Jsou tady Vánoce! Tak šup na čerstvý vzuch!

Jsou tady Vánoce! Tak šup na čerstvý vzuch!

24. 12. 2015

Ano. Tak jsou tady! Vánoce 2015.

Máme je letos bez sněhu. Přesto jsou bílé. A víte proč? Protože bílá barva je symbolem míru, lásky, nevinnosti. A  děti v srdíčku a dušičce toto vše nosí. A Vánoce slavíme zejména pro rozzářená očka dětí. Staňme se občas dětmi i my, dospělí. Třeba právě nyní.

Vánoční procházka Prahou nemusí být jen s vnoučaty, přátelé. Stačí se jen chytnou se spřízněnou duší za ruce a vyrazit. Nebo třeba vzít pejska na provázku na procházku. A vůbec není špatné jít sám a mít kolem sebe spoustu vánočně naladěných lidiček. Nebo mít kolem sebe úžasný klid. 

Vše záleží jen na vás, jak se sami rozhodnete. A vlastně se ani nemusíte procházet po Praze. Určitě tam u vás doma je spousta krásných míst. Hory, lesy, nížiny, pole řeky, cestičky. Ať nám všem fouká čerstvý vítr do plachet!  

Přeji příjemnou sváteční procházku, ať je kdekoli.

 

Hodnocení:
(3.3 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vanda Blaškovič
Děvčata a Libore, ta procházka byla opravdu slunečná...děkuji vám za komentáře. Nyní jsem ráda, že zatím odpočívám, zítra nastává týden lyžovačky...konečně sníh...
Jaroslava Handlová
Vando, moc hezky vybrané záběry míst, které mám také ráda. Procházky jsou fajn, zejména když je tak pěkné počasí, připomínající spíše jarní čas, než vánoční.
Eva Mužíková
Vando, nápadité, krásné fotky. Na té předposlední Tvá kabela ladí s barvou stěny.. že by záměr:))))) - umíš!!
Jana Šenbergerová
Díky za krásnou procházku Prahou. My dnes zašli do fitka v přírodě a po setmění nakukovali lidem do oken na osvětlené vánoční stromečky. Bylo na co koukat. Doma jsme si užívali cukroví a voňavých borových větví ověšených slaměnými ozdobami.
Libor Farský
Vando, kde na ty všechny své aktivity bereš čas? Jen žasnu a hvězdičkuji...
Alena Tollarová
Jo, já jsem spravedlivá. Nemůžu dát jinak než celých pět.
Alena Tollarová
Vando, díky za pozvání. Ani nevíš, jak ráda bych na takovou procházku šla. Z fotek dýchá pohoda. Tak to mám ráda, to fakt můžu.
Michaela Přibová
Vando, díky, takhle jsem se toulala Prahou v pátek a vdechovala vánoční atmosféru Prahy. Moc hezké fotky, opravdu krásné, typické momentky a malebná zákoutí. A čiší z fotek pohoda a pozitivní nálada, která nabíjí. Dík.
Vladka Steinová
Milá Vando, díky, díky a hlavně za krásné fotky !!!
Soňa Prachfeldová
Díky za krásnou procházku a prohlídku. My odpoledne také vyrazíme, budem si ještě nadělovat před polednem se synovo rodinkou. krásný Hod Boží !