Příběh na padesát slov: Sekáčové blues
FOTO: archiv autorky

Příběh na padesát slov: Sekáčové blues

28. 1. 2016

Listuji v sekáči ramínky s tričky. Nejsem sama. Zkušené ruce dychtivě podléhají vábení levné módy. Och, můj prstýnek! volá dáma. Byl tu, na malíčku. Není. Zmizel kdes mezi pofiderním zbožím. Hala ztichla. Kde může být? Růžová košile ho nese. Dáma líbá pleš. Ruce tleskají. Listují ramínky, dál již bez prstýnků.

Hodnocení:
(4.2 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vanda Blaškovič
Jiřino, proč bych se měla urazit? Určitě nemám důvod. Jen jsi zřejmě přehlédla mou téměř okamžitou omluvu...tak se podívej...:)) Ahoj! Snažím se nenechávat nikde resty a vše nechávat čisté.
Jiřina Votavová
A Vando, Ty jsi se urazila, když jsem Ti opravila název ostrova La Gomera, že jsi k mému příspěvku o Lanzarote vůbec nic nenapsala a dvaktát jsi mě vyzvala k zveřejnění?! :-)
Alena Tollarová
Děkuji všem, komu se příběh ztraceného a nalezeného prstýnku líbí i nelíbí. Aleno, Vando, proč bych se měla urazit? Nejednou jsem přece sama vyzývala k tomu, abyste mi klidně napsali, co a proč se Vám na mých výtvorech nelíbí. Vždyť jsem nikdy nic nepsala, až tady, na íčku, takže vítám každou odezvu. Věřte, že to není kvůli vašim komentářům - stejně jsem to sem chtěla napsat. Toto je můj poslední příběh na padesát slov.
Alena Várošová
Vypadá to,že se po Vandě opičím,ale Sekáčové blues mne vůbec nezaujalo,myslím to upřímně..Máte na víc i s Vašimi nádhernými fotografiemi.
Vanda Blaškovič
Aleno, vím že jsi normální a tak se neurazíš, nezanevřeš na mne a nepřestaneš komentovat moje články...:)) když Ti napíši, že jiné kousky míváš lepší, ne sekáčové. Toť jenom můj názor. Ahoj a hezký večer.
Marie Magdalena Klosová
Ali,a ještě chci pochválit Tvé Lenivé Labe,stále jsem nepřišla na to,kde se fotky hodnotí.pa mm
Marie Magdalena Klosová
Pěkný minipříběh,Ali.Má svou poezii i jiskru.mm
Růžena Antlová
do se káče chodím ráda . Vnučky chodí stále v levném značkovém oblečení ze sekáče .
Lenka Hudečková
Pěkné, vtipné a výstižné....netuším, zda já bych se někdy vešla s něčím do 50 slov :-)
Olga Štolbová
Do sekáčů chodím ráda, ale neumím najít, co by mě vzalo za srdce. Takhle úsporný příběh bych tedy nevymyslela. *****
Jana Šenbergerová
I když mě nebaví chodit do sekáčů, pár pěkných kousků jsem tam už také vyhrabala, i pěkný frmol jsem tam zažila, když došlo nové zboží. :-)
Jiřina Votavová
Trochu mi to připomnělo větu "slevu nechci zadarmo"! :-)
Zuzana Pivcová
To je dobré, i ta atmosféra horečného prohlížení, až přehrabování. Dřív byly sekáče daleko barevnější než běžné obchody, dnes je oblečení všeobecně již pestřejší.
ivana kosťunová
I náramek zůstal v rukávu u bundy. Je to ze života
Hana Rypáčková
Dobrých padesát slov.Ale ten regál s ramínky je nějaký smutný...
Květoslava HOUDKOVÁ
Jó = stručné, jasné, výstižné. Sekáče, to je moje! - se těším na přídavek k důchodu. Za část si doplním "modes robes" - skříň teď "skladuje vzduch" a smutně kouká.
Naděžda Špásová
Álo, dobrý. Sekáče byly kdysi moje oblíbené místo k nakupování.
Dagmar Bartušková
Álo, fakt dobrý!