček

Andílci z papírových ruliček

4. 12. 2015

Letos jsem si pro potěšení vyrobila antílky z papírových ruliček. Postup motání ruliček a výroba andílků je stejný jako postup výroby stromečků - viz zde: loňské stromečky s tím rozdílem, že omotáváme kužel jen do potřebné délky, podle toho, jak chceme mít andílka dlouhého.

Pak si jen ze 3 ruliček upleteme "copánek" a vše nabarvíme na bílo. Po zaschnutí barvy tavnou pistolí na vršek umotaného kuželu přilepíme hlavičku, která se dá koupit v papírnictví. Na hlavičku tavnou pistolí nalepíme vlásky, používám koupené "andělské vlasy" nebo jednoduše ustřihnu kousek řetězu, který se používá na zdobení vánočního stromku.

Pak nalepím "ruce" upletené jako copánek a bozdobím korálky. Do ruk andílka nalepím zvoneček nebo srdíčko, popřípadě kytku, viz foto. Nakonec jen nalepím křídla z peří a andílek je hotový.

Přeji všem krásný předvánoční čas a návod třeba využijete na hezký dárek pro své blízké.

Hodnocení:
(4.5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vanda Blaškovič
Krásnííííííí...:)
Hana Rypáčková
Krásné, Růženko. Jsi jednička...
Zuzana Pivcová
Jsem ráda, že se tu zase objevila Růženka se svou lidovou, a přitom velmi uměleckou tvorbou!!
Alena Tollarová
Už jsem si říkala, že tu dlouho nebyla Růženka. A ona zatím vyráběla andílky. Jsou krásní a milí. To bych nesvedla.
Dagmar Bartušková
Andilci jsou kouzelní!
Jarmila Komberec Jakubcová
Jeden andílek hezčí než druhý - přeji krásné Vánoce a 5hvězdiček
Vladka Steinová
Jedním slovem, nádherné !! Jste velmi šiková !!!
Dana Kolářová
Růži, krásné podívání na andílky, které tvoje šikovné ruce vyrobily.
Alena Vávrová
Milá Růženko, jsem ráda, že ses mezi nás vrátila a hned takovým milým způsobem. Máš krásného koníčka, šikovné ruce a cit pro zdobení a k tomu umíš obdarovávat. Andílci jsou roztomilí a já Ti děkuji za toho svého, co mi letos zdobí vánoční okno :-) .
Jana Šenbergerová
Růženko, ti vaši andílci jsou vskutku líbezní.
Alena Várošová
Paní Růženko máte zlaté ruce,tak tohle bych nesvedla ani náhodou.To se řekne copánek,vlasy z řetězů.........Nádherní andílci Vám zdobí byt, paráda.