Naše boxerka III.
FOTO: archiv autorky

Naše boxerka III.

18. 1. 2016

Dobrý den, zdravím všechny íčkaře, tady Lady.

Tak nastal čas, kdy vám všem musím sdělit, že máme v rodině novou holku, malou Emmu, ale babi, vlastně prababi se jistě už pochlubila. Je to velká událost, celá rodina je vzhůru nohama, dokonce i děda roztál, vlastně praděda, já se z toho picnu, jak je to najednou složité, ale myslím si, že mi všichni rozumíte.No a děda chodí, a každému říká, že už je pradědeček.To bychom nečekali, že děda bude z Emmy tak hin.

Dostal i první úkol, odvést malou, i s její maminkou, k dětské doktorce.Nejdřív se trochu cukal, ale pak jel, když zrovna nebyl nikdo jiný, tak si chtěl splnit svoji první pradědečkovskou povinnost. Babi to jistila, jela s nimi, a ještě, že jela. Doprovodila holky do čekárny, ale setkala se tam se známou zdravotní sestřičkou, která chodila už k mému páníčkovi a tetě Janě, když byli miminka, bože, to to uteklo, no a ta sestřička pozvala babi do ordinace. Tak to všechno viděla, a slyšela, když Emmu zvážili a změřili, a také prohlédli, malá je v pořádku, ale byla potřeba ještě sepsat nějaké papíry, tak doktorka řekla, ať si jí babička vezme vedle, a oblékne jí.

Babi se malinko zalekla, přece jenom je to kupa let,co měla v ruce  tak malé děťátko, ale zvládla to dobře, a v té chvíli se do Emmy úplně zamilovala, hodná šikovná holčička, kterou prý musí mít každý rád. A taky má, já babi věřím, když říkala, že z Emmy vyroste prima děvče. Ona babi přikládá pořád velký význam tomu, že ona i Emma jsou Kozorožky, ale má trochu strach, aby po ní nezdědila ty bolavé klouby.

Tak se těším, až bude lepší počasí, a Emma přijde k nám, tak jí pozdravím a okouknu, myslím si, že budeme kamarádky. Ale mám tady Honzíka a hlavně Ríšánka, se kterým blbneme jak dvě zlobivé děti. Ríšánek byl na lyžáku od školy, moc se mu tam líbilo, tak si to asi o jarních prázdninách zopakuje. Honzík jede za měsíc taky, ale tomu se musí pořídit nové lyžařské boty, za ty roky, co sníh teď nebyl, tak mu narostla noha, má asi č.47, při jeho věku 15 let a 195 cm výšky, je to kus chlapa. Taky bude brzy vysvědčení, všichni u nás, včetně mě, jsou zvědaví, jak si kluci vedli. Víte, já se cítím být členem rodiny. Aspoň se všichni ke mě tak chovají.

Ještě bych ráda pozdravila Bertíka a jeho bábinku. Zdravím a přeji jen to dobré, jste šikovná dvojka.

Teď hlásí velké mrazy, tak se lidičky opatrujte, musíme to nějak vydržet, vždyť už to jde pomalu k jaru. Slyšela jsem babi, jak říkala, že ke konci měsíce se budou sít papriky, a později rajčata, a taky kytičky. Mě sice tyto věci moc neberou, ale zahrát si s klukama na zelené travičce fotbal, to beru, a taky vidím malou Emmu, jak spinká v kočárku pod rozkvetlým stromem, ale to už asi moc předbíhám, že?

Přeji všem krásné zimní dny. Vaše Lady, teda jejich. Víte, já je mám všechny moc ráda.

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Je to radost veliká, tak se všichni mějte fanfárově !
Hana Rypáčková
Díky Lady , že jsi nám tu princezničku představila. Přeji vám všem hezké chvíle s mláďátky. A hlídej! Ať vám roste k radosti.
Vanda Blaškovič
Jitko, nechť se Emmičce vyhýbají všechna životní K.O.
Alena Tollarová
Krásné vyprávění o maličkém, ale přesto velikém přírůstku do rodiny. Emmičko, pěkně papej a až povyrosteš, prababička Ti ukáže, co Lady tenkrát, když ses narodila, napsala pro i60.
Eva Mužíková
píše Bertík)))
Eva Mužíková
Kamarádko Ladynko, radost mi udělalo pozdravení prosté. hlídej bděle miminko, ať v pohodě roste. Té maličké, dal bych s chutí, na tvářičku olíznutí. Bábinka vás všechny zdraví, přeje štěstí, hlavně zdraví...
Jitka Chodorová
Děkuji za všechny milé komentáře,haf, pozdravuji Rexíka od paní Eleny, i další pejsky našich Ičkařů, haf.Mějte se všichni rádi. Haf.
Hana Čadová
Moc krásné miminko! Možná bude boxerka nebo manekýna! Slečně Emmě přeji hodně zdravíčka!
Alena Vávrová
Ladynko, moc hezky jsi nám o celé rodině poreferovala. Tak malou Emmičku pěkně hlídej. Všem vám přeji štěstí a zdraví!
Jana Šenbergerová
Ta ani boxovat nemusí, aby si vybojovala své místo na slunci. Ta se může už teď hřát na výsluní zájmu celé rodiny. Tak ať hezky ve zdraví a lásce roste.
Vladka Steinová
Jitko, ještě jednou gratuluji, malá nechť roste ve zdraví a do krásy ! Vladka
Alena Várošová
Krásná princeznička i s boxerskými rukavičkami je kouzelná.Krásný článek plný citu a radosti z malé Emmy,ani se nedivím,že jste z ní všichni vedle a pozorujete každé její zavrnění a pohyb..Honzík na tom lyžáku nebude ani potřebovat lyže,když má tak velkou nohu,tak mu budou jeho nohy sloužit jako dlouhatánské lyže.Líbí 5*
Jarmila Peerová
Milé,něžné počteníčko,ráda konstatuji,že Ladyna opravdu umí poutavě vyprávět o svých láskách,tak ať se jim všem dobře daří,Emmička ať roste do krásy a Ladynko,Ty to jisti....díky.
Zuzana Pivcová
Vidím, že zpravodajka to má už pěkně vysledované. :-))) Tak, jen tak dál!
Lidmila Nejedlá
Šťastná holčička a proč by nebyla, když má tak krásnou rodinu. Buďte všichni zdraví a spokojení.
Elena Valeriánová
Haf,to bylo taky pěkné počteníčko. Tak ať ta Emma roste jako z vody, aby mohla taky hrát fotbal. Rexík
Dagmar Bartušková
Pán Bůh, požehnej. K zulíbání.
Ingrid Hřebíčková
Tak ať vám všem paní Jitko slouží zdravíčko, ať můžete sledovat krůčky malé Emmičky móóc dlouho a taky ať ta láska, co z váš vyzařuje trvá navěky.