Hurá do Doks

Hurá do Doks

9. 3. 2016

Záměrně uvádím tento expresivní název, protože celá akce opravdu vznikla „hurá stylem“. Nejprve kamarádka Soňa si našla a objednala na slevovém portálu pobyt v Hotelu Kamýk v Doksech, pro 2 osoby na 2 noci/3 dny s polopenzí za 1799 Kč. O tuto výhodnou nabídku se s námi podělila a po domluvě jsme ji vyvěsili na portál i60 i pro další zájemce. Potom si začali další čtenáři „íčka“ objednávat tento pobyt buď přes slevový portál, nebo přímo v hotelu za stejnou, slevovou, cenu. Je to vcelku logické, protože nebyly žádné informace, jestli a kdy bude oficiální setkání, a řada z nás se chtěla osobně poznat s těmi, se kterými téměř denně komunikují na webu. Dá se říct, že zájem o účast nás mile překvapil, ale zároveň i trochu zaskočil.

Protože Soňa, jako ta malá vločka, která na svůj nápad nabalila velkou sněhovou kouli má teď jiné starosti, pověřila nás tento sraz trochu organizačně zformovat. Náš záměr je takový, že bychom se v pátek 8. 4. do cca 12. hodiny sešli v hotelu Kamýk. Uvítali bychom, aby co nejvíc účastníků přijelo auty už dřív a pomohli během dopoledne se svozem těch, co jsou nuceni přijet veřejnou dopravou. Nádraží je od hotelu vzdálené asi 1,7 km, a pro někoho to se zavazadlem může být problém. V hotelu Kamýk by bylo, dle vyjádření vedení hotelu, možné předem objednat společný oběd. Odpoledne bychom mohli absolvovat procházku po Doksech a k Máchovu jezeru. Také je možné, že se prostřednictvím Alenky Vávrové za přispění vedení hotelu podaří zajistit projížďku parníkem po jezeře. Po večeři bude následovat volná zábava a hlavně domluvení plánu na sobotu. Směrodatné bude, jestli se podaří zajistit parník na pátek nebo na sobotu (upřesníme dodatečně v diskusi), anebo nepodaří. Po snídani by motorizovaní přibrali do aut ostatní a mohli bychom vyrazit na výlet.

 Na sobotu se nabízí prohlídka hradu Bezděz (otevřeno 10:00 – 16:30), hradu Houska (otevřeno 10:00 – 17:00), a v pátek i v půdních prostorách Městské knihovny umístěné Muzeum Čtyřlístek (13:00 – 17:00).  

Ať už se pojede na Bezděz, nebo na Housku, tak každopádně platí, že společný sobotní oběd bude zajištěn na 12:30 hodin v centru Doks v restauraci Hotelu Bezděz, protože cca 40 lidí se jen tak, bez objednání, nikde nenají. Po sobotní večeři bude opět volná zábava a v neděli po snídani rozloučení a odjezd domů.

Na sraz v Doksech se přihlásili:

S. Prachfeldová 2x, Caklovi 6x, J. Jakubcová, K. Houdková, Šimůnkovi 2x, L. Nejedlá, E. Balúchová, M. Foltýnová, Tollarovi 2x, Z. Pivcová, J. Libánský, K. Krombelec, D. Bartušková, O. Štolbová, Špásovi 2x, J. Handlová, Z. Žichovská, M. Novotná, Hudečkovi 2x, M. Jachimová, Votíkovi 2x, J. Mošovská, A. Vávrová (místní), E. Mužíková (jen sobota), L. Hradecká (jen podívat), H. Rypáčková (možná), V. Blaškovič (možná), P. Stejskal (možná).

Takže suma sumárum, pokud dorazí i 3 nerozhodní, bude nás 39. To se můžeme těšit na pěknou „sešlost“ !

