Vánoční

Vánoční

23. 12. 2015

Loni jsem sice vyhrožovala, že příště už ne, ale zase jsem podlehla a opět pekla a pekla a pekla. Letos ale s menší radostí než v minulých letech a rozhodnutí tuhle skoro dobročinnost dozrálo definitivně. Samozřejmě, že pro okruh nejbližším budu péct dál, ale 45 kg už nikdy. Mnou rozmazlení a rozmlsaní si budou muset poradit jinak.

Přeji všem klidné a pohodové Vánoce a úspěšný vstup do nového roku. Takže Štědrý večer bez žlučníkového záchvatu a Nový rok bez bolení hlavy :-)

Hodnocení:
(4.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Krásné cukroví. Také jsem napekla jak pro regiment a zbylo nám sotva na stůl. Krásné vánoce všem.
Jana Šenbergerová
Krásné cukroví a moudré rozhodnutí. :-)
Alena Vávrová
Nikdy mne nenapadlo, co jsem upekla zvážit, ale taková umělkyně vážně nejsem. Letos jsem upekla více, abych mohla dát do rodiny, ale byla bych raději, kdybych nemusela ;-).
Hana Šorejsová
Jano, máte hezké cukrovíčko, přeji Vám krásné rodinné vánoce !
Soňa Prachfeldová
Páni, klobouk dolů, to bych nezvládla. Přeji krásné Vánoce s nejbližšími a mlsky vlastnoručně vyrobenými ! To zas dopadneme :-)
Alena Várošová
Jani,tak z tohoto cukroví na fotce máme tak akorát stejný talíř.Nádherné cukroví,já peču v trochu větší velikost,ne hmotnostii a jeniom 5 druhů.Hold na tuto práci nejsem zručná.Každý jsme šikovný na něco jiného.
Alena Tollarová
To je rozumné rozhodnutí. Jen si na něj vzpomenout tak v listopadu 2016! Ne, to bych nedala. Mých 8 kg je, řekla bych, tak akorát.
Hana Rypáčková
Moc pěkné cukroví .Mám už jen malou krabici, co jsem si dala stranou.