Pro nováčky na portálu a další zájemce ještě kontaktní údaje pro objednání:

Mobil: 604 777 081 (pí. Neumannová)

e-mail: info@hotelkamyk.cz

Budeme vám vděčni, když v diskusi napíšete, v kolik hodin dorazíte vlakem či busem do Doks, a motorizovaní, kolik míst budou mít k dispozici pro nemotorizované.

Budeme vděčni za jakékoliv připomínky a včasné sdělení, pokud nemáte zájem o páteční oběd v hotelu Kamýk, nebo sobotní oběd v restauraci Hotelu Bezděz. Na jednotlivých výletech se domluvíme v pátek večer.

 

Těšíme se na vás v Hotelu Kamýk v Doksech ve dnech 8. - 10. dubna 2016,

Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Lafková
Panu Jiřímu Hudečkovi: Přispěji Vám na cestu, když mě v pátek naložíte na Mělníku. Můj e-mail: hana.lafkova@gmail.com
Lenka Hudečková
Děkuji Alenko !!! :-)
Alena Vávrová
Okružní plavba po jezeře trvá obvykle půl hodiny. Připočítej si ještě asi 1/2 hod na přemístění z Kamýku na parkoviště (autem) a z parkoviště pěšky do přístavu a pak zase zpět.
Lenka Hudečková
Alenko, prosím Tě, jak dlouho trvá plavba? Potřebuji se domluvit s kamarádkou, která za námi má přijet v pátek navečer, tak abychom nebyli zrovna na lodi :-)
Jiří Hudeček
Hurá, hurá, hurá-děkujeme Alenko.
Alena Vávrová
Hlásím, že objednávka okružní jízdy parníkem v pátek v 15:00 byla dnes potvrzena beze zbytku.
Lenka Hudečková
Hanko, našla jsem to až teď, ale už jdu do práce, tak večer se pokusím....omlouvám se, pa Leni
Hana Práglová
Leni H.,můj email praglova.h@seznam.cz Prosím,múžeš se se mnou spojit???
Radovan Cakl
Lenko Hradecká, dík za upřesnění, mám zapsané :-)
Lenka Hudečková
Hanko, OK, dovezu :-) a děkuji.
Lenka Hradecká
V sobotu bych chtěla zůstat v Doksech, k obědu raději řízek. Děkuji.
Radovan Cakl
Maruško, změna provedena :-)
Marie Foltýnová
Radku,moc se omlouvám,ale místo Zákup,se projdeme spolu s Alenkou a ostatními kolem jezera.Tedy mezi pěšáky.I dcera.Díky.
Hana Práglová
Leni H.,pokud přivezeš přebytečná CD,určitě je využijeme.....Když ne jinak,tak v našem Senior klubu!!!
Radovan Cakl
INFO: Do Doks je zatím definitivně přihlášeno 43 účastníků, definitivní účast ještě nepotvrdili K. Komberec, R. Marková a P. Stejskal. Výběr místa, případně nabídku sobotního oběda (kuřecí řízek nebo svíčková) nenahlásili L. Hradecká, J. Jakubcová, a výše jmenovaní. Tyto informace nutně potřebujeme, pokud chcete mít sobotní obědy zajištěné. Pokud o zajištění obědů nemáte zájem, napište to, ať můžeme objednávky zkompletovat a odeslat. Těšíme se na rychlou odpověď zde, nebo na radovac@email.cz Děkuji.
Radovan Cakl
Omluva: Omlouvám se panu Karlu Kombercovi za zkomolení jeho jména. Moc mě to mrzí.
Lenka Hudečková
Mám dotaz na účastníky "zájezdu" - posloucháte někdo muziku z CD? Mám tu mraky, stovky různých CD s písničkami, starými hity a vším, ale nějak už to nemáme kdy poslouchat. Já tu většinou přes den poslouchám rádio a jednu oblíbenou stanici a na CD se jen práší....Dovezu a zadarmo rozdám...Děkuji, pokud se někdo nabídce, že by měl zájem..
Marie Seitlová
Ahoj Radku, raději řízek. Díky.
Radovan Cakl
Maru, píši si Tebe i Hanu, ještě dejte vědět, jestli v sobotu kuřecí řízek, nebo svíčkovou.
Marie Seitlová
Hurá podařilo se mi i Hance, že do Doks přijedeme. Na hotel jsme si volali, přihlašujeme se na pátek - oběd i parník. V sobotu bychom chtěli zůstat v Doksech - oběd. Radku, pokud by už bylo pozdě na objednání, zajistíme se sami. Jinak dík za organizaci.
Naděžda Špásová
Po domluvě s drahou polovičkou bereme místo Housky pěšáky Alenky V. Asi bude záležet i na počasí.
Hana Práglová
Pořád nevím,zda budu či nebudu moci jet!! Pokud by to vyšlo,beru vše,co bude možné.K jídlu raději řízek,ale také na tom netrvám.Parník by se mi zamlouval.Ale 100% účast nemohu zatím potvrdit,což mě mrzí.
Vanda Blaškovič
Děkuji.
Radovan Cakl
Bereme na vědomí.
Vanda Blaškovič
Dobrý večer, patřím do skupiny Doksy - možná...)) a tak to je i nadále. Omlouvám se. Se mnou si, vážený organizační týme, nedělejte starosti. Jsem skromná a samozřejmě se o sebe postarám, pokud budu moci přijet. Preferuji rybičku..:)
Radovan Cakl
POZOR - DOKSY: Kdo jste ještě nenapsal u článku Hurá do Doks, kam chcete v sobotu na výlet (Bezděz, Houska, Zákupy, procházka v Doksech), napište tam, nebo mě na mail. Stejně tak objednávky na sobotní oběd v rest. Bezděz v Doksech, nebo v rest. v Zákupech. V obou případech je na výběr kuřecí řízek s bramborem nebo hranolky, a nebo svíčková s knedlíkem. Napište i zájem o páteční plavbu parníkem. Vše musíme s předstihem zajišťovat. DĚKUJI.
Naděžda Špásová
Jíťo, to by bylo bezva. Klidně oželíme Housku, jezero má přednost. Děkuju za zprávu.
Alena Tollarová
Tollarovi 2krát svíčková.
Naděžda Špásová
Pokud se bude konat něco pěšího, tak bychom se taky přidali. Je nějaký plán?
Helena Votíková
Radkúúúú to nééé. Tak 2x řízek. Nějak jsem to chápala jen pro Zákupy. Nečetla jsem pozorně. Omlouvám se a děkuju
Eva Balúchová
Děkuji Radkovi a Alence V.za trpělivost se mnou,ale když já jsem víc na tu přírodu jak na památky.Takže bych se přidala do 4. skupiny pěšáků.
Květoslava HOUDKOVÁ
Dobrý den - ze společných akcí se přihlašuji = 1x pouze na výlet do Zákup/zámek, oběd: kuřecí řízek/brambor. Parník NE, hrady Houska / Bezděz též NE. Oběd v Kamýku =pátek ANO (již sděleno).Ostatní denní volný čas si zajistím sama - aktuálně dle Infocentra a městs.časopisu. Dík
Zdenka Žichovská
Parník ano - Novotná, Handlová, Žichovská
Radovan Cakl
Votíková, Votíková, nemáš vybráno, jestli řízek s bramborem nebo hranolky, nebo svíčkovou. Helo, že Ti objednám krupicovou kaši ?-)
Alena Vávrová
Evičko, píšu ti to na chatu a bude to TAK, jak naprosto správně Radek napsal.
Radovan Cakl
Dej mi ale vědět, přeobjednal bych Ti oběd do rest. Bezděz.
Radovan Cakl
Evi, domluv se na chatu s Alčou V. Ta nejede do Zákup a hrady by asi nezvládla, tak počítám, že se vytvoří 4. skupina pěšáků po Doksech a okolí. Navíc jako místní zná možnosti kolem jezera. Ale je to jen můj dohad.
Eva Balúchová
Radku,já pořád nevím.Nejraděj bych si vzala hůlky a šla se projít na nějakou vycházku kolem jezera,ale nevím jak to tam vypadá.
Alena Vávrová
Děkuji a znamenám si další parníkáře ;-).
Radovan Cakl
Zatím se ozvala slabá polovina přihlášených, tak eviduji 3 na Bezděz, 4 na Housku, 13 na Zákupy a 20 na parník. To ostatní nemají zájem ?
Eva Balúchová
Ali V.,parník určitě.Zámek nevím,jestli většina pojede do Zákup,tak taky pojedu.A jídlo jako Maruška F.
Ladislav Šimůnek
Radku Šimůnkovi parník ano,oběd svíčková,zámek nevím máme psa.
Marie Foltýnová
Psala jsem to i na CHat,ale je pravda,že by se to zahrabalo dalšími příspěvky.Takže. Parník ano.Zákupy ano. Oběd kuřecí řízek ,hranolky.Vše dvakrát .Já i dcera.díky organizátorům.
Olga Štolbová
Poslušně hlásím: parník ANO, Zákupy ANO, oběd ANO - svíčková h.k.(4)+pivo... Děkuji*****
Alena Vávrová
Děkuji všem, co již dnes nahlásili parník :-) a prosím další zájemce o zanechání zprávy. Děkuji!
Alena Tollarová
Obědy jsem potvrzovala jak na pátek, tak na sobotu. Ale jestli tedy v sobotu bude v Zákupech, tak se zařídíme po svém.
Helena Votíková
Votíkovi - Parník ano, Zákupy ne. Obědy jsem již potvrzovala na oba dny. Děkujeme.
Alena Tollarová
Tollarovi Zákupy ne. Parník ano.
Jiří Hudeček
Radku a Jitko-Zákupy NE, jinak potvrzujeme páteční oběd v Kamýku a sobotní v Bezdězu(pokud bude). Také plavbu parníkem.
Alena Vávrová
Tak Vávrová - Zákupy NE. Byla jsem tam vloni. Ještě dodávám, že na parník musíme nastoupit v pátek odpoledne nejpozději v 15 hod. a musím tam také poslat závaznou objednávku s počtem osob a uvést hodinu. Mám povolen i vjezd 1 os. auta do areálu, to by vzalo ty, co mají problém s chůzí na větší vzdálenosti. Lístek je za 90/os. Platba na místě kapitánovi.
Radovan Cakl
POZOR: Z přihlášených do Doks zatím nepotvrdili požadavek na společný páteční a sobotní oběd paní Jarmila Jakubcová, Lidmilka, Jitka Mošovská, Šimůnkovi a K. Krombelec. Zároveň VŠECHNY prosím, co nejdříve zde napište, kdo má zájem o Zámek Zákupy.
Soňa Prachfeldová
Ahoj odpo, stříhám, růže, suším prádlo a odskočila jsem na kafe a na íčku zase novinky. Alenko, parník prima v pátek odpoledne, Jíťo a Radku, vzali jste na sebe dobrovolně těžký úkol, čím víc variant, tím těžší vše. Brala bych pátek odpoledne ten parník, sobota dopoledne Zákupy i s obědem a odpoledne už by mohlo být oddychové na pokec , či jiné ne ? Je to můj názor, ať se rychle vyjádří i ostatní, ať máte dostatek času to objednat. Patří Vám oběma můj vřelý dík Jo a 2x řízek a hranolky :-)
Danuše Onderková
Jitko pokud pojedu tak se přizpůsobím, ale kdyby to byl Zámek Zákupy tak na oběd prosím kuřecí řízek a hranolky. Věřím, že by mi to mohlo vyjít, jinak budu zklamaná :(
Alena Vávrová
Info: hlásím radostně, že máme přislíbený parník na okružní jízdu po jezeře!!
Radovan Cakl
INFO: prozatím zjišťujeme počty strávníků v pátek a sobotu na společné obědy. Kdo jste zde ještě nenapsal požadavek, prosím napište. Během několika dnů oznámíme nabídku pro individuální objednávky, výběr ze 3 až 4 jídel. Pravděpodobně formou nového článku, tento by už byl nepřehledný.
Danuše Onderková
Radku pokud mi to vyjde tak samozřejmě i s obědem. Díky
Radovan Cakl
Jiří, jde jenom o místo u stolu, k výběru by mělo být normální menu restaurace. Počítáme s vámi, požadavky u článku registruji.
Alena Vávrová
Jiří, určitě to z nádraží stihnete, podle trati vede přímá cyklostezka asi 1,5 km.
Jiří Libánský
Budeme se Zuzanou stíhat páteční oběd a zúčastníme se i sobotního. Jen nevím, zda se předem zajišťuje jen místo u stolu a nebo i příprava určitého jídla. Pokud budeme mít koloběžky, do té 12té hodiny se snad z nádraží dopravíme.
Jiří Hudeček
A JEŠTĚ DĚKUJEME ZA ORGANIZACI SLETU.
Jiří Hudeček
Radku zdravím a hlásíme se s Lenkou na pátek i sobotu ke společnému obědu. Určitě chceme na Housku, ale nevíme jak to bude, protože musíme také do Liberce za tátou. Každopádně pojedeme v pátek ráno směr Slaný-Mělník-Dubá-Doksy. Takže kdyby někdo chtěl po cestě stopovat tak může.
Hana Rypáčková
Je to hezké, že se mnou taky trochu počítáte. koukla jsem na spojení V pátek brnkačka 8.40 z Holešovic jede vlak přes Boleslav /když se nechytím na nocleh/. Ale opravdu to nevím.
Hana Práglová
Jo jo jo,roluju!!! S olinkou se spojím!!!
petr stejskal
Radku, dík za postarání. Vím,že to nebývá jednoduché, ale místní Alenka je dítě snaživé a ochotné, tak jistě pomahá. Na těch srazech je asi nejzajímavější, že vlastně jediným styčným bodem je důchod/snad neurazím/.Jinak je to jistě různorodá parta z celé republiky.
Marie Novotná
Hanko,zaroluj dolu,Olinka hledá spolunocležníka.
Hana Práglová
Silně uvažuji o tom,že bych přijela také.Máte někdo volnou postel na pokoji ???
Miroslava Jachimová
Hlásím se na páteční i sobotní oběd. Ještě nevím, kdy přesně dorazím, ale předběžně vyhlédnuté spoje mám jako Květa. Oběd si nenechám ujít, jinak bych hlady pošla.
Květoslava HOUDKOVÁ
Předběžně jsem zjistila= z PRAHY !! VLAK: Praha-hl.nádr. 7.24 nebo 9.24 - s přestupem v Bakově n.Jiz. - příjezd do Doks 9.18 nebo 11.18 Ještě je možnost jet také autobusem: Praha-Holešovice 7.40 nebo 8.40, příjezd do Doks 9.15 nebo 10.33 (Alenka Vávr. mi napsala: Vystoupit na zastávce "Lipové náměstí"). Takže "pražáci" páteční oběd krásně stihnou.
Radovan Cakl
PROSÍM, PROSÍM, pište kdo půjde (viz. článek) na páteční a sobotní společný oběd, musíme to zajistit v předstihu !!! Pokud připíšete jak a v kolik hodin přijedete (abychom vás mohli odvézt z nádraží do hotelu - 1,7km), budeme rádi. Bude pak možné načasovat i páteční společný oběd. Děkuji.
Eva Mužíková
Radku, já dorazím v sobotu autem, volná dvě místa / třetí blokuje Bertíkova přepravka/.. Jsem jednoznačně pro Bezděz... oběd v sobotu ano...Super organizace, díky
Lidmila Nejedlá
Díky, Radku, za informace.
Květoslava HOUDKOVÁ
Ivanko Kostuň. - nebojte se - já nic nevzdávám! - o muzeu a památníku vím, lodí po jezeře jsem se také plula. Přes víkend bývá možná s dopravou do okolí horší - ale tam/zpět nějaké spojení vždy je. Nový Bor a Sklářské muzeum taky znám - se "Šmejdy" i vlastní aktivitou jsem v ČR prošmejdila kde co. A snažím se na stejná místa nevracet = vidět vždy něco nového - máme toho tolik, že život nestačil. I příp. týdenní pobyt měním jen na 5ti denní (tzn. jen v pracovní dny, právě aby spolehlivě fungovala doprava. "Turisti" jsou ještě v práci a nikde není nával jako o víkendu - a to už zase jsem docela ráda v klidu doma, nebo na nějaké akci v blízkosti.
ivana kosťunová
Květo, nevzdávejte to, přímo v Doksech je muzeum Čtyřlístku a Máchův památník a pokud se dopravíte do 30 km vzdáleného Nového Boru (vlak, autobus, ) je tam Sklářské muzeum, přímo na náměstí, také stojí za to vidět
Soňa Prachfeldová
Radku díky ! Budu se snažit do hotelu dorazit do 11 hod. Oběd dvojmo v pátek i v sobotu a povoz též nabízím - 3 místa .
Olga Štolbová
Ahoj Radku a všichni, hlásím se k oběma společným obědům. Na výlet asi raději na Housku, tam jsem ještě nebyla, ale přizpůsobím se. A protože mi ubyla spolunocležnice, těším se a jsem zvědavá, kdo na mě vyjde. Radovi děkuji, že se ujal náročné organizace. A moc se těším...*****
Květoslava HOUDKOVÁ
Pane Radku - nevadí, z Prahy je i autobus.spojení - možná, že výlet do Doks si ještě udělám (pokud zdraví dovolí). Teď mám z Knihovny půjčeny "Výlety do okolí Prahy". Autobusy MHD řady 3.. a 4... mám zdarma, prakticky po celém Středočes.kraji = kam mne dovezou, tam budu! Vypíšu, prověřím terén, najdu jízd.řády - a mizím z Pečováku (klidně i sama - jsem zvyklá).
Dagmar Bartušková
Radku, díky.
Radovan Cakl
Paní Květo, Mini ZOO bohužel otvírá až 1. května.
Lenka Hradecká
Ráda se k vám připojím v sobotu 9.4. 2016 v hotelu Bezděz, přihlašuji se ke společnému obědu. Potom navečer / podle programu/ zase odjedu. Jsem z Děčína a mám dobré vlakové spojení.
Květoslava HOUDKOVÁ
Pane Radku - dík za organizační informace. Ten hotel působí mile - prosím o spol.oběd v PÁTEK. Já musím z důvodu zdraví vynechat turistiku, zájem nemám ani o Bezděz. Ještě si ověřím hrad Houska (terén, schody?) a až v Doksech se event. dohodnu, zda by mne kdo vzal s sebou. Spíše jsem připravena najít si vlastní program a s přáteli se setkat až navečer/večer. Doksy mají Infocentrum (v pátek otevřeno 8.00-12.00 a 13.00-16.00 - tam získám informace, kam se "vrtnu". Rovněž 1.den násl.měs.(tzn.před příjezdem) vychází "Dokský zpravodaj" - snad je i na internetu, nebo budou mít v hotelu. Dále tam je "Mini ZOO" rod. Berouskových (www.zvirataprofilm.cz) a chovná stanice Rotvajlerů "Lumiko" (www.lumiko.cz) - musím si ještě "doprověřit". Od hotelu k jezeru je cca 15 min. - tam/zpět bude únosnou "turist.normou" (pro můj zdrav.stav), ale těším se!
Květoslava HOUDKOVÁ
Helenko Votík. - čtu Tvou nabídku spolujízdy do DOKS - měla bych zájem, pokud toto ještě trvá. Z Kostelce n.Labem bych přijela včas = Čakovice, Letňany - odjezd ze zastávky MHD dle Tvého určení/dohody.) Tady je můj mail: kurzHoudk@seznam.cz (pak napíšu i telef.) - dík
Naděžda Špásová
Pro jistotu Špásovi oběd pátek + sobota ano.
Radovan Cakl
Ájo, pokud to vyjde Danuši Onderkové, že bude mít volno v práci, tak se s ní domluv, ona je sólo.
Dagmar Bartušková
Nevyjde mi, bohuzel,setkání na daný termín. Pokud máte někdo zájem, přepustim své místo ve dvoulůžkovém pokoji, na který se vztahuje sleva.
Danuše Onderková
Tak mi držte palce, aby to vyšlo
Eva Balúchová
Budem rádi,aspoň už se seznámíme cestou.
Danuše Onderková
Paní Evo, pokud mi to vyjde a podaří se mi se zúčastnit, tak bych vám dala vědět a přidala bych se také.
Eva Balúchová
Tak jsme to s Maruškou vyřešily.V 9.31 budem v Kolíně,tam by se k nám mohl někdo přidat kdo pojede vlakem.A 9:44 vyjíždíme z Kolína,11:18 jsme v Doksech. Takže i já oběd v pátek i v sobotu.
Helena Votíková
Radku - Votíkovi společný oběd v pátek i v sobotu. Děkujeme
Marie Foltýnová
Radku foltýnová,Ospalíková , společný oběd v pátek i v sobotu.
Marie Novotná
Novotná,Žichovská,Handlová-přijedeme vlakem.
Alena Tollarová
Radku, Tollarovi společný oběd jak v pátek, tak v sobotu.
Alena Várošová
Hlavně ať dobře dorazíte,dobře si to užijete a plní dojmů se šťastně navrátíte a máte pěkné počasí přeje Alena
Danuše Onderková
Radku, teď jsem domluvila s paní, takže mám to domluvené, mohu se ozvat jak budu vědět co a jak, takže dám potom hned vědět, jinak bych jela sama a vlakem. Díky
Radovan Cakl
OPRAVA: OBĚDY V PÁTEK A SOBOTU :-) A to jsem dnes ještě nic nepil :-(
Radovan Cakl
Prosím o potvrzování hlavně způsobu příjezdu (auto, vlak...) a obědů v sobotu a v neděli - dle článku. To budeme muset zajišťovat předem, aby věděli s kolika strávníky mají počítat. Díky :-)
Helena Votíková
My přijedeme také během dopoledne. Máme 2 místa volná, můžeme někoho vzít už z Prahy. Jinak bychom měli zájem o výlet na Bezděz.
Marie Foltýnová
Díky,Evi.Zrovna jsem to Radkovi psala na chat.A vidím tady jeho ozvu.Díky Radku.
Alena Tollarová
Radku, super. Přijedeme autem, takže jasně, jsme k dispozici povozit zájemce.
Naděžda Špásová
My to máme docela blízko, takže pro nás není problém dorazit tak 10.30 - 11.00. a případně odvézt lidí z nádraží. S obědy souhlas. Jsme pro Housku.
Danuše Onderková
Pokud by to vyšlo, přijela bych vlakem.
Danuše Onderková
Budu volat a zjistím co a jak s případnou rezervou, dnes ještě nevím zda budu mít někoho na střídání na zmrzlině, Jak budu vědět něco konkrétního dám vědět.
Radovan Cakl
Evi, omlouvám se, zapomněl jsem na dceru Marušky, ale eviduji :-)
Marie Magdalena Klosová
Přeji všem krásný pobyt.mm
Eva Balúchová
Prosila bych opravu:Foltýnová 2krát.Přijedeme vlakem,hodinu příjezdu zjistím a napíši.Tak hurá do Doks!!!